ГоловнаАрхів АстрологіяВесняне рівнодення у 2020 році: коли настає і особливості

У прийдешньому 2020 році відбувається багато важливих астрологічних подій, які досить рідко відбувається. Через це вплив цих подій досить значущі. Весняне рівнодення, яке у 2020 році відбувається 20 березня, має свої особливості, адже цей рік – високосний. Це день сильної енергетики, тому ритуал на здійснення бажання, буде мати велику силу.

Весняне рівнодення у 2020 році: коли настає

Рівнодення – це доба, коли день і ніч зрівнялися у своїй тривалості по часу. Це мить планетарної рівноваги перед тим, як на зміну зимі приходить ласкаве літо. 2020 рік високосний, тому дата настання рівнодення зміщена. В цьому році весняне рівнодення настає 20 березня, у п’ятницю, о 5-50 за київським часом.

Весняне рівнодення здавна відзначалося в народі, адже розпочинало всі весняні справи, від яких залежало благополуччя родин протягом всього року. В деяких країнах світу в день весняного рівнодення відзначають новий рік. Наприклад, в Ірані, Афганістані, Таджикистані, Казахстані, Киргизстані та Узбекистані.

Весняне рівнодення у 2020 році має свої особливості, астрологічний прогноз

Цього року весняне рівнодення співпало з переміщенням Сонця із зодіакального знаку Риб у експресивний знак Овна. Астрологічні зміни можуть стати спусковим гачком, який дасть старт багатьом процесам у кар’єрі, особистому зростанні. Тому так важливо зосередитися на цих темах. Вони будуть потребувати серйозних зусиль, приклавши які, Всесвіт винагородить тих людей, які будуть наполегливими.

Настання астрологічної весни – з дня весняного рівнодення, принесе багатьом людям відчуття втрати орієнтирів. Астрологи вважають, що не варто через це нервувати і впадати у паніку. Заняття духовними практиками допоможуть тримати душевну рівновагу і внутрішній спокій. Зосередженість на собі і зібраність допоможуть пережити всі перепитії і зміни. Якщо останнім часом було багато стримуючих факторів, то після рівнодення багато з перепон зникнуть. Це, у свою чергу, дозволить проявляти ініціативи, які матимуть великий успіх.

Весняне рівнодення у 2020 році має свої особливості і які ризики несе

Енергія, яка зазвичай підживлює нас, почне шукати інше русло – а саме, нові шляхи, ділові контакти, сфера роботи і відносин. На перший план вийдуть нові починання і зміни.

Езотерики рекомендують не піддаватися спокусі обманути або приховати інформацію. Недомовки в день весняного рівнодення можуть спрацювати проти Вас. Вся таємне, брехня, приховані мотиви – все вийде на поверхню і стане відомими. Що у свою чергу може зіпсувати Вашу репутацію.

Астрологи також рекомендують звернути увагу на оточення – хтось із наближених людей може виявитися лицемірною людиною. Цей негативний момент варто сприймати не як удар долі, а як своєчасну допомогу, адже вийде викреслити з життя таємного недоброзичливця.

Ви не можете копіювати текст