ГоловнаАрхів АстрологіяЗатемнення 2 липня 2019 року і передбачення для Овна від астролога Анжели...

Затемнення 2 липня 2019 року і передбачення для Овна від астролога Анжели Перл

Вже дуже скоро відбудеться затемнення Сонця  2 липня 2019 року. Затемнення 2 липня 2019 року і передбачення для Овна у зв’язку з цим, підготувала астролог Анжели Перл. Також, вона розповіла про особливості цього астрономічного явища у розрізі астрологічної ситуації. 2 липня 2019 року пройде Повне Сонячне затемнення. Його можна буде спостерігати у багатьох місцях земного шару.

Сонячне затемнення завжди відбувається на Молодик, тому це вказує на якесь оновлення в житті, як і завжди відбувається на Новий Місяць. Таке астрономічне явище буде впливати на всіх сфери життя і матиме свої особливості для кожного знаку Зодіаку, про які розповіла Анжела Перл.

Коридор затемнення триватиме до 16 липня і всі події в цей час можуть мати доленосне значення. Анжела Перл каже, що Всесвіт буде приносити багато підказок, на які обов’язково потрібно звертати увагу, розшифровувати та слідувати цим вказівкам.

Затемнення 2 липня 2019 року і передбачення для Овна від астролога Анжели Перл, ймовірні події

Повне сонячне затемнення буде проходити в 4 домі Сім’ї та Місця проживання Овна. Тому всі справи, які пов’язані з житлом – продажа-купівля житла чи дачі, ремонт, переїзд – дуже сприятливий і вдалий час для всіх справ, які мають відношення до нерухомості. Овен, можливо, придбає автомобіль, щоб комфортно і безпечно добиратися на роботу та відпочивати з сім’єю.

Затемнення 2 липня 2019 року і передбачення для Овна від астролога Анжели Перл: сім’я та родина

Четвертий Дом  це Дом Сім’ї – в Овна ймовірно відбудуться події, пов’язані з родиною: може з’явитися звістка про нового члена сім’ї, чи приїзд батьків, дітей або інших родичів у гості чи Ви поїдете гостювати; можете дізнатися про спадок у вигляді нерухомості. Існує ймовірність, що Вам доведеться надати підтримку і допомогу своїм батькам.

Четвертий Дом – це також дом комфорту і безпеки. Овен може відчути підтримку, яка забезпечить йому емоційний спокій та рівновагу.

В цілому, Анжела Перл вважає, що затемнення 2 липня 2019 року – непоганий період для Овна.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст