ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення 2 липня 2019 року і передбачення для Рака від астролога Анжели...

Анжела Перл на період затемнення 2 липня 2019 року зробила передбачення для Рака. Згідно передбаченню популярного астролога, для Рака розпочинається дуже гарний етап у житті і тому Вам потрібно уважно стежити за знаками долі, адже  Всесвіт буде приносити багато підказок, на які обов’язково потрібно звертати увагу, розшифровувати та слідувати цим вказівкам.

Сонячне затемнення відбувається на Молодик. Така ситуація вказує на ймовірність оновлення, яке завжди відбувається на Новий Місяць.

Повне Сонячне затемнення можна буде спостерігати у багатьох місцях земного шару.

Сонячне затемнення буде впливати на всі сфери життя і матиме свої особливості для кожного знаку Зодіаку, про які розповіла Анжела Перл.

Затемнення 2 липня 2019 року і передбачення для Рака від астролога Анжели Перл вказує на дуже вдалий період

Раки – це Ваше затемнення, адже воно буде проходити у Вашому 1 Домі. Перший дім – це Я, як Я виглядаю – все, що пов’язано з особистістю: тіло, зовнішність, зачіска. Анжела Перл вказує, що це повне затемнення може примусити Рака змінити свій стиль, образ. Можлива зміна прізвища. Перший дом – це як людина поводиться на публіці і як Вас сприймають. Тому сонячне затемнення дає можливість піти навчатися ораторському мистецтву, чи Ви можете почати заробляти своєю зовнішністю, наприклад, як модель.

Перший Дом – дом починань. На думку астролога Анжели Перл повне сонячне затемнення 2 липня 2019 року, дасть хід ймовірній події, яка змінить Вас. Або навпаки – Раки почнуть змінюватися і тим самим спровокують зміни у своєму житті. Можливо, будуть змінюватися Ваші очікування від життя, відчуття і Ви змінитеся зовні. Це може бути заняття спортом, дієта, стиль харчування – все, що допоможе трансформації тіла.

Затемнення 2 липня 2019 року і передбачення для Рака від астролога Анжели Перл, новий цикл

Анжела Перл передбачає, що це затемнення 2 липня 2019 року принесе нового партнера для Рака як в особистому житті, так і в діловій сфері.

Повне сонячне затемнення в 1 домі – це як точка відрахування нового циклу життя для Раку: спочатку Ви змінюєтеся всередині, потім Ви змінюєтеся зовні, і потім – Ви змінюєте ситуацію навколо себе. Цей цикл розпочнеться для Рака 2 липня і це дуже гарне затемнення для Вас, не бійтеся цього і співпрацюйте з ним – з тими можливостями, які воно Вам надає.

Ви не можете копіювати текст