ГоловнаАрхів АстрологіяТерези: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

Знак Терези матиме цікаві і корисні знайомства в останній літній місяць. Гороскоп і таро-прогноз на серпень 2019 року для цього знаку підготувала Анжела Перл.

Терези: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, астрологічний прогноз

Завдяки впливу Меркурія, який вийшов з ретрограду 2 серпня, Терези будуть займатися питанням кар’єри і професійного росту. Вже з початку серпня Терези можуть продовжити справи, які відклали раніше. Нові знайомства, які будуть у представників цього знаку в серпні, допоможуть збільшити доходи. Можливе підвищення по кар’єрі і Терези можуть підвищити свою професійну кваліфікацію.

Анжела Перл не радить планувати нічого на 11 серпня. В цей день Юпітер стане в пряме положення – вийде з ретрограду, а Уран стане ретроградним.

Повний Місяць 15 серпня відкриє Терезам шлях до щастя. У серпні Терези повинні мобілізувати сили, щоб встигнути вчасно все, що було заплановано, і не боятися відповідальності.

Терези: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад карт Таро

Прогноз карт Таро на серпень 2019 року від Анжели Перл передбачає гарний період. Терези мають чудові карти колоди Таро: виконання бажань, достатку і грошей, досягнень. І головна карта – Терези будуть володарем своєї долі в останній літній місяць.

В серпні ймовірна купівля будинку або інші важливі справи з нерухомості. І вони будуть приємні для Вас.

Всі активності місяця і попередніх періодів, нададуть можливість Терезам відпочити і насолоджуватися життям.

Варто звернути увагу на Дні сили в серпні 2019 року.

Ви не можете копіювати текст