ГоловнаАрхів АстрологіяТаро прогноз на лютий 2019 року від Анжели Перл

Таро прогноз на лютий 2019 року від Анжели Перл

Вже з 5 лютого 2019 року у свої права ввійде  тотемна тварина року – Жовта Земляна Свиня. Астролог Анжела Перл підготувала таро-прогноз для всіх знаків Зодіаку на лютий 2019 року

Таро прогноз на лютий 2019 року від Анжели Перл для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

На думку астролога, у Овнів давно вже не було такого вдалого місяця, як очікується лютий. Практично всі сфери життя будуть успішними: кохання, кар’єра, фінанси. В середині лютого на Овнів можуть очікувати нові знайомства, не виключається зміна місця проживання.

Тілець

Продуктивним буде лютий для Тільців. Відкриються нові можливості, які треба ретельно вивчити. Періодично емоції будуть зашкалювати, тому треба їх контролювати, щоб був спокій і гармонія.

Близнюки

Для більшості представників цього знаку, астролог Анжела Перл прогнозує вдалий лютий 2019 року. Особливо у навчанні, подорожах та нових знайомствах. На жінок-Близнюків очікують домашні клопоти: можливо поповнення в сім’ї, весілля або приїзд родичів.

Таро прогноз на лютий 2019 року від Анжели Перл для Рака, Лева і Діви

Рак

Для сімейних Раків лютий пройде спокійно як на роботі, так і в особистому житті. Все буде відбуватися буденно і гармонійно. Астролог радить звернути більше уваги на здоров’я, особливо, якщо є хронічні захворювання.

Лев

Для Левів лютий стане дуже активним та емоційно виснажливим. Вже с самого початку місяця вони будуть знаходитися у центрі уваги оточуючих. Сприятливий період для започаткування нового бізнесу чи зміни роботи. Через емоційну напругу, Левам потрібно добре відпочивати.

Діва

На початку лютого Діви можуть отримати пропозицію, яка спровокує емоційний дисбаланс. Таро-прогноз радить не противитися своїй суті і робити те, на що вказує серце. Можлива зміна місця проживання чи закордонне відрядження. Місяць для Діви буде сповнений трансформацій. Старе відійде, щоб дати шлях новому.

Таро прогноз на лютий 2019 року від Анжели Перл для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

В першій половині місяця у Терезів буде суттєве фінансове поповнення. У другій половині місяця більше часу потрібно приділити близьким, особливо людям старшого віку. Гарний період для покращення свого житла, для великих покупок. Астролог радить стежити за своїми витратами, тому що до намічених, можуть додатися ще й незаплановані.

Скорпіон

На думку астролога Анжели Перл, одна із найприхильніших карт випала на лютий саме Скорпіонам. Тому на протязі місяця Вас очікують приємні сюрпризи, виконання бажань, багато радості, гідне матеріальне доповнення. Користуйтеся цими подарунками долі.

Стрілець

Здоров’я повинно стати головною думкою для Стрільця. Якщо у вас буде велике навантаження на роботі, емоційні зриви, є великі ризики захворіти. Якщо існує можливість, астролог радить взяти відпустку і подорожувати. Особливу уваги приділіть фінансам, особливо, якщо у Вас хочуть взяти у борг.

Таро прогноз на лютий 2019 року від Анжели Перл для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Початок місяця навалить багато роботи, що може призвести до депресії. Тому важливо гарно харчуватися і добре спати. Сімейні Козероги знайдуть компроміс зі своїм партнером наприкінці лютого. Матеріальний стан буде непоганий, але великі витрати потрібно відкласти на потім.

Водолій

У лютому цей знак будуть хвилювати питання зміни роботи, стану особистих стосунків і пошук змісту життя. Таро-прогноз рекомендує поставити всі проблеми на паузу, щоб пізніше з тверезою головую зважено приймати рішення. Матеріально лютий буде гарним періодом. Водолії давно не відчували себе такими фінансово захищеними.

Риби

Для багатьох представників цього знаку астролог Анжела Перл прогнозує період духовного пошуку, внутрішніх роздумів. Тому потрібно уникати будь-яких конфліктів. Гарний період для пошуку необхідної Вам інформації. Можливо, Рибам відкриється якась таємниця, що допоможе прояснити ситуацію.

 

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст