ГоловнаАрхів АстрологіяТерези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Прийдешній 2020 рік буде важливим для всіх представників зодіакального кола. Адже цього річ відбуваються важливі і досить рідкі астрологічні події: буде 6 затемнень (замість чотирьох) і три важливі поєднання великих і повільних планет, які бувають раз на десятки років. Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для знаку Терези допоможе зрозуміти, на яких сферах життя варто сфокусувати увагу, щоб змінити своє життя на краще. 2020 рік – рік можливостей. Календар астрологічних подій на 2020 рік від Анжели Перл допоможе слідкувати за важливими подіями протягом всього року.

Астропрогнози від Анжели Перл складаються на основі розташування планет у Домах гороскопу відповідного знаку Зодіаку. Адже кожен Дом гороскопу відповідає за певну сферу діяльності.

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл розповість про три затемнення і їх вплив

Затемнення завжди приносять зміни, підштовхують нас до цих змін.

Перше затемнення відбувається 10 січня 2020 року – це місячне затемнення буде у 10 Домі гороскопу Терезів. 10 Дом опікується сферами кар’єри, роботи, статусу і напрямку в житті. Друге, точне таке ж затемнення, відбувається 21 червня 2020 року, теж в 10 Домі гороскопу Терезів. Ці два затемнення завершують цикл попередніх, які відбувалися у 2019 році. Вони завершують важливу тему для знаку Терези – кар’єри і роботи.

За цими затемненнями гороскоп передбачає, що Терези у першому півріччі 2020 року змінять сферу своєї діяльності, почнуть будувати нову кар’єру. Терези можуть переглянути свої цілі у житті. Наприклад, раніше Ви були чудовою домогосподаркою, яка опікувалася дітьми і родиною. А тепер Ви зрозуміли, що хочете самореалізації і підете на роботу або започаткуєте свій власний бізнес.

5 липня 2020 року відбувається останнє в циклі затемнення по 4 Дому гороскопу Терезів. В астрології 4 Дом гороскопу символізує сім’ю – всіх, з ким Ви живете,  нерухомість і місце проживання.

За цим затемненням Терези відчують певні зміни, пов’язані з родиною. Наприклад, дорослі діти почнуть жити окремо, можливо, Ви заберете батьків до себе жити, щоб допомагати їм і доглядати за ними.

Терези, якщо Ви хочете змінити місце проживання, то ймовірно, Ви будете готові зробити це в районі 5 липня. У Вас вже буде готовий план, або Ви вже будете переїжджати.

Останнє затемнення циклу також може говорити про нерухомість – Терези продають або купують нову квартиру чи будинок. Якщо щось довго не продавалось, то на 5 липня ця ситуація вирішиться, або, навпаки, Ви нарешті вирішите, що саме купити, який варіант Вам підходить.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл не виключає, що затемнення 10 січня і 21 червня у Домі кар’єри буде перетинатися з затемненням 5 липня. Наприклад, Терези отримають пропозицію роботи і переїдуть в інше місце для працевлаштування.

Деякі представники знаку Терези можуть розпочати працювати вдома – стилісти, перукарі, блогери, бухгалтери. Щоб працювати за новим напрямком, який Терези вирішили обрати для себе, можливо вони будуть проходити додаткове навчання.

Теми кар’єри і сім’ї – дуже важливі для Терезів у першій половині 2020 року.

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл звертає увагу на ще три важливих затемнення

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Ці затемнення розпочинають новий цикл по іншим сферам життя.

5 червня 2020 року проходить перше затемнення з циклу – у 3 Домі гороскопу Терезів. В астрології 3 Дом гороскопу можна умовна назвати «медійним». Це затемнення розпочинає тему комунікацій, контактів, поїздок, інтернету, освоєнню нових навичок.

Якщо Терези працюють у сфері медіа – журналісти, блогери, рекламщики, тобто всі, хто висловлює свою думку або доносить щось до суспільства, то для Вас розпочинається зоряний час». Сюди також можна віднести роботу у сферах комунікацій, телефонію, комп’ютери, транспорт – 3 Дом також відповідає за цей напрямок. За цим затемненням у 3 Домі, Терези можуть піти на курси або інші форми навчання і сферах, пов’язаних з медіа. І це навчання буде успішним і стане в нагоді у майбутньому.

В районі дати затемнення, Терези будуть мати багато поїздок, спілкування, знайомств і подорожей. Терези можуть розпочати працювати (на себе або як найманий працівник) у сфері транспорту.

На початку червня 2020 року Терези приймуть безпосередню участь у житті близького родича – сестри або брата.

14 грудня 2020 року буде ще одне затемнення за такою ж темою. Тому, якщо Ви щось розпочали в районі 5 червня, то на середину грудня це починання вже почне приносити якісь результати, буде розвиватися. Наприклад, в червні Ви пішли на курси, а під кінець року Ви їх закінчите з новим багажем знань. За цими затемненнями у 3 Домі, Терези будуть мати безліч контактів і цікавого спілкування. Вони дуже сприяють заведенню нових зв’язків, знаходженню однодумців.

30 листопада 2020 року проходить останнє, шосте затемнення року у 9 Домі гороскопу Терезів. Це затемнення відкриває нову сферу Вашого життя. 9 Дом гороскопу –це все, що пов’язано з закордоном: візи, закордонне навчання чи робота, міжнародний бізнес, знайомство з іноземцем, вивчення іноземної мови або культури, переїзд на проживання або на роботу в іншій країні. Це затемнення допоможе Терезам у цих питаннях. Тому зверніть увагу на них, бо вони будуть продовжуватися і в 2021 році, тому що затемнення в 3 і 9 Дому будуть продовжувати цикл наступного року.

Ще раз нагадаємо, затемнення допомагають людині у певній сфері, за яку відповідає конкретний Дом гороскопу, направляє і підштовхує до змін в цих сферах життя.

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл розповість про важливе з’єднання планет Сатурна і Плутона

10 і 11 січня 2020 року відбудеться поєднання двох великих планет – Сатурна і Плутона. Минулого разу така астрологічна подія відбувалася аж 33 роки тому. Воно проходить у Вашому 4 Домі гороскопу – сім’ї, нерухомості, місця проживання, там, де 5 липня проходило останнє затемнення циклу. Сатурн – планета стабільності і структури життя, до якого Ви звикли. А Плутон – це планета руйнування і трансформації. Це поєднання можна трактувати для Терезів наступним чином – змінити структуру Вашої сім’ї, Вашого життя (за місцем проживання). Наприклад, вирвати Вас з якогось місця і перекинути в інше місце жити. У Терезів протягом 2020 року може змінитися сім’я – з’являться діти або онуки, зять або невістка. І стане не такою (Плутон), як Ви звикли її бачити (Сатурн).

Це поєднання завершує один життєвий цикл і відчиняє двері іншому. Терези більш старшого віку можуть згадати значущу подію, яка відбулася 33 роки тому. По цій темі все завершується і Ви починаєте нову сторінку у своєму житті.

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – що принесе поєднання Плутона і Юпітера

Поєднання Юпітера і Плутона 29 березня 2020 року відбувається також у 4 Домі нерухомості Терезів. Поєднання цих двох планет відбувається в середньому один раз на 13 років. Це поєднання може принести Терезам велику суму грошей, наприклад, за продаж нерухомості. Або Ви придбаєте будинок, інвестуєте гроші у нерухомість. Також, не виключене отримання спадку Терезами. Тому що 4 Дом це і батьки. Вони можуть подарувати Вам квартиру, яку Ви можете продати і отримати велику суму. Таке передбачення будується на тому, що Плутон, зазвичай, – великі гроші, суттєві фінанси, а Юпітер – як збільшувальне скло – все збільшує.

В астрології Юпітер – хороша планета, це завжди можливості, це збільшення позитиву, удача, везіння, розширення. Для Терезів він створює гарний шанс розширити свою житлову площу. І він може принесе Вам гарну подію, скоріше за все, пов’язану з нерухомістю. Юпітер перебуває в 4 Домі гороскопу Терезів весь 2020 рік.

Юпітер ще вказує на юридичні справи, можливо, у Вас будуть суперечки за будинок з родичами. Або ж Ви виграєте суд за спадок.

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл –вплив на життя поєднання Плутона і Сатурна

Поєднання Плутона і Сатурна буде проходити у проміжок з 20 по 31 грудня 2020 року. Ця подія проходить у 5 Домі гороскопу Терезів. 5 Дом – це Дом дітей, творчості, народження, тому дуже ймовірно, що у Терезів в грудні буде звістка або про вагітність, або про народження дитини. Ці гігантські планети можуть впливати на життя ще за місяць до і місяць-другий після поєднання.

Якщо за цим затемненням у Вас немає звісток про дітей, тоді це можуть бути творчі проекти (може до наступного Нового року 2021), бізнес. Анжела Перл вважає, що кінець грудня 2020 року просто неймовірно чудовий час для початку своєї справи, тому що Сатурн приносить стабільність і довговічність, а Юпітер – зростання і розширення. Тому започаткований в цей час бізнес, має всі шанси рости, розширюватися і стабільно приносити Вам прибуток, не виключено, що і 20 років поспіль. Адже поєднання і, відповідно, вплив Юпітера і Сатурна, відбувається раз на 20 років. Тому Терезам варто подумати, чим можна зайнятися, щоб забезпечити себе на 20 років стабільним прибутком.

Це дуже потужне і корисне поєднання, ніби везіння, яке підніме Вас на хвилю на багато років, якщо Ви докладете трохи зусиль.

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл про вплив Урану і Сатурну на життя Терезів

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Уран – планета сюрпризів і несподіванок, весь рік перебуває у 8 Домі гороскопу Терезів. Це Дом фінансів, тому фінансова ситуація Терезів може змінюватися протягом року через вплив Урану. Анжела Перл застерігає Терези: якщо Ви ризикуєте, будьте обережні і добре поміркуйте перед прийняттям рішення. Інакше фінансовий результат буде не тим, на який Ви сподівалися.

Сатурн двічі буде у Ваших Домах. Перший раз Сатурн входить на короткий час у 5 Дом гороскопу – дітей, бізнесу, креативу – з 23 березня по 2 липня 2020 року. Але більшою мірою вплив Сатурну Ви відчуєте, коли він вдруге ввійде туди. В перший захід Сатурна, це буде для Терезів як спроба – вийде чи не вийде, можливо, щось треба змінити. 2 липня Сатурн повернеться у Ваш 4 Дом сім’ї і нерухомості, щоб Ви могли завершити свої справи.  І вже 18 грудня 2020 року Сатурн знову заходить у Ваш 5 Дом гороскопу і перебуватиме тут до березня 2023 року.

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – Венера покровителька Терезів

Венера – планета краси, гармонії, дипломатії і грошей, являється управителькою знаку Терези. Венера буде в 9 Домі гороскопу – це  подорожі, «закордон» і все з цим пов’язане

У 2020 році Венера перебуває у ретрограді з 13 травня по 25 червня.

Астролог попереджає Терези: в період ретроградної Венери не можна брати шлюб, тому що в ньому не буде вистачати миру, гармонії, кохання. І Ви можете відчути нестачу коштів, адже Венера – це ще і гроші.

В період ретроградної Венери не можна робити ніяких серйозних косметичних процедур, заборонено проводити пластичні операції, уколи краси. Але період ретроградної Венери сприятливий для возз’єднання з бувшим коханим, чи повернення до старих стосунків, щоб помиритися з кимось із минулого. Але не для нових знайомств і романів, бо нові романи за ретроградної Венери, зазвичай, короткострокові і швидкоплинні.

Загалом, Венера в 9 домі гороскопу Терезів перебуватиме з 4 квітня по 8 серпня 2020 року. Це буде сприятливий час для подорожей за кордон, відпочинку у спа-комплексах. В цей час ймовірні романтичні знайомства з іноземцями, бурхливі романи і нові коханці.

Венера перебуває у знаку Терезів у 1 Домі гороскопу з 29 жовтня по 22 листопада. Коли Венера у Нашому знаку, то ми просто ви промінюємо радість, ми хочемо подобатися і подобаємося оточуючим, ми просто чудово виглядаємо і причаровуємо всіх.

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – Марс і його вплив на життя Терезів

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Терези повинні прислухатися до астрологічних подій у 2020 році

Планета активності Марс майже півроку перебуває у секторі партнерства, відносин, шлюбу. З 29 червня і до кінця 2020 року Марс буде показувати свій норов і заохочувати бути активними у партнерських стосунках – як особистих, так і ділових. Марс буде зупинятися і розвертатися у зворотній напрямок. Ретроградний Марс з 9 вересня по 14 листопада 2020 року. В період ретроградності Марсу, справи будуть не дуже добре просуватися по цьому секторі. Не можна робити планові хірургічні операції, тому що Марс символізує скальпель, і не варто купувати автомобілі.

Марс – планета бажання і активності. Терези практично півроку будуть відчувати бажання спілкуватися, заводити нові знайомства, вести активний спосіб життя – як світський, так і спортивний.

В особистих стосунках Марс сприяє активізації сексуального життя. Але через його агресивність, в таких стосунках може не вистачати гармонії. Друга половина року буде вчити Терези бути більш м’якими, проявляти свої якості Терезів – гармонії і врівноваженості. Зате Марс Вам допоможе не боятися, не соромитися, почуватися більш розкутими і сміливим у завоюванні своїх позицій.

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – Меркурій

Планета комунікації, торгівлі, швидкості, Меркурій тричі цьогоріч буде у ретроградному стані. Це означає, що в періоди ретроградності не можна розпочинати нові проекти, робити вартісні придбання (квартира, автомобіль), бо ретроградний Меркурій змусить передумати або пожалкувати. В період ретроградного Меркурія краще не складати важливі угоди і не підписувати важливі документи.

Періоди ретроградного Меркурія:

  • з 17 лютого по 10 березня 2020 року;
  • з 18 червня по 12 липня 2020 року;
  • з 14 жовтня по 3 листопада 2020 року.

Червень 2020 року буде повільним місяцем через 6 ретроградних планет, які будуть рухатися назад, у минуле, щоб щось доробити, закінчити, виправити. Але не рухатися вперед.

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – Молодик у знаку Терезів

Молодик у Вашому знаку Терезів буде 16 жовтня 2020 року. У представників знаку Терези, в яких день народження 14, 15 і 16 жовтня, можуть розпочати новий цикл життя. У Ваше життя прийде хтось новий і важливий. Молодик, Новий Місяць – це всі події, пов’язані зі словом «Новий». А коли Новий Місяць у Вашому знаку гороскопу, то ці події підсилюються. Нова людина в житті, новий бізнес, нові ідеї, нові знайомства – все це можливо за Новим Місяцем у знаку Терези.

Терези: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – Кармічний вузол

6 травня 2020 року кармічний вузол змінює свій знак, змінює Дом гороскопу. Кармічний вузол – це не планети гороскопу, а точки на небосхилі, які провокують затемнення. Такі явища дуже важливі для життя, мають величезний вплив, тому в називаються – кармічними. Кармічний вузол змушує фокусуватися, зосереджуватися на певних сферах діяльності і «відпрацьовувати карму».

Кармічний вузол входить у 9 Дом гороскопу Терезів. До 6 травня він перебуває у Вашому 10 Домі – роботи і кар’єри. Ніби весь 2019 рік і по травень 2020 року – робота це саме важливе для Вам, за що Ви тримаєтеся. А з 6 травня кармічний вузол переміщується у Дом поїздок, подорожей, публікацій, навчання, публічних виступів, пізнання світу. І це може привести до розуміння, що у Вас змінилися цінності, змістилися життєві пріоритети.

Анжела Перл виокремила основні сфери життя, які в 2020 році будуть в центрі уваги Терезів, потребуючи часу, енергії і сил. Це по 4 Дому – питання сім’ї, місця проживання, нерухомості. І друга тема – тема всього глобального і закордонного, переїзду і переміщень (подорожей). Тому Терези повинні уважно ставитися до питань у цих сферах і намагатися розвивати їх.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст