ГоловнаАрхів АстрологіяВодолій: гороскоп від Анжели Перл на липень 2019 року

Гороскоп на липень 2019 року для Водолія підготувала Анжела Перл. В ньому вона виклала поради і підготувала прогноз подій, спираючись на розташування планет і зірок. Два затемнення відбудеться в липні 2019 року: сонячне затемнення – 2 липня та місячне затемнення – 16 липня. Передбачення можливостей по сонячному затемненню Анжела Перл вже підготувала для представників Водолія.

Водолій: гороскоп від Анжели Перл на липень 2019 року, перша половина місяця

Період з 2 по 16 липня, коридор затемнення, досить складний час з хаотичною енергією. Тому Анжела Перл радить не приймати важливих рішень в період коридору затемнення. Адже рішення, прийняті під впливом емоцій, буде складно потім змінити. Також, великий вплив на астрологічну ситуацію створюватиме ретроградний Меркурій з 7 липня по 2 серпня 2019 року.

2 липня – сонячне затемнення буде відбуватися у 6 Домі гороскопу Водолія. Це Дом – роботи, здоров’я та способу життя. Анжела Перл передбачає, що представникам Водолія може прийти пропозиція нової роботи чи навпаки – Ви залишитеся без роботи; зміна керівництва – щось, що стосується роботи зміниться у Вас.

Існує ймовірність зміни способу життя – як через роботу, так і через здоров’я. Анжела Перл наголошує – якщо Ви відчуєте нездужання, обов’язково зверніть увагу на це, бо затемнення подає сигнал. Також, можливі зміни в повсякденному способі життя – можливо, Ви відкорегуєте своє харчування, чи займетеся спортом. Це може буде як наслідок походу до лікаря, а може Водолій відчує нову мотивацію.

Входження Марсу в 7 Дом гороскопу Водолія (Дім стосунків, браку, партнерів) 2 липня, буде впливати на Ваші стосунки. Водолій познайомиться з кимось, у Вас буде бажання бачитися і спілкуватися з цією людиною. Також, Марс може принести зміни в ділових стосунках з партнером.

В негативному сенсі Марс може програтися як агресивна планета – принести конфлікт у сім’ї, з клієнтом, роботодавцем. І така конфліктна ситуація можлива протягом всього липня, тому Анжела Перл радить Водоліям пам’ятати про такий вплив Марсу і старатися не діяти зопалу.

З 4 липня Венера у Вашому 6 Домі принесе прибуток – підвищення зарплати, премія. Також не виключено службовий роман.

7 липня Меркурій розвертається у ретроград у сфері сім’ї, партнерів. Можливо, Ви повернетесь у минуле, до минулих зв’язків, давнього кохання – чекайте на звістку з минулого.

Ретроградний Меркурій – підштовхує до зміни рішення, передумування чогось, перевиправлення. Тобто справи, які робляться в період ретроградного Меркурія, можливо доведеться поробляти.

Водолій: гороскоп від Анжели Перл на липень 2019 року, що очікувати у другій половині місяця

16 липня – місячне затемнення. Ймовірно, що у Водолія відбудеться подорож, яка може змінити Ваше життя. Ви будете відчувати бажання усамітнитися. Місячне затемнення торкається емоційної сфери, якісь минулі події можуть сколихнути Ваш душевний стан, ніби минуле наздожене Вас. Вам потрібно буде звільнитися від цих спогадів і нарешті поставити крапку.  Ще місячне затемнення у 12 Домі, може відкрити Водолію якусь таємницю.

Після 23 липня і кінець місяця буде чудовим періодом. Можуть бути нові побачення, знайомства, нові партнери в бізнесі, ніби зміниться оточення навколо. Останній тиждень липня, на думку Анжели Перл, буде просто чудовим для представників Водолія.

Анжела Перл радить Водоліям перенести всі важливі справи після закінчення ретрограду Меркурія – з 2 серпня. Це і покупка квартири чи автомобіля, підписання угод та контрактів, планова операція, відкриття нового бізнесу – все робіть вже в серпні.

В липні 2019 року Анжела Перл передбачає 2 важливі теми: робота і здоров’я (зав’язані одна на одній) і друга тема – стосунків. Можливі подорожі та поїздки.

Ви не можете копіювати текст