ГоловнаАрхів АстрологіяУспішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Початок 2020 року досить нейтральний для всіх знаків Зодіаку. Проте вже з кінця лютого планети і зірки гороскопу будуть більш активними, що позначиться на житті всіх. Загалом рік Білого Металевого Щура – 2020 рік, буде доленосним для багатьох людей і принесе багато змін як у професійну сферу, так і в особисте життя. Це відбуватиметься через значні астрологічні події року. Які успішні місяці 2020 року очікують на представників зодіакального кола, розповіли астрологи

Успішні місяці 2020 року для Овна

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Овни матимуть успішний період у березні і жовтні 2020 року

Астрологи вважають, що Овни матимуть успішний період у березні і жовтні 2020 року. ці місяці сприятливі для підписання контрактів, для пошуку нових справ і захоплень. Астрологи застерігають представників знаку Овна: Ви повинні вибирати з ким спілкуватися. Можна розповідати про свої ідеї і плани тільки тим людям, кому Ви по-справжньому довіряєте.

Вдалим для Овна буде і червень 2020 року. В перший літній місяць Овен має шанси знайти нову роботу, якщо це потрібно. Також, представники цього знаку будуть укладати угоди, які вигідні саме для них.

Успішні місяці 2020 року для Тільця

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Успішним для Тільця буде травень 2020 року

В особистому житті успішним для Тільця буде травень 2020 року. Астрологи не виключають укладання шлюбу, медовий місяць в екзотичних країнах.

У діловій сфері деякі Тільці зможуть отримати підвищення на роботі, використовуючи свої приховані ресурси.

Для відпочинку самими вдалими і цікавими для Тільця будуть червень і вересень. У ці місяці представники цього знаку будуть відчувати піднесення і жагу до життя. Астрологи радять запросити на відпочинок друзів і піти у гори, чи зайнятися іншим екстремальним відпочинком.

Успішні місяці 2020 року для Близнюків

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Найкращим місяцем для Близнюків прогнозується червень 2020 року

Найкращим місяцем для Близнюків прогнозується червень, коли багато представників цього знаку святкують свій день народження. Планети будуть у сприятливому становищі для Близнюків, завдяки чому з Вами буде удача у всіх правах. В перший літній місяць Близнюкам будуть легше вдаватися проекти, отримання прибутку.

Представники цього знаку зможуть покращити якість свого життя і зробити грошові накопичення на майбутнє. Не виключено, що фінансів вистачить не легше на важливі придбання, а ще й на подорожі.

Успішні місяці 2020 року для Рака

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Уже в квітні 2020 року представники Раку відчують позитивні зміни

Уже в квітні цього року представники Раку відчують позитивні зміни, які прийдуть у їх життя. Астрологи вважають, що квітень стане самим щасливим для Рака, коли Венера буде сприяти виконанню самих потаємних бажань.

Досить вдалим для Рака буде і червень. Планети і зорі гороскопу зміцнятимуть соціальні зв’язки, дружні і любовні стосунки, посприяють професійному і кар’єрному зростанню. Самотні Раки можуть зустріти свою другу половинку.

Успішні місяці 2020 року для Лева

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Липень 2020 року буде самими успішним місяцем для Лева

Насолоджуватися успіху і зростанням удачі Лев може у липні 2020 року. Бо саме в цей місяць зорі будуть найбільше прихильними до нього. Однак астрологи застерігають Лева, щоб утримати удачу, потрібно докласти зусилля. Людям цього знаку потрібно бути більш наполегливими і амбіційними. Завзятість і працьовитість Лева буде винагороджено успіхом. Венера збільшить Ваші шанси на щасливе кохання незалежно від вашого віку.

Успішні місяці 2020 року для Діви

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Діви матимуть найбільш вдалим на позитивні емоції перший місяць літа – червень 2020 року.

Для знаку Діви астрологи передбачають емоційно вдалим перший місяць літа – червень 2020 року.

У фінансовій сфері успішними буде осінь цього року. Ті Діви, які не задоволені станом справ на  роботі і зарплатнею, мають всі шанси покращити все у вересні. Невдачі більше не нагадають про себе, а про ті проблеми, які турбували Діву в першому кварталі 2020 року, Ви і зовсім забудете

Успішні місяці 2020 року для Терезів

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Терези можуть розраховувати на великий успіх у серпні 2020 року

Протягом всієї весни Терезам краще бути більш економними.

Астрологи передбачають, що майже все літо, Терези будуть розважатися, приймати участь у вечірках й інших заходах. Люди цього знаку будуть часто зустрічатися з друзями, подорожувати і загалом – чудово проводити час. Найсприятливішим місяцем року для Терезів буде серпень 2020. Якщо у Вас запланована подорож на серпень, вона буде вдалою.

Успішні місяці 2020 року для Скорпіона

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Скорпіон отримає успіх у вересні 2020 року

Перший місяць осені – вересень стане самим сприятливим для Скорпіонів. Варто скористаються всіма наданими їм можливостями. Починаючи з вересня, на Скорпіона очікує успіх у всьому, що Ви робите. Починання матимуть вдале продовження і блискуче закінчення. Вас чекають чудові поїздки за кордон, в тому числі і ділові. На роботі також справи підуть гладко. Вашу точку зору керівництво сприйме, як істину в останній інстанції. Цілком ймовірно, що Ви знайдете новий або додаткове джерело доходу.

Успішні місяці 2020 року для Стрільця

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Для Стрільця самим успішним стане жовтень 2020 року

Жовтень принесе те, чого Стрілець не міг отримати протягом року. Астрологи вважають, що у жовтні Стрільця буде супроводжувати удача і кохання, які переплетуться в одне ціле.

В особистому житті буде повний успіх. У сімейних Стрільців буде панувати гармонія у стосунках. Багато представників цього знаку у жовтні стануть батьками, або отримають довгоочікуваних онуків.

Інвестиції, які Стрілець зробить у жовтні 2020 року, будуть успішними.

Успішні місяці 2020 року для Козерога

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Початок року і вересень будуть успішними для Козерога

Для Козерога успішним буде час з моменту початку правління Білого Металевого Щура і до кінця квітня. Ви можете пробувати себе у різних амплуа. Козерог може створити собі надійний тил на випадок непередбачуваних обставин. Амбіційні плани Козерога будуть здійснюватися і матимуть зиск у майбутньому.

Вересень 2020 року стане ще одним хорошим місяцем для представників цього знаку Зодіаку.

Успішні місяці 2020 року для Водолія

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Лютий і березень 2020 року- успішний час для Водолія

Як і для Козерога, для Водолія, початок року буде вдалим. Особливо – лютий 2020 року сприятиме професійним досягненням. Це час початку нових звершень, коли для Водолія відкриються нові перспективи. Астрологи застерігають Водолія, якщо не скористатися можливостями, наданими Всесвітом у лютому і березні, то втрати будуть протягом всього року. Ви повинні намагатися повернути ситуацію на свою користь, щоб ні про що не шкодувати в подальшому.

Успішні місяці 2020 року для Риб

Успішні місяці 2020 року для всіх знаків Зодіаку
Вересень 2020 року розпочне успішний час для Риб

Для Риб полоса везіння розпочнеться у вересні 2020 року. Зусилля представників знаку Риб отримають винагороду. На роботі буде премія або підвищення зарплатні. Якщо Ви зайняті пошуком роботи, то можете розраховувати на найбільш підходящу пропозицію в середині осені. Ті представники Риб, які недавно створили сім’ю, чекає поповнення.

Якщо Ви хочете привернути удачу у своє життя і стати більш щасливим і успішним, постарайтеся зробити якомога більше корисного для себе в свої щасливі місяці. Починайте вже зараз готувати платформу для старту, щоб максимально ефективно використовувати можливості.

Ви не можете копіювати текст