ГоловнаАрхів АстрологіяТілець: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл

Тілець отримав гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл. Відомий астролог зазначає, що на життя цього місяця будуть впливати 2 значні події –затемнення Сонця і Місяця.

Анжела Перл більш докладно розповіла, що можна очікувати представникам Тільця у період сонячного затемнення.

Тілець: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, перша половина місяця

Енергія планет буде хаотичною, адже в липні 2019 року буде 5 ретроградних планет. Тобто вони будуть рухатися у зворотному напрямку. Липень не дуже вдалий місяць для прийняття важливих рішень, для започаткування нового.

З 2 по 16 липня буде коридор затемнення, коли енергія буде непередбачувана по своїм рухам і напрямкам. Тому Анжела Перл радить по-можливості присвятити липень 2019 року відпочинку.

2 липня 2019 року відбувається сонячне затемнення у Вашому 3 Домі. Третій Дом – це Дом навичок, об’єднання, комунікацій та родичів. Відповідно, Тілець може розраховувати на вдалі переговори, на отримання важливої інформації. Також, цього дня ймовірна для Тільця важлива співбесіда чи іспит, які дадуть Вам шанс, нові можливості. Але в цей день, 2 липня, не варто нічого підписувати.

В цей день можливі події, пов’язані з родичами.

Якщо Ви вподобаєте собі якусь дорогу річ, побутову техніку чи, навіть, об’єкт нерухомості, не поспішайте купувати. Зробіть це після 2 серпня, щоб не відчувати розчарування чи не отримати проблеми.

2 липня Марс входить в 4 Дом гороскопу Тільця. Це – місце проживання, наша сім’я. В такій ситуації Марс може вказувати на переїзд чи розпочнете ремонт. Ще може буде подорож. В негативному сенсі Марс може вказувати, що Тілець може судитися з кимось через нерухомість чи буде конфлікт в родині.

Анжела Перл радить Тільцю пам’ятати, що Марс весь липень буде у Вашому секторі сім’ї і краще не вступати в конфлікти з близькими людьми. Якщо існує потреба поговорити з родичами на важливі теми щодо спільного життя і житла, краще перенесіть цю розмову на кінець місяця.

4 липня Венера принесе Вам хорошу новину. Це може бути подарунок, чи успішна здача іспиту. Венера – це завжди позитив і дасть Вам романтичне знайомство.

Тілець: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, ретроградний Меркурій

7 липня Меркурій розвернеться у ретроград у Вашому 4 Домі. Ретроградний Меркурій повертає нас назад, у минуле. Тілець може зіткнутися зі справами, які ще раніше потрібно було вирішити. І зараз час доробити чи переробити їх

Меркурій – планета документів та інформації. Можливо у Тільця буде подорож у місця дитинства, чи Ви будете вивчати історію своєї родини, чи змінювати прізвище – Меркурій повертає нас у минуле.

Анжела Перл не радить укладати угоди з купівлею-продажем у період ретроградного Меркурія з 7 липня по 2 серпня 2019 року.

Тілець: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, друга половина місяця

Важлива подія липня – Місячне затемнення 16 числа. Воно буде проходити у 9 Домі гороскопу Тільця. 9 Дом пов’язаний з усім, що має стосунок до «закордону». Місячне затемнення може принести Тільцю важливу поїздку за кордон у відрядження на важливі переговори чи на навчання. Це може бути знайомство з іноземцем.

Анжела Перл вважає, що Місячне затемнення принесе важливу інформацію тим Тільцям, які судяться – у Вас буде ясність. Адже саме таке затемнення наводить фокус на всі важливі питання і створює прозорість і зрозумілість ситуації.

Наприкінці липня 4 планети зберуться у секторі гороскопу Тільця: ретроградний Меркурій, сонце, Венера і Марс. Це вказує на важливу подію, яка відбудеться в кінці місяця і пов’язана з Вашою родиною чи з місцем проживання.

Ви не можете копіювати текст