ГоловнаАрхів АстрологіяВодолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Астрологічні передбачення від Анжели Перл прогнозуються на основі трактування астрологічних подій в залежності від Дому гороскопу кожного знака. Прийдешній 2020 рік багатий на такі явища – відбудеться 6 затемнень, замість 4, і три рідкісні з’єднання повільних планет, затемнення, які символізують зміни. Календар астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл дозволить слідкувати за цими подіями. Водолій має гороскоп на 2020 рік, в якому популярний астролог Анжела Перл робить прогноз ймовірних подій, які будуть спричинені астрологічними явищами і впливають на життя представників цього знаку Зодіаку

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл, останні затемнення у циклах

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Останні затемнення циклу у гороскопі Водолія в 2020 році

10 січня 2020 року проходить перше затемнення цього року. Зазвичай затемнення символізують зміни і прогрес. Перше затемнення проходить у 6 Домі роботи і здоров’я гороскопу Водолія. Ймовірно, багато представників Водолія задумаються про зміну роботи, або, щоб працювати на себе. Деякі Водолії оберуть нову сферу, чим займатися, щоб це було їм цікаво і в майбутньому приносили прибуток. Тобто затемнення 10 січня принесе питання, які пов’язані з роботою. Можливо, Водолій взагалі нічого не планував змінювати, а в січні буде звістка, наприклад, про скорочення або закриття фірми, або Вас переведуть в інший офіс працювати, або ж Вам запропонують іншу роботу. Тобто Водолій не планував зміни у сфері роботи, але затемнення створить ситуації, коли деякі представники знаку будуть змушені діяти і щось змінювати. Затемнення 10 січня 2020 року принесе Водолію інформацію, події, пов’язані з роботою.

6 Дом гороскопу також символізує здоров’я, спосіб життя, режим. Можливо, Ви вже цікавилися цими питаннями ще у 2019 році, адже це затемнення продовжує теми 2019 року і багато Водоліїв вже стикалися з ними. Водолій може прийняти рішення правильно харчуватися, вести більш здоровий спосіб життя. Також, Водолій може задуматися над своїм життям, чим він займається, чи вистачає взагалі йому часу на життя, чи Ви тільки працюєте.

21 червня 2020 року буде друге затемнення з такими самими темами і воно закінчує цикл затемнень по 6 Дому гороскопу Водолія.

Два затемнення у першому півріччі 2020 року – 10 січня і 21 червня, будуть пов’язані з роботою і здоров’ям Водолія. Якщо Ви задумаєтесь про зміну роботи у січні, то швидше за все, під кінець червня 2020 року, Ви реалізуєте свою ідею. Або, якщо Ви на початку року почнете шукати нову роботу, то влітку мажете шанс знайти той варіант, який Вам підходить. Якщо у Вашій організації проходять зміни, реорганізація, то вони триватимуть практично все перше півріччя, тому Водолій повинен бути психологічно готовим до таких подій.

5 липня 2020 року проходить останнє затемнення циклу у 12 Домі гороскопу Водолія. 12 Дом відповідає за все, що пов’язано з дальніми країнами, так би мовити з «закордоном» – візи, подорожі, навчання, бізнес, знайомство з іноземцями, вивчення мови і культури інших народів. Це вказує на те, що, наприклад, якщо Водолій планує емігрувати, то в районі 5 липня з’явиться визначеність щодо цього питання. Існує висока ймовірність, що Водолій отримає пропозицію роботи за кордоном.

12 Дом, крім «закордонної» теми, являється ще Домом ізоляції, лікарень. Водолій може проходити обстеження на початку липня, можливо Ви більш серйозно будете займатися своїм здоров’ям.

Якщо представників Водолія не цікавлять теми закордону і здоров’я, це ще може бути важливі питання внутрішнього світу, духовності. Адже 12 Дом відповідає також і за все невидиме, незрозуміле, потаємне, глибоко внутрішнє, тобто те, що сторонні не бачать, але воно трансформує внутрішній світ. Анжела Перл вважає, що такі Водолії будуть змінюватися у 2020 році, тому що затемнення 5 липня пов’язано з Вашими відчуттями, з Вашими думками, цінностями, світоглядом. І це добре, бо 12 Дом – Дом звільнення, коли ми щось залишаємо, звільнюємося від чогось, що Вам заважало рухатися і розвиватися.

12 Дом також уособлює інтерес до окультизму, езотерики, астрології, таро. Деякі представники Водолія можуть відчути внутрішню трансформацію і потребу вивчати те, що не лежить відкрито на поверхні, езотеричні науки. Це час за затемненням у 12 Домі, коли Ви почнете отримувати відповіді з невидимого світу. Вам можуть навіть почати снитися віщі сни.

Затемнення у 12 домі гороскопу дуже важливе для Водолія, тому що там зберуться 3 повільні планети: Плутон, Сатурн і Юпітер і вони будуть з’єднуватись один з одним, що буває дуже рідко і вони завжди завершують один цикл життя і розпочинають новий на багато років наперед.

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл розповість про затемнення, які відкривають нові життєві цикли

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Новий цикл затемнень у 2020 році та їх вплив на Водолія

5 червня 2020 року проходить затемнення у Вашому 11 Домі соціуму, інтернету. Це означає, що Водолій стане соціально активнішим. Наприклад, Ви можете приєднатися до групи однодумців, станете учасником клубу за інтересами, вступите у політичну партію або організацію. Можливо, Ви будете активним учасником соціального онлайн проекту або нарешті зареєструєтесь у соціальних мережах. Тобто все, що пов’язано з інтернетом, з соціальними мережами, з онайлан бізнесом – все це може реалізуватися за цим затемненням.

Анжела Перл зазначає, що скоріше за все, у червні у Вас буде підготовка, бо в перший літній місяць буде аж 6 ретроградних планет. Як відомо, у ретроградність краще не розпочинати нові справи, а ліпше готуватися до цього, збирати інформацію, або завершувати недороблені справи. Але ідея проекту (справи) може народитися у Водолія саме по затемненню 5 червня.

14 грудня 2020 року відбудеться таке ж затемнення по 11 Дому гороскопу, який також опікується сектором друзів. Можливо, що на перше затемнення в 11 Домі соціуму 5 червня у Вас виникла ідея, з’явилась інформація або пропозиція, то в середині грудня на друге затемнення у цьому 11 Домі гороскопу Водолія, Ви її будете реалізовувати з друзями або однодумцями. Ця справа буде прогрес.

30 листопада 2020 року відбувається затемнення у 5 Домі гороскопу Водолія. Астрологічно цей Дом вважається дуже чудовим, бо це Дом радості і задоволення. Затемнення 30 листопада  може принести Водолію гарну подію, тому що 5 Дом гороскопу – це відпустка, подорожі, кохання, закоханість. Анжела Перл попереджає, що цей 5 Дом ще коханці і коханки. Тому, якщо у Водолія така ситуація, то це затемнення висвітлить цю ситуацію любовного трикутника. Ще 5 Дом гороскопу – це діти. Можлива радісна новина про вагітність, про народження дитини або про досягнення і успіхи Ваших дітей, чи дорослі діти принесуть радісну звістку. Також можливі виграші у лотерею чи якусь акцію, адже це радість, за яку відповідає цей Дом гороскопу.

5 Дом гороскопу це ще Дом талантів. Водолій може відкрити в собі якийсь талант, або зрозуміє, що те, що він вміє робити – це талант і його можна монетизувати. Радість відкриття в подальшому допоможе реалізовувати свої здібності і таланти.

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл розповість про з’єднання планет Сатурна і Плутона

11 і 12 січня 2020 року у Вашому 12 Домі гороскопу з’єднаються Сатурн і Плутон. 12 Дом – це що Дом таємниць, невідомого і невидимого. Сатурн – це планета структури, а Плутон – трансформації.

З’єднання Сатурна і Плутона змусить Водолія змінити структуру якоїсь сфери свого життя.

12 Дом може принести звістку про вагітність деяким представникам Водолія і це змінить Ваше життя. І це може започаткування нового бізнесу, ідея, як змінити своє життя. Бо 12 Дом – це самопізнання, копання у собі. Водолій – загалом вважається інтелектуальним знаком, тому пошуки себе і відбудовування своєї особистості (трансформація) для них важливі.

Анжела Перл вважає, що багато представників цього знаку самі зміняться, переоцінять свій світогляд і ставлення до певних речей. 12 Дом – заключний у Домах гороскопу, він підбиває підсумки, він надає глибину всім значущим для людини речам. Ймовірно, що і Ви зробити аналіз свого життя і підведете певну риску в деяких сферах.

Гороскоп для Водолія не виключає кризисну ситуацію за цим поєднанням. Проте Анжела Перл радить Водолію розглядати її як можливість, як поштовх набратися сміливості і зробити перший крок у нове життя.

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл розповість про з’єднання планет Юпітера і Плутона

Друге поєднання повільних планет – Юпітер з’єднується з Плутоном. Юпітер весь рік перебуває у 12 Домі гороскопу Водолія. ці планети поєднуються в середньому один раз на 13 років, в 2020 році таке поєднання відбувається тричі на рік: навесні, влітку і восени. Тому вплив цього з’єднання Водолій відчуватиме протягом всього року.

Юпітер можна назвати планетою «закордону», тому багато Водоліїв будуть мати багато поїздок за кордон – на відпочинок, по роботі, на ознайомлюючи екскурсії. Юпітер – планета релігії, можливо, віруючі Водолії поїдуть у паломницьку подорож. Юпітер вважається дуже хорошою планетою, яка приносить подарунки, наприклад, може з’явитися наречений з-за кордону, можуть бути інші подарунки долі для Водолія.

Водолій може дізнатися про якісь таємниці минулого, які відкриває находження Юпітеру у Вашому 12 Домі гороскопу.

Анжела Перл дала пораду представникам знаку Водолія: користуйтеся можливостями, які надає Юпітер: можливості шлюбу з іноземцем, можливості подорожей за кордон, можливості навчання за кордоном, можливості співпраці з закордонними партнерами чи організаціями.

2020 рік стане для Водолія роком підготовки для чогось важливого, що буде у наступні роки, зважайте на це.

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл розповість про з’єднання планет Юпітера і Сатурна

Третє поєднання великих планет – Юпітера і Сатурна – це дуже гарне поєднання, бо разом вони дають стабільність, те що довго буде рости і процвітати. Таке поєднання відбувається раз на 20 років і цього року відбудеться з 20 по 31 грудня. Минулий раз ця астрологічна подія була у 2000 році, тому пригадайте, які важливі події розпочалися у той час, бо зараз вони ніби завершаться, пройшовши повний цикл, щоб розпочати щось нове.

Юпітер і Сатурн поєднуються з 20 грудня і до кінця 2020 року. Унікальність цієї події для Водолія полягає в тому, що воно відбувається у Вашому знаку Водолія, а кожні 20 років поєднання відбувається у новому знаку. Минулого разу це було у знаку Тільця. Сатурн принесе стабільність і довговічність, Юпітер дає зростання і розширення. Таке поєднання неймовірно рідко буває, тому гороскоп для Водолія радить не пропустити надані можливості для починань, для чогось нового, що Ви хочете, щоб було у Вашому житті наступні 20 років і більше.

Коли Юпітер у нашому знаку, вважається, що це самий щасливий рік, який для Вололія починається з грудня 2020 року і триватиме весь 2021 рік. Анжела Перл наперед передбачає Водолію – дуже вдалий у фінансовому плані 2022 рік.

Астролог Анжела Перл підкреслює, що Водолій матиме неймовірно чудовий і потужний кінець 2020 року у практично всіх сферах життя. Анжела Перл радить Водолію планувати, як Ви зможете змінити своє життя у грудні 2020 року, адже планети гороскопу будуть максимально цьому сприяти.

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Водолій відчує вплив всіх трьох поєднань повільних планет

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – вплив Юпітера і Сатурна на особисте життя

З’єднання Юпітера і Сатурна – чудове для шлюбу, для початку відносин, для народження дітей. У багатьох Водоліїв зміниться сімейний стан наприкінці 2020 року: багато представників знаку розпочнуть стосунки, які будуть стабільними і тривалими. Ті представники Водолія, хто перебуває у стосунках і вони дали тріщину, можуть закінчити ці нездорові і тяжкі відносини – на це вплине Сатурн. Тому що Сатурн вимагає чесних, міцних і поважливих стосунків між людьми. Якщо Сатурн побачить, що такі стосунки токсичні, то він буде їх руйнувати. Такий вплив Сатурна на особисте життя можливий у періоди:

  • Сатурн ненадовго входить в знак Водолія з 23 березня по 2 липня 2020 року. В цей час Водолій вже відчує сигнали того, що відбудеться наприкінці року. Сатурн це ще планета реальності, коли Ви бачите те, що є насправді і він це показує, без різних рожевих окулярів і ілюзій. І тоді Водолій буде думати над прийняттям рішення, особливо, якщо Ви перебуваєте у шлюбі і чи у тривалих відносинах з партнером про ті стосунки, які Вас не влаштовують.
  • 18 грудня 2020 року Сатурн надовго заходить у Ваш знак Водолія до березня 2023 року, щоб будувати там новий фундамент для життя на наступні роки (з липня по грудень Сатурн повертався у Ваш 12 Дом, щоб Ви могли завершити там справи). Сатурн буде Вам допомагати, бо він сильний у Вашому знаку Водолія, він намагатиметься покращити Ваше життя, зробить її більш стабільно.

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – Венера

Планета краси, гармонії, косметології, коханні і грошей – Венера, перебуває у знаку Водолія перші два тижні з 1 по 14 січня 2020 року. Водолій буде випромінювати щастя, буде подобатися всім, підкоряти оточуючих своєю харизмою і чудовим настроєм.

З 13 травня по 25 червня Венера буде у ретрограді. В цей період часу гороскоп від Анжели Перл не радить брати шлюб, бо в ньому буде не вистачати гармонії, не проводити серйозних косметичних процедур, ні в якому разі не робити пластичні операції і уколи краси, бо Ви будете вкрай не задоволені результатом від цих процедур.

Але в період ретроградної Венери буде час, сприятливий для спілкування з минулим. Наприклад, можна відновити стосунки з бувшим коханим, чи поновити спілкування з тим, з ким Ви давно посварилися, але раніше дорожили такими відносинами – гарний час, щоб знайти примирення з кимось із минулого. Можливо, Ви будете допомагати комусь із однокласників або однокурсників. Але період ретирадної Венери не підходить для нових знайомств і романів, бо нові романи в цей період, зазвичай, короткострокові і швидкоплинні.

Венера з 4 квітня по 8 серпня 2020 року перебуває у 5 Домі гороскопу Водолія. як ми писали раніше, 5 Дом гороскопу – це Дом радості, задоволення, кохання, дітей і коханців та коханок, відкриття талантів. Це дуже гарне розташування Венера і схоже, що у Водолія буде кохання або Ви будете вкладати своє серце у Вашу справу. Цілих чотири місяці Водолій буде ще більше радіти успіхам дітей, змінам у фінансах власної справи, які принесе Венера у 5 Домі гороскопу.

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – Марс

Планета активності, завоювання, швидкості і змагань – Марс, на цілих півроку – з 29 червня і до кінця року, зупиниться у 3 Домі гороскопу Водолія. В астрології 3 Дом гороскопу вважають  «медійним». Тобто він відповідає за тему комунікацій, контактів, поїздок, інтернету, освоєнню нових навичок, спілкування

Гороскоп від Анжели Перл вважає, що другу половину року Водолій буде дуже активно спілкуватися. Ніби перші півроку Ви тільки працювали, а з кінця червня 2020 року Ви нарешті вийшли у великий світ спілкування і комунікацій. Можливо збільшиться спілкування з родичами, адже 3 Дом – це ще брати і сестри. Марс зарядить Водолія енергією, щоб вистачало сил на різні розмови, спілкування з однодумцями, іноді з суперечками.

3 Дом – це всі, з ким ми спілкуємося: родичі, друзі, колеги, однодумці, сусіди. Тобто друге півріччя Водолій значно більше і тісніше буде спілкуватися і знаходити в цьому багато позитивного для себе. Також цей Дом відповідає за транспорт. Водолій може піти на курси водіїв, а потім придбає машину. Можливо Ви будете міняти машину на іншу. Астролог застерігає, коли не можна купувати авто: з 9 вересня по 14 листопада 2020 року, бо Марс буде у ретрограді і авто буде погано їздити або ламатися. Також, у період ретрограду Марсу, не варто проводити планові операції та треба бути обережними, бо підвищується ризик травматизму.

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – Меркурій

Планета Меркурій тричі за рік перебуває у ретроградному русі – йде у зворотному напрямку.

Періоди ретроградного Меркурія:

  • з 17 лютого по 10 березня 2020 року;
  • з 18 червня по 12 липня 2020 року;
  • з 14 жовтня по 3 листопада 2020 року.

Зазвичай, на ретроградний Меркурій не можна укладати важливі угоди чи підписувати важливі документи, робити вартісні покупки (нерухомість чи автомобіль, цінні папери), розпочинати нові проекти, започатковувати справу. Бо ретроградність Меркурія змусить все переробляти, доробляти, переопрацьовувати. В цей час дуже добре завершувати розпочате раніше, можна проводити підготовку до нових проектів, але не реєструвати бізнес.

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл розповість про вплив планети-управителя Урану

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Вплив Урану – планети управителя Водолія на його життя

Уран – це планета, яка управляє знаком Водолія, вона весь рік перебуває у Вашому 4 Домі гороскопу. Це – нерухомість, місце проживання, сім’я. якщо у Вас день народження з 22 по 31 січня, то на Вас Уран буде впливати сильніше, ніж на інших представників знаку Водолія. Шо принесе Уран: ймовірні зміни у сім’ї, переїзд на інше місце проживання у зв’язку з роботою або взяттям шлюбу, продаж або купівля квартири, народження дитини або онука. Також, можуть бути новини стосовно Ваших батьків.

Водолій: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – Кармічний вузол

Кармічний вузол – це не планети гороскопу, а точки на небі, які провокують затемнення. Такі явища дуже важливі для життя, мають величезний вплив, тому в називаються – кармічними. Кармічний вузол змушує фокусуватися, зосереджуватися на певних сферах діяльності і «відпрацьовувати карму».

Останні півтора року кармічний вузол був у секторі роботи і кар’єри Водолія (6 Дом гороскопу). Починаючи з 6 травня 2020 року, кармічний вузол змінить фокус до кінця 2021 року на ті заняття, які приносять радість і задоволення Водолію на відпочинок, на дітей, на бізнес, який є частинкою душі Водолія. Тобто кармічний вузол переміщується у Ваш 5 Дом гороскопу, що несе Водолію більше радості, легкості життя, щастя і позитивних моментів. Водолій буде відчувати любов, у першу чергу –  до себе, що так важливо для його самооцінки, буде гордість за себе і за свої справи.

Ви не можете копіювати текст