ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення 2 липня 2019 року і передбачення для Близнюків від астролога Анжели...

Затемнення Сонця відбудеться 2 липня 2019 року і передбачення для Близнюків від астролога Анжели Перл, допоможе зрозуміти представникам цього знаку, на які події можна очікувати у період коридору затемнення з 2 по 16 липня 2019 року.

Повне Сонячне затемнення можна буде спостерігати у багатьох місцях земного шару.

Сонячне затемнення відбувається на Молодик. Така ситуація вказує на ймовірність оновлення, яке завжди відбувається на Новий Місяць.

Сонячне затемнення буде впливати на всі сфери життя і матиме свої особливості для кожного знаку Зодіаку, про які розповіла Анжела Перл. Астролог вказує, що Всесвіт буде приносити багато підказок, на які обов’язково потрібно звертати увагу, розшифровувати та слідувати цим вказівкам.

Затемнення 2 липня 2019 року і передбачення для Близнюків від астролога Анжели Перл, робота та бізнес

Близнюки зустрічатимуть повне сонячне затемнення 2 липня 2019 року у другому Домі – це Дом грошей та доходу. На думку Анжели Перл, це затемнення для Близнюків може бути дуже вдалим для фінансової сфери, бо воно може принести нове джерело доходів, Ви можете знайти нову ідею, як заробляти.

Також це може бути фінансова допомога зі сторони – хтось Вас матеріально підтримає у необхідний момент. Для багатьох представників Близнюків у період коридору затемнення, дуже ймовірна зміна роботи на нову, з кращим доходом чи створення свого бізнесу, щоб Ви почали працювати на себе.

Другий Дом – також дом цінностей. Це вказує на те, що Близнюки можуть роботи цінні покупки: квартири, автомобіля, дорогих речей та деталей інтер’єру для створення затишку у домівці.

Затемнення 2 липня 2019 року і передбачення для Близнюків від астролога Анжели Перл, особисті справи

Астролог вважає, що в період повного сонячного затемнення, ймовірна важлива подія у житті Близнюків, яка покаже наскільки Ви себе цінуєте, яка Ваша самооцінка. Можливо Вам потрібно себе дорожче оцінювати; може бути підвищення на роботі чи Ви будете проходити співбесіди, в цей період вони будуть для Вас вдалими.

Анжела Перл радить Близнюкам у період коридору сонячного затемнення з 2 по 16 липня 2019 року, проаналізувати своє життя і тоді Ви побачите, що у Вас великий потенціал, який потрібно використовувати – вірте в себе!

Сонячне затемнення 2 липня 2019 року відкриє для Близнюків можливості для суттєвого покращення свого матеріального стану.

 

Ви не можете копіювати текст