ГоловнаАрхів АстрологіяВенера у знаку Тельця: гороскоп з 14 квітня по 9 травня 2021...

Венера у знаку Тельця: гороскоп з 14 квітня по 9 травня 2021 для представників всіх чотирьох стихій

Венера з 14 квітня 2021 переходить у знак Тельця де і буде перебувати по 9 травня. Ця астрологічна подія спричинить певні позитивні зміни, про які розповідає гороскоп для всіх чотирьох стихій  і знаків Зодіаку, які до них входять, на цей період. Енергетика Венери дуже сильна, а 14 квітня вона стане ще сильнішою і відчутною, а найголовніше, творчою. Астрологи радять скористатися такою сприятливою нагодою і спробувати змінити своє життя на краще.

Венера у знаку Тельця: гороскоп з 14 квітня по 9 травня 2021 для знаків стихії Вогню – Овна, Лева і Стрільця

Венера у знаку Тельця: гороскоп з 14 квітня по 9 травня 2021 для знаків стихії Вогню – Овна, Лева і Стрільця

Венера у знаку Тельця: гороскоп з 14 квітня по 9 травня 2021 для представників вогняної стихії – Овна, Лева і Стрільця

Планета Венера, яка в зазначений період стає суттєво потужнішою, зробить представників вогняної стихії більш щедрими. І мова не йде тільки про гроші, а й, наприклад, про час, приділений сім’ї і друзям. З 14 квітня по 9 травня для Овна, Лева і Стрільця дуже гарний час для сімейного спілкування, розваг і дружніх посиденьок.

Допомога Венери додасть сил представникам вогняної стихії, щоб полишити погані звички і позбутися всього зайвого. Овен, Лев і Стрілець можуть стати кращою версією самого себе.

Венера у знаку Тельця допоможе цим трьом вогняним знакам налагодити гарні стосунки з оточенням. Головне – це вдасться вирішити всі застарілі конфлікти і проблеми. Одна із найголовніших позитивних подій для Овна, Лева і Стрільця – це те, що всі труднощі і сварки залишаться позаду.

Гороскоп з 14 квітня по 9 травня 2021 для представників стихії землі, як Венера у знаку Тельця впливає на Тельця, Діву і Козерога

Гороскоп з 14 квітня по 9 травня 2021 для представників стихії землі, як Венера у знаку Тельця впливає на Тельця, Діву і Козерога

У другій половині квітня і на початку травня Венера допоможе представникам стихії землі знизити ризики матеріальних і фінансових втрат. І це не дивно, адже планета Венера, крім того, що опікується красою і молодістю, тримає під своїм покровительство ще й фінанси. Венера для Тельця, Діви і Козерога стане фінансовим оберегом. І завдячуючи цьому, ці три знаки Зодіаку можуть бути фінансово активними і робити дорогі покупки.

Завдяки Венері, Телець, Діва і Козеріг можуть пом’якшити свої внутрішні переживання, зрозуміти і розставити пріоритети. Справи, як чомусь «зависли», нарешті зрушать з місця і почнуть вирішуватися.

Венера допоможе людям земної стихії знайти порозуміння, хоча б в якійсь мірі, з ворогами і недоброзичливцями. Перехід Венери в знак Тельця покладе край чварам і тривалим конфліктам. Цей період сприятливий для представників стихії землі для переговорів, колективної праці.

Венера у знаку Тельця: гороскоп з 14 квітня по 9 травня 2021 для стихії повітря – Близнюків, Терезів і Водолія

Астропрогноз з 14 квітня по 9 травня 2021 для стихії повітря – Близнюків, Терезів і Водолія

Представники повітряної стихії відчують надзвичайне піднесення енергетичних сил. Тому цей час – з 14 квітня по 9 травня, особливо вдалий для всіляких активностей, заняття спортом. Близнюки, Терези і Водолій, завдяки Венері, яка перебуває у знаку Тельця, будуть частіше завершувати розпочате, не втрачаючи віру в себе і свої сили.

Планета кохання і краси – Венера, буде дуже прихильна для цих трьох знаків Зодіаку і в особистому житті. Самотні представники Близнюків, Терезів і Водолія можуть знайти свою другу половинку. А сімейні представники цих знаків Зодіаку відкриють нові грані родинних, романтичних стосунків. Це буде дуже вдалий час для побачень, романтики, одруження, переведення відносин на новий рівень.

Венера допоможе Близнюкам, Терезам і Водоліям адаптуватися до нових життєвих змін. Все погане перестане хвилювати цих людей, зникнуть негативні спогади.

Гороскоп з 14 квітня по 9 травня 2021 для представників водної стихії – Рака, Скорпіона і Риб

Астропрогноз для представників водної стихії – Рака, Скорпіона і Риб

Чудовий час очікує на представників стихії вогню, коли Венера перебуває у знаку Тельця, тому що ця планета принесе багато різноманіття у життя цих людей. Цей період – чудовий час для розваг, пошуку нового захоплення. Також, на думку астрологів, з 14 квітня по 9 травня 2021 року – гарний час для пошуку нової роботи. Головне, щоб треба робити представникам Рака, Скорпіона і Риб – прислухатися до своєї інтуїції. Венера підсилить її звучання і ваше шосте почуття не підведе.

Представники водної стихії в цей період можуть подолати внутрішні протиріччя і страхи, позбутися невпевненості в собі. Завдяки цьому їх життя зміниться на краще. Для представників водної стихії з 14 квітня починається сприятливий час, щоб розставити нові пріоритети.

Астрологи вважають, що в період, коли Венера перебуває у знаку Тельця, для Рака, Скорпіона і Риб гарний час для подорожей, зміни обстановки. Для них чудово з’їздити у відпустку, відпочити, розслабитися. Можна займатися генеральним прибиранням вдома, на присадибній ділянці.

Такі позитивні зміни передбачає гороскоп для представників всіх чотирьох стихій в період, коли Венера перебуває у знаку Тельця з 14 квітня по 9 травня 2021 року.

Знаки Зодіаку і стихії, до яких вони належать

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст