ГоловнаАрхів АстрологіяТілець, серпень 2019 року таро-прогноз від Анжели Перл

Тілець, серпень 2019 року таро-прогноз від Анжели Перл

Таро-прогноз на серпень 2019 року від астролога Анжели Перл дасть розклад старовинних карт. Тілець має змогу прислухатися до поради Всесвіту і відомого астролога. Згідно розкладу карт Таро, серпень 2019 року передбачається дуже гарним для Тільця.

Тілець, серпень 2019 року таро-прогноз від Анжели Перл: розклад колоди

Перша карта розкладу таро для Тільця  – лицар пентаклів

Карти пентаклів – стихія землі, стабільності, практичності. Ця карта символізує гроші. Згідно передбаченню цієї карти – гроші приїдуть до Вас або Ви поїдете кудись забирати їх. Тілець покращить свої фінанси, але не надто швидко. Можливо, у Вас буде нова робота з кращою зарплатнею. У Вас можуть бути інвестиції чи вкладання грошей, наприклад, у нерухомість.

Тілець повинен розуміти, що по цій карті будуть гроші, але не так скоро, зате постійно, стабільно і надовго. Передбачення по цій карті таро – Тілець в серпні у фінансовій сфері буде впевнено стояти на ногах.

Друга карта розкладу таро для Тільця – Ієрофант

Другою картою у передбаченні таро-прогнозу випала Ієрофонт. Ті Тільці, хто сподівається на одруження, за цією картою отримає пропозицію руки і серця. Якщо Тільця не цікавлять романтичні стосунки, то карта Ієрофант може вказувати на підписання контракту, створення нового бізнес-партнерства чи юридична фіксація якихось домовленостей.

В будь-якому випадку, Ієрофант – карта старшого аркану, яка вказує на починання. У поєднанні з першою картою – Лицаря пентаклів, карта Ієрофант може принести контракт, який і забезпечить Тільцю довгу фінансову стабільність.

Третя карта розкладу таро для Тільця – Імператриця

Це карта старшого аркану земної стихії, яка вказує на велику вдачу. Тілець буде мати благополуччя, і гроші, і кохання. Ви завдяки контракту чи співпраці з кимось (дивимось попередні карти розкладу), матимете той рівень статку, який хотіли. Тілець може жити в новому домі, в якому хотів, або придбає квартиру, або ж – вийде заміж за ту людину, за яку хотіли. Карта розкладу таро Імператриця дозволить це отримати легко, без надриву.

Тілець, серпень 2019 року таро-прогноз від Анжели Перл: розклад колоди карт таро Колесо року

Карта – шістка жезлів

Ця карта вказує на успіх, радість, перемогу. Також, тут не виключена – наречена. Шістка жезлів вказує на святкування досягнень. Тілець буде у центрі уваги, Вас будуть вітати і радіти за Вас. Будь-яка подія, за яку Ви хвилюєтесь в серпні – у Вас все вийде. Будь це робота, чи вступ до вишу, чи отримання нового посвідчення, не хвилюйтесь, все буде.

Тілець, серпень 2019 року таро-прогноз від Анжели Перл: розклад карт таро колоди Ленорман

Перша карта – конюшина. Карта Конюшина – це, коли ми раді простим речам. Колода Ленорман дала ще карту чоловіка і дому.

Загалом всі розклади показують, що Тілець в серпні по карті Ієрофант може мати знайомство, зустріч. Імператриця вказує, що ця зустріч може бути дуже важливою в життя Тільця. Наприклад, одруження – про це свідчать карта шістка жезлів і чоловік. При цьому ще є карта дому в розкладі колоди Ленорман – зародження сім’ї, народження дитини. А карта Конюшина вказує, що всі плани реалізуються досить легко.

Тілець у серпні 2019 року, згідно передбачення карт-таро, які розкинула астролог Анжела Перл, мають дуже сильні карти. Це свідчить про вдалий місяць у фінансах, бізнес-справах, інвестиціях, по зустрічам та шансу для шлюбу. Дуже гарний розклад на стосунки.

 

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст