ГоловнаАрхів АстрологіяЗ’єднання Юпітера і Сатурна 21 грудня 2020 року принесе кардинальні зміни у...

З 21 грудня 2020 року з’єднання Юпітера і Сатурна принесе кардинальні зміни, які вплинуть на життя всього людства, всієї нашої планети і кожної окремої людини. Це астрологічна подія планетарного масштабу, яка буде змінювати владу, політичний устрій, релігійні парадигми і світогляд людини. Дві великі повільні планети – Юпітер і Сатурн, зустрінуться у знаку Водолія, повітряна стихія.  Чому ж так важлива ця подія в астрологічному сенсі і який вплив вона матиме на людей і життя в цілому? Як часто відбувається така подія і що принесе людству З’єднання Юпітера і Сатурна 21 грудня?

21 грудня 2020 року відбувається велике з’єднання Юпітера і Сатурна, яке астрологи називають Великою мутацією

Юпітер і Сатурнпоєдналися у знаку Водолія 21 грудня
З’єднання Юпітера і Сатурна відбувається 21.01.2020 о 21:21

Точний час з’єднання випадає на 21 годину 21 хвилину 21 грудня 2021 року в останньому градусі знаку Водолія. Нумерологи називають це великим знаменням, тому що дата і час важливого з’єднання мають вигляд 21.12.2020 о 21:21. Тобто йде повторення двох цифр – одиниці і двійки. Езотерики також підкреслюють важливість цієї астрологічної події для всієї Землі і для всіх людей, тому що з’єднання відбувається в день зимового сонцестояння. Це дата найкоротшого дня і найдовшої ночі року.

Нова астрологічна епоха відкриває можливості, про які багато хто навіть боявся мріяти!

Це з’єднання завершує епоху Землі, яка тривала з 19 століття і розпочинаю нову астрологічну епоху – епоху повітряної стихії. Це чудовий шанс, який дарує Всесвіт для змін на краще в житті.Епоха повітряної стихії принесе відповіді на питання, які давно залишалися не відгаданими.

Астрологи попереджають, що початок змін, які несе за собою з’єднання Юпітера і Сатурна, можуть бути неприємними і тривожними. Тому що весь світ почне змінюватися глобально. Разом з тим, фахівці кажуть: «Хто багато прагне, той багато і отримає». Тому велика кількість речей залежатиме від нас самих.

Початок нової епохи ми відчуємо не одразу, адже планети великі і дуже повільно набирають «розгон» при зміні сфери впливу. Але так чи інакше, буде певне підбиття підсумків пройденого життєвого шляху, отриманого досвіду. Деякі люди зрозуміють, що їх світогляд почав змінюватися. В когось з’явиться розуміння, що ситуації навчили чомусь. І ось прийшов час зрозуміти – чому саме ми навчились, який досвід здобули.

Цікавий факт

Великі планети Юпітер і Сатурн зближуються раз майже на 20 років. Тобто наступне подібне поєднання буде аж у 2040 році. Багато науковців вважають, що описана у Біблії Віфлеємська зірка, яка спалахнула на небосхилі коли народився Син Божий, то було видиме на Землі з’єднання Юпітера і Сатурна.

Який вплив з’єднання Юпітера і Сатурна на астрологічні події

Юпітер і Сатурн дві великі планети мають великий вплив на астрологічну ситуацію
Нові можливості, які надають людству Юпітер і Сатурн, передбачають прекрасне майбутнє

Всі гороскопи астрологи складають, зважаючи на розташування планет і зірок. Тому таке важливе астрологічне значення має з’єднання цих двох планет.

Юпітер планета великого щастя

В астрології Юпітер прийнято називати Великим щастям або Вчителем для вчителів. Ця планета поєднує мудрість і духовність. Юпітер покровитель мудреців, філософів і правителів. Він опікується розширенням (суттєвим) особистих можливостей, відповідає за соціальні контакти. Планета своєю потужною силою підтримує тих, хто послідовно втілює у життя свої плани. Дарує людям віру в себе і свої можливості. Пробуджує щирі пориви робити сміливі вчинки. Юпітер – планета сміливих людей, хто проявляє ініціативу і активний по життю.

Сатурн планета протирічь

Сфера опіки Сатурна – внутрішній світ людини, її переконання і цінності, моральна і життєва позиція. Саме планета Сатурн відповідає за нашу емоційність і вміння долати перешкоди. Завдяки цій планеті ми не опускаємо руки і продовжуємо йти до наміченої мети. Навіть тоді, коли все пішло не так.

Сатурн символізує одночасно руйнування і творення, багатство і бідність, довголіття і смерть

Сатурн розвіює оману, змушує дивитись на реальний стан речей і переходити від розмов чи мрій до конкретних справ. При цьому планета оберігає від сумнівів і коливань, береже від поганих «порадників». Завдяки впливу Сатурна люди почнуть відмовлятися від старих і не життєздатних ідей, почнуть виходити з «зашореного» стану, відкинуть обмеження.

Які цикли проходять Юпітер і Сатурн

А астрології прийнято поділяти цикли, коли Юпітер і Сатурн взаємодіють між собою на 3 цикли

  • малі;
  • середні;
  • великі цикли.

Малий цикл триває всього 20 років, точніше – 19,6. За цей час обидві планети проходять всі 12 зодіакальних (астрономічних) сузір’їв. Достатньо часто при зміні Малого циклу Юпітера і Сатурна, відбуваються пертурбації, зміни політичних режимів в окремих країнах. Зазвичай такі суспільні потрясіння несуть за собою перевороти, економічні кризи, воєнні дії на окремих територіях.

Середній цикл продовжується більше 240 років. Саме середній цикл ми спостерігаємо зараз. Починаючи з 21 грудня, з’єднання Юпітера і Сатурна більше 200 років буде проходять у знаках стихії повітря.

Характеристика середнього циклу: революції, серйозні економічні зрушення, релігійні і культурні зміни. Тобто, на відміну від малого циклу, відбуваються події всепланетного значення.

Великий цикл триває майже тисячоліття – 960 років. І за цей тривалий час, з’єднання Юпітера і Сатурна проходить у всіх чотирьох стихіях.

З’єднання Юпітера і Сатурна 21 грудня 2020 року: що принесе нам нова астрологічна епоха

Астррлогічна подія кінця грудня поєднання Юпітер і Сатурн у Водолії
Події, що принесуть Юпітер і Сатурн у Водолії, матимуть планетарні масштаби

Планети Юпітер і Сатурн 21 грудня покинули стихію землі, де були понад двісті років.

Стихія Землі керується «приземленими думками». Вона уособлює все матеріальне, важку роботу, практичність і стабільність, і – відсутність фантазії. Саме за таким розкладом людство і прожило останні 200 років.

Як зазначалося, визначна астрологічна подія 21 грудня проходить у сузір’ї Водолія. Це представник повітряної стихії, в якій, згідно середнього циклу, більше 200 років будуть проходити Юпітер і Сатурн. Повітряна стихія, перш за все – це інформація, креатин, спілкування, свободолюбство, творча праця.

Нова епоха проходитиме поступово, не одразу, але абсолютно всі відчують на собі ці зміни.

Що ж пророкують астрологи людству на цей період?

У суспільстві будуть відбуватися великі трансформації. Цей зв’язок – Юпітера і Сатурна, є особливим, оскільки він перебуває у Водолії – знаку соціальних змін, гуманітарних зусиль та справедливості для всіх.

Людство – у глобальному розумінні, буде більше цінувати інформацію і знання, а не матеріальні блага. Саме системний підхід, який застосовується на практиці, стане основою змін.

Під впливом повітряної стихії, людство більш відповідально буде ставитися до екології.

З’єднання Юпітера і Сатурна у Водолії принесе зміни у фінансову сферу, що може проявлятися в економічному реформуванні, перерозподілу ресурсів.

Політичне життя на планеті буде змінюватися. Це означає, що тоталітарні режими зникнуть. Принаймні у тому вигляді, які вони раніше існували.

Відбудуться системні зміни в освітянській сфері. І це будуть поступові, але глобальні зміни. Замість нікому не потрібних знань, дітей будуть навчати зовсім за іншими правилами і методиками. Дітям буду неймовірно подобатися вчитися по-новому.

Це основні тези змін, які відбуваються під впливом з’єднання Юпітера і Сатурна в повітряній стихії. Як вже зазначалося, початок змін може бути болючим, але цей етап потрібно пройти з гідністю. Адже будь-яка криза закінчується і відкриває шлях для нового і позитивного.

Інструкція, як можна побачити з’єднання Юпітера і Сатурна 21 грудня 2020 року

Як побачити з'єднання Юпітера і Сатурна
Де на небі дивитись зближення Юпітера і Сатурна. Подяки: NASA / Білл Інгалс

Спостерігати це величне астрологічне явище можна буде з будь-якої точки планети навіть неозброєним оком. Однак найкраще його буде видно жителям екватора. Юпітер і Сатурн виглядають яскравими зірками, тому їх можна побачити навіть з більшості міст. NASA надали інструкцію, як можна побачити це явище.

Для тих, хто хотів би побачити це явище на власні очі, інструкція, як це зробити: 

  1. Знайдіть місце з чистим обрієм, щоб небо не затуляли ні будівлі, ні дерева, ні ніші предмети. Наприклад, поле, невеликий парк, галявину. Головне, щоб було видно небо.
  2. Через годину після заходу сонця треба дивитися у південно-західному напрямку на небо. Слід заздалегідь визначити цей напрямок на вашій місцині.
  3. Юпітер матиме вигляд яскравої зірки, яка виділяється на тлі нічного неба. Трохи менша за розмірами планета Сатурн має трохи меншу яскравість і буде знаходитися трохи вище і лівіше Юпітера. Тобто треба спочатку знайти на небосхилі яскравий Юпітер, потім перевести погляд трошки вище і лівіше – там буде Сатурн. І ви на власні очі бпобачите дуже рідке явище – з’єднання Юпітера і Сатурна (астрологія) або зближення планет (астрономія).

Планети Юпітер і Сатурн можна побачити неозброєним оком, але якщо у вас є бінокль або невеликий телескоп, ви можете побачити чотири великі супутники Юпітера, які обертаються навколо планети-гіганта.

Ви не можете копіювати текст