ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення 2 липня 2019 року, поради для Лева від астролога Анжели Перл

Анжела Перл на період затемнення 2 липня 2019 року зробила передбачення і дала поради для Лева – на що потрібно звертати увагу та які події можуть відбутися у житті цього зодіакального знаку.

Сонячне затемнення проходить на Молодик. Така ситуація вказує на ймовірність оновлення, яке завжди відбувається на Новий Місяць.

Повне Сонячне затемнення пройде 2 липня 2019 року і його можна буде спостерігати у багатьох місцях земного шару.

Вплив затемнення відчують всі знаки Зодіаку, у тому числі і Леви.

Затемнення 2 липня 2019 року, поради для Лева від астролога Анжели Перл, загальна характеристика періоду

Для Лева сонячне затемнення буде проходити у 12 домі гороскопу. Це дом очищення, завершення, кульмінації; це дом занурення у щось, нібито Ви можете почати досліджувати себе, пізнавати себе. Саме по 12 дому йдуть всі езотеричні науки, духовні науки, коли ми вивчаємо себе і Всесвіт.

Астролог Анжела Перл передбачає подію, яка змусить Лева пізнавати себе і свій характер, зрозуміти – що ж Ви хочете насправді. Для Вас почнеться цикл завершення у Вашому житті, що Вам вже не потрібно – відійде: можливо Лев покине звичне коло спілкування, чи Ви переїдете в інше місце, не виключена еміграція в іншу країну, чи виїзд за кордон для навчання або роботи.

Затемнення 2 липня 2019 року, поради для Лева від астролога Анжели Перл, здоров’я та навчання

12 дом – це дом позбавлення від хвороб, поганих звичок. По цьому сонячному затемненню 2 липня, Анжела Перл вважає корисним для представників Лева поїхати у санаторій, в цей період буде легше позбутися алкогольної чи іншої шкідливої залежності.

Представники Лева, які хочуть вивчати езотеричні науки – астрологію, таро, можуть розпочати це робити з 2 липня 2019 року – сонячне затемнення буде дуже сприяти такому навчанню.

Затемнення 2 липня 2019 року, поради для Лева від астролога Анжели Перл чого остерігатись

Анжела Перл застерігає Левів, адже 12 дом, це також дом таємниць. В негативному сенсі можуть розпочатися якість таємні відносини з людиною, яка вже знаходиться з іншою людиною у стосунках, задумайтеся, чи потрібно це Вам. Також можуть з’явитися таємні вороги – щось таке, про що Леви можуть дізнатися лише потім, тому будьте уважні та обережні.

Порада Левам від Анжели Перл на період коридору затемнення з 2 по 16 липня 2019 року – якщо у Вас є плани відносно будь-якої події чи ідеї, не потрібно нікому про це розповідати в даний період, тримайте це в таємниці. Займіться підготовкою цієї події.

Найважливіше для Лева, що принесе затемнення – очищення та звільнення від чогось. Астролог радить подумати, що чи кого Ви можете викинути зі свого життя, щоб енергетично підготувати місце для того нового, що Ви хочете залучити до свого життя.

Ви не можете копіювати текст