ГоловнаАрхів АстрологіяТаро-прогноз для Лева на серпень 2019 року від Анжели Перл

Таро-прогноз для Лева на серпень 2019 року від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл зробила Таро-прогноз для Лева на серпень 2019 року. в ньому відомий астролог пояснила розклад карт-таро та відповідні передбачення.

Таро-прогноз для Лева на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад таро

Перша карта розкладу таро для Лева – Чаша, пропозиція

Ця карта вказує, що представники Лева отримають пропозицію, чи Вас будуть кудись запрошувати, чи пропонувати допомогу або нову роботу. Можливо, Вам запропонують стосунки. Але чого б не стосувалися пропозиції, Лев буде розмірковувати прийняти його чи ні. Проте всі роздуми Лева щодо пропозицій матимуть не матеріальне підґрунтя, а скоріше – емоційне: комфортно чи ні, цікаво чи ні.

Друга карта розкладу таро для Лева – Сила

Це карта Лева. Вона каже про те, що у Вас буде достатньо енергії, сил, фінансів для того, щоб впоратися з будь-якими викликами та задачами, щоб розпочати свій бізнес. За цією картою, Лев може здійснити абсолютно все, що запланує. У поєднанні з попередньою картою Пропозиції, Ви можете відкинути пропозицію бізнес-партнерства, адже Ви чудово можете впоратися самостійно.

У будь-якому випадку, карта Сили вказує на те, щоб з Вами не відбувалося у серпні 2019 року, у Вас буде здоров’я, запас енергії, сил та фінансів на всі Ваші починання.

Третя карта розкладу таро для Лева – Королева Жезлів

Карта Королева Жезлів вказує на те, що всі ресурси будуть у розпорядження Лева в серпні. Ви будете активні – на це вказують жезли: у бізнесі, у стосунках, у свої починаннях. За картою Королеви – Лев сам на себе бере функцію короля: керівництво, управління всіма процесами. У поєднанні з попередніми двома картами, Анжела Перл вважає, що Леви не потребуватимуть ніяких підказок зі сторони – вони в силах все вирішувати самі, бо Ви сильні і впевнені в собі (карти Королеви і Чаши).

Четверта карта розкладу таро для Лева – трійка Чаш

По-перше, Леви будуть святкувати дні народження, серпень – Ваш місяць народження. Головне, на що вказує ця карта – Леви в серпні будуть святкувати успіх, завершення проекту, чи успішне проходження співбесіди на важливу роботу або здачу складного іспиту. Леву буде що відсвяткувати в серпні згідно таро-прогнозу на серпень 2019 року.

Таро-прогноз для Лева на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Колесо Року

З цієї колоди випала карта Блазень (Дурень)

Це карта повного початку – з нуля. Вона вказує, що потрібно довіритися світу, відкритися  йому, потрібно шукати нові шляхи і починати щось важливе і цікаве. Лев вірить в себе і тому у Вас все вийде. Ви можете щось розпочати, що буде швидко розвиватися – коло на карті вказує на це.

За картою Блазня можуть бути як нові стосунки, нова людина прийде у Ваше життя (часто ця карта означає дитину, новину про неї), так і бізнес, нова ідея, які Вас повністю захоплять.

Карта Блазень також може вказувати на подорож. Можливо, Ви поїдете у подорож в місця, де Ви ніколи не були.

Таро-прогноз для Лева на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Ленорман

Випала карта Дому

Карта Дому пов’язана з нерухомістю: Ви можете продавати, купувати, переїздити робити ремонт, купувати щось для дому.

Ще одне тлумачення означає сім’ю. Випавша карта Дому може вказувати, що Ви вирішите створити сім’ю. Також, Лев може визначитися з місцем проживання зі своїм партнером. Це дуже гарна сімейна карта, також сприятлива для всіх справ, які пов’язані з нерухомістю.

Анжела Перл вважає, що Таро-прогноз для Лева на серпень 2019 року, дуже вдалий по всім випавшим картам таро.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст