ГоловнаАрхів АстрологіяВодолій, гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл

Анжела Перл підготувала гороскоп на вересень 2019 року для представників знаку Водолій. В ньому популярний астролог виклала основні тенденції ймовірних подій, які зумовлені розташуванням планет у гороскопі Водолія.

Водолій, гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл, з 1 по 14 число

Перша два тижні вересня, фокус буде на фінанси, тому що цей час буде під впливом Молодика (30 серпня). Молодик перебував у 8 Домі гороскопу Водолія. Це Дом фінансів – чужих, банківських грошей, позикових, кредитів, інвестиції. Тобто це не просто Ваша зарплатня чи власний дохід, це гроші, які «зі сторони».

Перші два тижні вересня чотири планети: Сонце, Меркурій (планета інформації), Венера (планета грошей) і Марс будуть впливати на життя Водолія і вони перебувають у 8 Домі гороскопу. Таке розташування планет вказує, що Водолій може отримати фінансову інформацію, або у Вас з’явиться ідея, як можна заробляти гроші. Можливі інвестиції: або Ви вкладете, або інвестор буде вкладати кошти у Ваш проект. Гроші прийдуть до Водолія.

Анжела Перл вважає, що коли стільки планет у секторі грошей, Водолій має шанс отримати ці кошти з 1 по 14 вересня.

Поєднання Венери з Марсом вказує на ймовірність нових стосунків, романтичних знайомств. Ці планети будуть провокувати бажання зблизитися, краще пізнати один одного.

Восьмий Дом гороскопу – Дом контролю над своїми страхами. І коли в ньому збирається стільки планет, то Водолій навчиться контролювати свої страхи або слабкості. Це дуже гарний час звернутися до психотерапевта, якщо відчуваєте таку потребу. Також, гарний період займатися езотеричними науками, тим, що трансформує людину. Якщо Вас це цікавить, можете почати навчання.

Водолій, гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл, Повний Місяць

Повний Місяць 14 вересня перебуває у фінансовому секторі – у 2 Домі гороскопу Водолія. В даному випадку це гроші, які Ви заробили (на відміну від 8 Дому). Це Дом  прибутку, інвестицій, цінних покупок. 14 вересня Водолій може провести аналіз своїх фінансів, отримати відповідь по новій вакансії, на яку претендує. Повний Місяць – це кульмінація, завершення якогось процесу, прийняття рішень. Можливо, Водолій прийме рішення розпочати свій бізнес і це буде додатковий дохід. Або Ви зміните джерело доходу – вирішите поміняти роботу.

В день Повного Місяця там буде перебувати планета Нептун. Нептун – це мрія, талант. Можливо, збудеться мрія Водолія, яка пов’язана з фінансами. Можливо, Ви отримаєте гроші, завдяки своїм талантам. І можливо у зв’язку з цим Ви зміните роботу.

За 2 Домом Водолій може переглянути свою самооцінку і вона може підвищитися.

Повний Місяць ставить крапку на якійсь фінансовій ситуації Водолія. Наприклад, Ви закрили кредит, або віддали / Вам повернули борг.

Водолій, гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл з 15 по 28 вересня

Дві планети – Венера і Меркурій 15 вересня змінюють знак і входять у Ваш 9 Дом гороскопу. 9 Дом – це Дом всього, що пов’язано з закордоном: навчання, переїзд, візи, знайомство з іноземцями, бізнес з іноземними компаніями. Водолій може подорожувати в далекі краї.

Дев’ятий Дом гороскопу також відповідає за юридичні справи. На думку Анжели Перл, Водолій може отримати гарну звістку по юридичній справі, тому що Меркурій – це новини, інформація, а Венера – все, що нам подобається. Тобто Водолій отримає новину, яка йому сподобається з юридичної сфери (або судової).

24 вересня 2019 року Сонце входить також у 9 Дом гороскопу Водолія. Сонце додасть енергії всьому, що пов’язано з дальніми поїздками, з міжнародними справами. Сонце більше стосується професійної діяльності, ніж особистого життя. Тому, енергетичне підсилення Сонця, отримають ділові проекти Водолія.

Водолій, гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл у період Молодика

Молодик 28 вересня 2019 року перебуває у 9 Домі гороскопу Водолія. Місяць поєднається з Сонцем і народиться нова енергія всього, що стосується 9 Дому. В першу чергу – розширення кордонів, як фізичних (поїздки і пересування), так і духовних – навчання, заняття езотерикою, розширення кругозору. Молодик, зазвичай, вказує на все нове, на початок.

За таким розкладом планет, наприкінці вересня сприятливий час для Водолія вступати до вишу, подорожувати, створювати нові контакти із закордонними партнерами. У Водолія можуть відбутися романтичні знайомства з іноземцем. Можливо, у Водолія виникне ідея як рекламувати себе чи просувати свій бізнес через інтернет. І Молодик буде сприяти широті мислення Водолія. Анжела Перл радить Водоліям, якщо є якісь плани, одразу їх будувати масштабно вже з 15 вересня, тому що планети гороскопу сприяють цьому.

Водолій, гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл розповість про вплив деяких планет

У знака Водолій дві планети-управителя: Уран і Сатурн. Сатурн – планета карми, роботи, перепон, з 18 вересня почне розворот з ретрограду. З 29 квітня Сатурн «був на паузі» у Вашому 12 Домі гороскопу – завершення циклу, позбавлення від непотрібного. Така ситуація не давала Вам щось завершити. Наприклад, Ви хотіли піти з роботи, але щось Вам заважало. Або Ви хотіли завершити стосунки і не могли цього зробити. Ніби Ви хотіли від чогось позбутися, але Вам це ніяк не вдавалося – все це вплив ретроградного Сатурну. Тепер, з 18 вересня Водолій може нарешті відринути із свого життя те, що йому заважає, обтяжує.

Ще більше полегшення Водолій відчує після 3 жовтня, тому що Плутон також розвернеться на прямий шлях з ретроградного стану у Вашому 12 Домі.

Астролог вважає, що перебування ретроградний планет і їх розворот у 12 Домі вказує на те, що Всесвіт готує Водолія до майбутнього, заставляючи позбутися всього, що віджило і не має значення для Вас.

Застереження від Анжели Перл: 18 вересня – день розвороту Сатурну. В такий день енергетика дуже нестабільна, тому астролог радить нічого серйозного не робити і не планувати цього дня.

Ви не можете копіювати текст