ГоловнаАрхів АстрологіяВ серпні 2022 успіх очікує на два знаки зодіаку

В серпні 2022 успіх очікує на два знаки зодіаку

Кінець літа буде непростим для багатьох людей і тому підтримка Всесвіту дуже доречна. Астрологи назвали знаки зодіаку, на яких в серпні 2022 року очікує успіх завдяки сприятливому розташуванню планет та зірок. Це не означає, що іншим знакам зодіаку не пощастить, просто ці два знаки зодіаку – Близнюки і Діва, відчують більшу підтримку і благовоління небесних сфер.

Серпень 2022: важливі астрологічні події, які впливають на наше життя

Астрологи назвали декілька важливих астрологічних подій, вплив яких буде відчутно в серпні поточного року. Звичайно, це лише часто того, що відбувається і має вплив на наше життя.

Астрологи назвали звертають увагу на ці події, тому що через їх вплив вони і визначили ці два знаки зодіаку, на яких чекає успіх в серпні.

  • 4 серпня 2022 відбувається сприятливий перехід Меркурія в знак зодіаку Діви.

Негативні події

  • транзити Венери та Марса – відповідно 11 серпня та 20 серпня.
  • З 24 серпня планета Уран стане на ретроградний напрямок руху (зворотній)

Саме ці найважливіші астрологічні події вказали астрологам на успішні знаки зодіаку цього місяця.

Знак зодіаку Близнюки в серпні 2022 успіх очікує на

Знак зодіаку Близнюки в серпні 2022 успіх очікує на

Астрологи вважають, що Близнюкам пощастить в серпні. І один з факторів, чому успіх буде на боці цього знаку зодіаку, тому що негативне положення Венери та Марса практично ніяк не позначиться на їх удачі та настрої. Можливо, тільки Марс зробить Близнюків більш запальними, але з цим вони можуть впоратися, подолавши нервозність.

Потужний позитивний вплив, який забезпечить успіх Близнюкам, буде від їх планети-покровителя – Меркурія. Перебуваючи в 6 Домі гороскопу Близнюків, Меркурій подарує максимум творчої енергії. Комунікабельні Близнюки, за підтримки Меркурія, ще більше підвищать своє вміння спілкуватися та переконувати людей, вивівши це своє вміння на абсолютно новий рівень. Завдяки цьому Близнюки стануть ще популярнішими у протилежної статі.

В серпні 2022 успіх очікує Близнюків і в діловій сфері. Якщо хтось і зможе домовитися з ким завгодно і будь-де, то це – Близнюки. За наявності поміркованого нахабства вони зможуть вибити собі ідеальні умови при прийомі на нову роботу або під час укладання контрактів з клієнтами, новими партнерами.

Поки абсолютна більшість знаків зодіаку відчуває складнощі на тлі активностей Урану, Венери та Марсу, Близнюки повинні скористатися ситуацією і якнайшвидше вирватися вперед. Якщо знак зодіаку Близнюки в серпні 2022 року подолають свої лінь та прокрастинацію, тоді вони можуть здолати всіх своїх ворогів — видимих і прихованих. Серпень 2022, на думку астрологів, сповнений для Близнюків величезним успіхом.

В серпні 2022 успіх очікує на знак зодіаку Діва

В серпні 2022 успіх очікує на знак зодіаку Діва

На думку астрологів, знак зодіаку Діва – другий найщасливіший Зодіак в серпні. Представники цього знаку зможуть піднятися на саму вершину Олімпу в найкоротші терміни, оскільки обстановка, що склалася, для них ідеальні. Не виключено, що Марс із Венера можуть принести Діві якісь проблеми, але Меркурій допоможе подолати їх.

Успіх передбачається для  Діви у ​​всіх життєвих сферах та аспектах. Проблема лише в тому, як Діви цим успіхом зможуть розпорядитися. Астрологи радять сфокусувати свою увагу на найважливішому, постаравшись правильно розставити пріоритети на початку місяця. І з 4 серпня можна сміливо починати діяти.

Меркурій зміцнить інтуїцію Дів, зробить їх ефективнішими в інтелектуальному плані. Ще у людей цього знаку зодіаку суттєво зміцниться пам’ять, з’явиться потяг до знань, мотивація. Це їх зоряний час, щоб проявити себе і «правити балом».

Астрологи попереджають знак зодіаку Діва – ні в якому разі не можна залишати справи без нагляду. Особливо, якщо вони пов’язані із здійсненням мрії. Успіх – примхлива субстанція, тому потрібно користуватися мудро, щоб стати переможцями скрізь, де тільки можна.

Знаки Зодіаку, на яких чекають позитивні зміни в серпні 2022

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст