ГоловнаАрхів АстрологіяТілець: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл

Тілець: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл отримали представники знаку Тільця. Важливою астрологічною подією, яку відчують всі представники зодіакального кола, буде ретроградний хід Меркурія з 1 по 20 листопада. Тілець протягом всього листопада відчує важливість сфери стосунків і партнерства через розташування і вплив планет та зірок гороскопу.

Тілець: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл, ретроградний Меркурій

Ретроградність Меркурія, який опікується торгівлею, інформацією, комунікаціями, спілкуванням, транспорту, буде гальмуватиме ці сфери життя. Анжела Перл звертає увагу Тільця, що важливі справи, які Ви плануєте на цей період, з великою долею ймовірності, доведеться переробляти.

В період ретроградного Меркурія Тілець повинен утриматися від певних дій: офіційної реєстрації шлюбу (не бажано, краще перенести саму реєстрацію після 21 листопада); небажано робити покупки, особливо вартісні як автомобіль, нерухомість. Анжела Перл вказує, що це невдалий час для проведення операцій і несприятливий період для купівлі техніки і гаджетів (якщо придбали, зберігайте чек, щоб можна було здати товар у разі потреби).

Ретроградність Меркурія буде у 7 Домі гороскопу Тільця – це Дом стосунків, партнерства і шлюбу. Ретроградність Меркурія означає щось переробляти, повторювати. Наприклад, Тілець може повторно взяти шлюб з колишнім чоловіком. Можливо, Ви відновите стосунки з партнером, з яким ви розлучилися. Це гарний період для примирення. В період ретроградного Меркурія дуже часто до нас повертається хтось із минулого: колишній коханий, старий колега, однокласник.

Ретроградний Меркурій дуже гарний період для перероблення: передивитись свою позицію, перездати іспит, переписати текст – все з приставкою ПЕРЕ- буде вдалим.

Тілець: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл, перша половина місяця

Початок місяця Тілець отримає підтримку від планети-покровителя – Венери, яка перебуває к 8 Домі фінансів (сторонніх, «чужих» грошей). Представники цього знаку можуть очікувати на прибуток у листопаді. В Вас можуть інвестувати, Вам можуть повернути борг, назначити стипендію або виплатити премію.

В особистому житті, Венера буде сприяти дуже відкритим і довірливим стосункам з дорогою Вам людиною.

Повний Місяць 12 листопада відбувається у Вашому знаку – сузір’ї Тільця. Повний Місяць дуже часто висвічує різні ситуації, відкриває те, що було таємничим і схованим від Вас, вносить ясність або приводить до завершення, кульмінації. В районі 12 листопада Тілець відчує багато уваги до себе, бо Повний Місяць висвічує саме Ваше сузір’я. Можлива подія, яка приверне увагу до Тільця. Багато представників цього знаку відчують потребу змінити зачіску або стиль одягу.

Цей Повний Місяць може принести сюрпризи для Тільця. Також, Повний Місяць може висвітлити питання стосунків Тільця з оточуючими людьми. Можливо, саме в цій сфері і будуть сюрпризи 12 листопада або в найближчі дати до цього дня.

Тілець, у кого день народження 9, 10 і 11 травня, відчуватиме вплив Повного Місяця всі 12 місяців, тому що день народження – це особистий новий рік. Тобто Тільці, народжені в зазначений період, всі 12 місяців будуть привертати до себе увагу.

Тілець: гороскоп на листопад 2019 року від Анжели Перл, друга половина місяця

У другій половині місяця Тілець буде вести більш активний спосіб життя. Можливо, Ви з партнером почнете займатися спортом або Ви вирішите створити бізнес, проявити ініціативу. Анжела Перл застерігає, що в період з 20 листопада можливі конфлікти. Тому, якщо Ви відчуєте напругу у стосунках – як особистих, так і професійних, постарайтеся її зняти.

Після 23 листопада Тілець може відчути покращення у фінансовій сфері – Сонце заходить у Ваш сектор фінансів і пожвавить його.

24, 25 і 26 листопада неймовірно чудові дні і для фінансів, і для кохання. Тільці повинні скористатися чудовими можливостями, наданих Всесвітом.

Молодик 26 листопада проходить у Вашому 8 Домі фінансів. Тілець може створювати новий фінансовий план. У Ваш може з’явитися ідея як заробляти, Ви можете отримати нове джерело прибутку. Гороскоп на листопад 2019 року передбачає, що Тілець може отримати гарну новину, яка стосується фінансів.

Анжела Перл вважає, що Молодик 26 листопада неймовірно позитивний для Тільця у плані фінансів. В кінці місяця у Тільця можливі дуже особисті, близькі, сексуальні стосунки з людиною, які Ви довіритесь.

Гороскоп на листопад 2019 року передбачає для Тільця дуже гарний місяць, який може стати трансформацією особистості і закладенням підґрунтя на краще життя як в собистій сфері, так і у фінансовій.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст