ГоловнаАрхів АстрологіяТерези: гороскоп на листопад 2020 передбачає непростий період для Терезів

Гороскоп на листопад 2020 для Терезів передбачає непростий період. Астрологи попереджують представників знаку Терези, що останній місяць осені буд напруженим. Протягом місяця буде безліч клопотів, метушні, різних неприємностей – і дрібних, і більших, через що буде складно зосередитися. Щоб пройти через низку таких негараздів, у листопаді Терези повинні бути уважними і проявляти витримку.

Сприятливі дні для Терезів: 7, 8, 15, 16, 23 і 24 листопада 2020 року.

Несприятливі дні для Терезів: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 27 і 28 листопада 2020 року.

Терези: гороскоп на листопад 2020 прогнозує події в особистому житті

Гороскоп для Терезів
Особисте життя Терезів не оминуть майнові питання

Як не дивно, особисте життя – багато ситуацій, будуть пов’язані з майновими питаннями.

Представники Терезів, які перебувають у союзі, можуть відчути напруження у стосунках з коханою людиною. Планети гороскопу рекомендують бути терплячими і з розумінням ставитися до спалахів емоцій свого партнера. Адже настав час, коли Терези побачать наслідки своєї байдужості. Вони надто довго ігнорували потреби своєї другої половинки. Астрологи вважають, що союз можна зберегти. Проте, якщо Терези все ж таки у листопаді вирішать розлучитися, тоді обов’язково треба контролювати майнові питання. Одразу потрібно врегулювати питання поділу майна і бути твердими у своїх рішеннях. Тому що, якщо Ваш партнер відчує слабинку, він забере максимально все, що зможе.

Терези, які планують побратися, також можуть зіштовхнутися з майновими проблемами. Проте, якщо є бажання, тоді можна вирішити всі питання так, щоб були задоволені всі зацікавлені сторони.

Самотні Терези будуть причаровувати людей протилежної статі. Теплота і приємність Терезів будуть залучати нових прихильників, що робить дуже можливим виникнення романтичних стосунків вже найближчим часом.

Терези: гороскоп на листопад 2020 дає прогнози на роботу і фінанси

Гороскоп для Терезів
Незважаючи на складнощі, фінансова ситуація Терезів у листопаді буде стабільною

Гороскоп на листопад попереджає Терези, що невдачі не зникли. Але це не означає, що досягти бажаного неможливо. Просто шлях до мети буде складнішим. Щоб спростити своє життя і не попадати у боргову залежність, Терезам слід скоротити свої витрати, треба уникати ризиків. Наприклад, листопад невдалий час для розваг і дорогих поїздок, чи відвідувань гральних закладів.

В середині листопада недоброзичливці будуть намагатися зіпсувати репутацію Терезів. Якщо в минулому Ви намагалися щось приховувати чи не виконувати, треба бути готовим, що у листопаді про це стане відомо.

В кінці останнього місяця осені Терезам варто уникати відкритих конфліктів. Треба будь-що викручуватися, виявляти чудеса дипломатичності, хитрувати, але не загострювати ситуацію. Деякі питання можна швидко вирішити, задіявши гроші. Астрологи радять не втрачати пильності – противники активізувалися і в будь-який момент готові завдати нового удару.

Незважаючи на такі складні відносини, фінансова ситуація у листопаді 2020 року буде хорошою. Прибутки Терезів можуть суттєво зрости. Проте накопичувати гроші не вийде, тому що буде багато витрат. Скоріше за все, додаткового фінансування потребуватимуть особисте життя і робочі питання.

Терези: гороскоп здоров’я на листопад 2020 року

Терези: гороскоп на листопад 2020 передбачає непростий період для Терезів
Горсокоп здоров’я для Терезів прогнозує досить не поганий листопад 2020
  1. В перші дні листопада гороскоп не радить проходити косметологічні процедури. Результат Вас не порадує, навіть, якщо це буде перевірений майстер. Щоб правильно вибирати дати сприятливих днів для догляду за собою, можна скористатися порадами на кожен день Календаря краси на листопад 2020 року.
  2. В другу декаду листопада Терези можуть відчути погіршення самопочуття. Ось деякі симптоми, які будуть супроводжувати Терези: запаморочення, головний біль, порушення сну. Скоріше за все так організм відреагує на перевтому. За можливості, Терезам варто відпочити кілька днів. Якщо симптоми не пройдуть за день-два, слід звернутися до лікаря.
  3. В останні десять днів місяця гороскоп на листопад 2020 не віщує ніякі хвороби представникам Терезів. В останні дні осені Терези відчують величезний прилив енергії і будуть радіти життю.

Ви не можете копіювати текст