ГоловнаАрхів АстрологіяЯк Молодик 11 січня 2024 в Козерозі впливає на кожен знак зодіаку?

Як Молодик 11 січня 2024 в Козерозі впливає на кожен знак зодіаку?

Молодий Місяць народжується 11 січня 2024 року о 13-57 за київським часом. В астрології період Молодика вважається часом для оновлення, початку, але цей Молодик має певні особливості. Тож, як Молодик, який настає 11 січня 2024 в Козерозі, впливає на кожен знак зодіаку?

Особливості молодого Місяця в Козерозі

Якщо людина відчуває в себе незрозумілу мотивація до досягнення мети, це не збіг, тому що подорож Сонця через знак Козерога віщує час рішучості та цілеспрямованих амбіцій. В такий період важливо проаналізувати й подумати, чого ви хочете? Гороскоп про те, як Молодик в Козерозі впливає на кожен знак зодіаку, може надихнути на рух уперед.

Знак зодіаку Козеріг – це представник земної стихії. Цей кардинальний знак символізує наше духовне коріння і те, як ми розвиваємо мету своєї душі в цьому житті.

Вічна мудрість і цілеспрямованість Козерога багато в чому пов’язані з Сатурном — його планетою управителем, оскільки він є уособленням кордонів, дисципліни та структури. А ще працьовитості та наполегливості – все це буде відчуватися цього Молодика.

В період Молодика в Козерозі треба більше уваги приділяти своєму внутрішньому світу, його силі та витримці, тому що, як і у випадку з м’язами, стійкість створюється з часом завдяки дисципліні та цілеспрямованості. Наприклад, Сонце і Місяць будуть знаходитися в безпосередній близькості від Плутона в Козерозі, планети сили, відродження та трансформації. Якщо ви за лаштунками працювали над професійним проектом, цей новий початок може стати каталізатором. Молодий Місяць також перебуває в гармонії з Ураном, що зробить цей час чудовою можливістю для спонтанності та експериментів.

Гороскоп на цей Молодик каже: не бійтеся вийти за межі своєї зони комфорту. Марс також проходить транзитом в Козерозі, знаку, в якому решта планети екзальтує і може працювати на повну силу, що робить його з’єднання з Юпітером і Сатурном ще більш сприятливим. Повільно і стійко Марс сформує продуктивний трін до щасливого Юпітера, підтримуючи в процесі ваше зростання і розширення.

Молодик 11 січня 2024 в знаку зодіаку Козеріг: гороскоп для Овна, Тельця, Близнюків та Рака

На що можна очікувати від прийдешнього Молодика в Козерозі, в залежності від вашого знака Сонця, Місяця або висхідного знаку зодіаку (асцендент).

Овен

Молодий 11 січня 2024 в Козерозі заряджає 10 Дім кар’єри, репутації та спадщини у світі, що робить цей час ідеальним для визначення намірів щодо досягнення ваших професійних цілей. Також в дні Молодка для Овна гороскоп рекомендує приділити час для розробки практичних планів щодо досягнення цих цілей. Ваш небесний управитель, Марс, як завжди, відданий і рішучий, коли проходить транзитом по цьому кардинальному земному знаку. Тому Овен повинен бути уважним  до свого часу, енергії та проектів. Можливості для фінансового та професійного зростання в ці дні будуть просто перед Овном. І докладені зусилля можуть окупитись у довгостроковій перспективі.

Телець

Нові перспективи можуть надихнути Тельця в професійній сфері в цьому місячному циклі (до наступного Молодика).  Тим часом гороскоп радить подумати про свої особисті цінності та системи переконань. Особливо це важливо, щоб Телець розумів, як би краще використати свою дисципліну та стратегію в майбутньому. Активуючи 9 Дім гороскопу Тельця (сектор освіти, мудрості та самопізнання), Молодик дає цьому знаку зодіаку можливість узгодити фінансові цілі з його основними цінностями, гарантуючи, що докладені Тельцем зусилля приведуть як до матеріального, так і особистого задоволення. Гороскоп на цей Молодик радить представникам Тельця уважно придивитися до того, що практично і продуктивно. Й прагнути стабільності та почуття безпеки.

Близнюки

Для Близнюків основна тема цього Молодика – стосунки та партнерство. Якщо ви не можете повністю довіряти цьому партнерству, настав час рухатися вперед. Молодий Місяць 11 січня проходить 8 Домом гороскопу Близнюків. Це Дім спільних підприємств, загальних ресурсів та грошей інших людей. Й цей Молодик робить акцент та оновлення тем, пов’язаних з фінансовими підприємствами та співпрацею Близнюків.

Однак, під впливом Козерога, керованого Сатурном, існує серйозний підтекст, що спонукає Близнюки використати більш серйозний і стратегічний підхід до ваших поточних та/або майбутніх починань. Відкритість для чесної розмови про фінансові обов’язки та очікування сприятиме стабільності, як особистої, так і професійної.

Рак

Для представників знаку зодіаку Рак гороскоп рекомендує подумати про основи та майбутнє їх партнерства. Це особливо важливо, коли Місяць оновлюється в Козерозі через 7 Дім гороскопу Рака (це Дім угод, компромісів, переговорів та відносин віч-на-віч). Крім можливості оновлення, цей Молодик підкреслює зрілість і стабільність (або їх відсутність), що оточують ваші особисті та професійні зобов’язання. Якщо Рак хоче зміцнити цей зв’язок, Молодий Місяць надає можливість глянути крізь призму практичності та довгострокового планування. Головне бути чесними із самим собою щодо прагнень та готовності брати на себе відповідальність (за темами 7 Дома).

Як Молодик 11 січня 2024 в Козерозі впливає на знак зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

Нагадаємо, що астрономічний час народження нового Місяця 13-57 за київським часом.

Лев

В цей період гороскоп рекомендує знаку Лева управляти своїми повсякденними справами та бути більш дисциплінованим у своєму повсякденному житті. Молодий Місяць у січні в Козерозі приносить плодючість та оновлення в 6 Дім гороскопу Лева. Це сектор здоров’я, робочого розпорядку та служіння. Це й пояснює, чому Лев більше зосереджений на створенні більшої структури навколо своїх повсякденних занять та робочих завдань.

Знак зодіаку Лев народжений, щоб керувати, але зараз його завдання – переоцінити і, можливо, оновити свій наявний розпорядок дня, щоб він міг гармонійно узгоджуватися з майбутніми зусиллями. Для Лева важливо навести лад на робочому столі та в житті, наприклад, виділити  у своєму розкладі час для тренувань. Ваша спадщина є відображенням вашої уважності.

Діва

Для Діви на цей Молодик основною темою буде кохання, сім’я та особисте життя. Адже Місяць народжується в 5 Домі гороскопу Діви, в якому діти, романтика, творчі заняття та самовираження. Й це дарує Діві чудові можливості для вдосконалення своїх талантів, навичок та здібностей. Гороскоп на Молодика наполегливо радить Діві приборкати дисципліну Козерога своєю увагою до деталей і ставитися до своїх пристрасних і романтичних проектів з такою ж серйозністю, як і до будь-якого іншого важливого аспекту життя. Діві рекомендується встановити практичну мету для своїх творчих починань і подумати про нові способи продемонструвати свої таланти ширшій аудиторії.

Терези

11 січня 2024 Молодик в Козерозі проходить в 4 Домі гороскопу Терезів. Оскільки цей Дім відповідає за домівку, сім’ю, родовід, таємні (приховані) почуття, цей місячний цикл пропонує Терезам бути більш практичними в повсякденному житті. Будь то виховання дітей та/або ваше особисте благополуччя.

Це чудовий час, щоб зосередитися на створенні більшої стабільності та структури в емоційному середовищі та особистому житті знаку зодіаку Терези. Гороскоп радить розв’язати невирішені проблеми і в разі потреби встановити межі, оскільки в цей час Терези покликані взяти на себе відповідальність за сімейні справи

Скорпіон

Гороскоп на 11 січня 2024 радить знаку зодіаку Скорпіон удосконалювати свої комунікативні навички, щоб всі важливі питання було можна вирішувати впевнено та ясно. Місяць оновлюється в Козерозі в 3 Домі спілкування, розумових процесів та безпосереднього оточення, що висвітлює все, від професійної співпраці до інтелектуальних занять Скорпіона. Гороскоп радить вважати це можливістю розвивати та вдосконалювати свої методи як в особистому житті, так і у професійних починаннях. На Скорпіона чекають нове співробітництво та ідеї. Проте слід зважати, що вплив Козерога під управлінням Сатурна, спонукає Скорпіона більш методично шукати знання та вирішувати проблеми.

Як Молодик 11 січня 2024 в Козерозі впливає на знак зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій та Риби

Гороскоп на 11 січня нагадує, що вплив Молодика триває весь цикл – до настання Повні (25 січня). Звичайно, пік цього впливу припадає на день народження нового Місяця й активний протягом першого тижня, поступово зменшується, але повністю не зникає аж до Повного Місяця.

Стрілець

Через перебування Молодика в 2 Домі, в цей період на перший план виходять основи фінансових справ та почуття безпеки Стрільця. Зрештою, коли Місяць оновлюється в Козерозі через цей Дім цінностей, фінансів та стабільності, Стрілець покликаний бути дисциплінованим та прагматичним. Особливо, коли справа стосується ваших звичок у витратах та вашого сприйняття безпеки.

Якщо дивитися в майбутнє, це чудова можливість закласти підґрунтя, яке базується на практичності та зважених рішеннях. Це включає перегляд бюджету Стрільця або відкриття ощадного рахунку. Ключовим моментом є продовження вивчення нових інвестиційних стратегій.

Козеріг

Знак зодіаку Козеріг відчує максимальну підтримку Всесвіту. Адже перший Молодик цього року проходить в його 1 Домі гороскопу, що відкриває для Козерога можливості для особистісного зростання та самовдосконалення. Хоча Козеріг схильний концентруватися на самовдосконаленні, важливо також відзначати свої природні сильні сторони та досягнення у цьому процесі.

Як головному герою, Молодик пропонує людям цього знаку зодіаку визначити наміри на наступний рік. Тому важливо зосередитися на тому, що Козеріг сподіваєтеся розвинути та покращити. Чи то розвиток нових навичок чи освоєння власних звичок, настав час вирушити на шлях саморозвитку!

Водолій

Темою Молодика 11 січня для Водолія стає внутрішній світ і таємниці. Гороскоп на 11 січня вважає, що настав час направити свою енергію всередину себе. Адже січневий Молодик торкнеться інтроспективного 12 Дому лікування, капітуляції, усамітнення та несвідомих моделей поведінки, привертаючи більше уваги до закулісного, схованого від сторонніх очей, життя Водолія. Також в сфері уваги представників цього знаку зодіаку шляхи та можливості подолання труднощів. Створення особистого простору, де представники Водолія могли б займатися самоаналізом та методами зцілення, було б ідеальним для їх благополуччя. Оскільки в цей час Водолій, ймовірно, зіткнеться з минулими травмами, пов’язаними з його відчуттям влади. Щоб, так би мовити, очистити свій «психічний» кеш, важливо виявити закономірності, які можуть сприяти самосаботажу. Це важливо для внутрішньої рівноваги Водолія.

Риби

Як Молодик 11 січня 2024 в Козерозі впливає на знак зодіаку Риби? Гороскоп вважає, що згодом бачення майбутнього стає для Риб більш ясним. Це особливо вірно, коли Місяць оновлюється в Козерозі через 11 Дім асоціацій, громадських справ та професійних цілей. Адже ця ситуація спонукає Риби скласти практичний план досягнення успіху та популярності, яких вони прагнуть. На додаток до почуття приналежності до важливих справ, Риби також наділені дисциплінованістю та цілеспрямованістю, щоб створювати нові шляхи для співпраці та зростання. Гороскоп на 11 січня радить Рибам вважати це можливістю втілити у життя свої мрії та реалізувати свої бачення у дійсність. Порада для Риб на цикл Молодика: встановіть досяжні цілі та зміцніть зв’язки з друзями та колегами.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст