ГоловнаАрхів АстрологіяВодолій: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

 

Гороскоп і таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл отримав Водолій. Енергетика планет в серпні допоможе представникам Водолія досягти багато успіхів. Згідно розкладу карт Таро, на Водолія очікує дуже вдалий і потужний період.

Водолій: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, астрологічний прогноз

Меркурій став на прямий шлях з ретрограду 2 серпня. Тому вже з 3 числа можна сміливо братися за справи, які не вдалося завершити раніше.

Отримають підтримку Водолії і від Юпітера, який 11 серпня повернеться з ретроградного напрямку. Енергетика планети обіцяє удачу активним і сміливим людям, які не бояться змінювати своє життя.

Після Повного Місяця, який буде 15 серпня, Водолій зможе отримати перші результати своєї праці, визначитися з напрямком і почне роботу на власне благополуччя.

Енергетика Водолія буде на високому рівні майже весь місяць, що сприятиме активності як в робочій сфері, так і на відпочинку.

Водолій: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад карт Таро

Карти Таро радять Водолію позбутися токсичних стосунків, які присутні в їх житті. Це допоможе досягти позитивних зрушень.

В останній місяць літа на Водолія очікують великі зміни, трансформація, яка вплине на якість його життя. Водолій може завершити певний етап. Можливо, Ви припините спілкуватись з якоюсь людиною або звільнитеся з роботи.

Згідно таро-прогнозу від Анжели Перл для Водолія на серпень 2019 року, передбачається вдалий період у всіх сферах життя.

Порада астролога Анжели Перл: якщо Ви щось хотіли зробити, але не наважувались, обов’язково робіть це в серпні 2019 року – Всесвіт благоволіє до Вас.

Ви не можете копіювати текст