ГоловнаАрхів АстрологіяВодолій: Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл

Знак Водолій має Таро прогноз на серпень 2019 року. Розклад карт Таро і їх трактування надала відомий астролог Анжела Перл. Згідно прогнозу карт Таро, на Водолія очікує дуже вдалий і потужний, в позитивному сенсі, період.

Водолій: Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад таро

Перша карта Таро для Водолія – карта Смерть

Карта Смерть означає великі зміни, внутрішню трансформацію. Це завершення чогось, і завжди після завершення – буде початок нового. Водолій може завершити певний етап свого життя. Можливо, Ви будете змушені порвати з якоюсь людиною і більше не спілкуватися, або звільнитеся з роботи.

Ця карта вказує, що Ви вирішите припинити спілкування з людиною, яка Вам стала чужою, щоб її більше не було у Вашому житті. Водолій згідно Таро-прогнозу захоче позбутися токсичних стосунків.

Водолій може повністю змінити свій образ і стиль життя за цією картою. Часто це відбувається після якоїсь кризи. Бо криза змушує переосмислювати події, людей, вчинки.

Перша карта Таро для Водолія – карта Імператриця

Імператриця дуже сильна карта в розкладі Таро. Це карта старшого аркану, що символізує благополуччя, комфорт і кохання. Ви будете подобатись іншим і собі, бо це ще карта любові до себе.

Також Імператриця – вказує здоров’я і гарне самопочуття. Венера, яка є на цій карті, символізує фінанси.

У представників Водолія в серпні все добре буде у фінансовій сфері. Карта вказує, що Ви можете багато чого собі дозволити – вистачить і коштів, і буде час. Бізнес, під покровительством цієї карти, буде йти легко і буде приносити Вам прибуток.

Згідно Таро прогнозу на серпень по карті Імператриця, Водолія очікує успіх і позитив у всіх сферах життя: і в коханні, і в фінансах, і стосовно комфорту і можливості чудових подорожей.

Для Водолія на серпень поєднання карти змін – це Карта Смерть і Карти Імператриця, однозначно вказує зміни на краще. Обидві карти представляють Старший Аркан, тому в житті Водолія відбудеться щось значуще і важливе, з позитивними наслідками.

Третя карта Таро для Водолія – Туз Жезлів

Тузи – це завжди починання. Анжела Перл вважає, що початок серпня у Водолія буде завершенням чогось по карті Смерть. Потім на Вас очікують шикарні зміни по карті Імператриця. І як підтвердження цих двох карт – Туз Жезлів. Ви будете впевнені в собі, в своїх діях, вчинках, кроках.

Водолій знає чого він хоче. Туз Жезлів – початок того, що Ви знаєте і хочете отримати. Це карта хоробрості, впевненості в собі і в своїх силах, наповнення енергією.

Порада астролога Анжели Перл: якщо Ви щось хотіли зробити, але не наважувались, обов’язково робіть це в серпні 2019 року – Всесвіт благоволіє до Вас. У Водолія неймовірно гарний розклад карт Таро для того, щоб наважитись на щось. Наприклад, це може бути переїзд, звільнення або зміни роботи, започаткування свого бізнесу, реалізація ідеї або мрії, зміни у стосунках з людьми.

Водолій: Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад колоди Колесо Року

Перша карта Десятка Мечів

Мечі – це думки. Малюнок карти Десятка Мечів вказує, що Водолій поховає своє негативне відношення до чогось. Ви можете позбутися поганого ставлення до себе, до життя. Анжела Перл вважає, що Водолій відкине все, що йому в собі не подобалось і прийме себе таким, яким він є.

Водолій повинен фокусуватися на тому кращому, що він може і вміє робити. Все інше, що віджило, просто потрібно відкинути, щоб це не заважало Вам творити і відчувати насолоду від життя.

Друга карта Король Пентаклів

Водолії, які не перебувають у стосунках, можуть готуватися до романтичної зустрічі з людиною, яка увійде у Ваше життя. Це буде достойна і соціально та професійно реалізована людина. Карта вказує на позитивний розвиток Ваших стосунків.

Король Пентаклів вказує на ділову зустріч щодо грошей, фінансів, бізнесу. Ви можете звернутися за порадою до фахівця або буде важливе підписання договору. По фінансам і по здоров’ю у Водолія все добре.

Водолій: Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад колоди Ленорман

Карта Сад (парк)

Карта Сад цієї колоди по своєму значенню дуже подібна до карті Імператриця. Ви буде відчувати себе спокійно, розслаблено, впевнено в сьогоденні і в завтрашньому дні. За цією картою на Водолія очікує прекрасне завершення розкладу Таро на серпень 2019 року.

Ви не можете копіювати текст