ГоловнаАрхів АстрологіяТаро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для всіх знаків Зодіаку

Анжела Перл розкинула карти таро для всіх знаків Зодіаку. Таро-прогноз на жовтень 2019 року вкаже на особливості, які передрікають карти представникам всіх знаків Зодіаку.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Овна

На представників цього знаку в другому місяці осені очікує цікава пропозиція. Це може бути як пропозиція по роботі, так і пропозиція руки і серця. Таро-прогноз Анжели Перл для Овна вважає, що у будь-якому випадку, це буде щось радісне і позитивне. Ця пропозиція порадує і принесе благополуччя Овну.

Не виключено, що Овна в жовтні буде відчуття «підвішеного» стану. Це може бути пов’язано з отриманою пропозицією. Можливо, Ви будете довго обдумувати цю пропозицію. Але існує й інше трактування – відчуття підвішеного стану буде завершено, завдяки отриманій пропозиції. Анжела Перл не виключає, що у Овна можуть бути сумніви і невпевненість, але все буде відбуватися позитивно для Вас.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Тільця

У житті Тільця таро-прогноз передбачає важливу подію. Буде реалізовано те, що Тілець планував давно і серйозно, на Вас очікує прибуток. Карти таро передрікають не тільки фінансове поповнення, але це ще й може бути поповнення у сім’ї. Якщо представник Тільця планував дитину, то існує висока ймовірність, що ця радісна звістка прийде саме у жовтні.

Розклад таро вказує на те, що Тільця очікує дуже насичений місяць, коли доведеться швидко приймати рішення і так же швидко діяти. Анжела Перл вважає, що у Тільця буде якась подія в жовтні, коли доведеться дуже швидко зважитися, ловити наданий Всесвітом шанс. Постарайтеся не проґавити його.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Близнюків

Близнюки будуть мати складний місяць. Карти таро вказують, що буде ситуація, коли Ваші дії будуть оцінюватися. Це можуть бути іспити, співбесіда, конкурс, або захист якоїсь роботи. По результатам цієї оцінки, буде прийняте якесь рішення. Хоча ситуація буде дуже непроста. Якщо представник Близнюків приймає участь у судовій тяжбі, то в цьому місяці може буде прийнято рішення по справі.

Анжела Перл у своєму таро-прогнозі вважає, що доля надасть Близнюкам якийсь вибір. Це дуже добре, адже Ви можете обрати те, що підходить найбільше саме Вам. Від Вашого вибору і Вашого рішення буде багато чого залежати у майбутньому.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Рака

Розклад карт таро вказує на те, що представники сузір’я Раку отримають у жовтні важливу інформацію. Або ж це може бути надзвичайна ідея, яка принесе в життя несподівані зміни. Рак може очікувати на важливі новини, які надихнуть діяти.

Анжела Перл вбачає у таро-прогнозі на жовтень для Рака благополуччя в житті. Ймовірно, багато представників Рака отримають великий прибуток у жовтні. Це може бути фінансова угода, спадок, а для жінок – це може бути новина про вагітність. У Вашому житті відбудеться подія, яка дуже Вас порадує.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Лева

На Лева очікує поїздка або дальня подорож. Можливо, деякі Леви переїдуть у нове житло чи, навіть, в іншу країну. Таро-прогноз передбачає, що в дальній подорожі Лев неочікувано може отримати допомогу, хтось складе Вам компанію. Ця поїздка принесе багато позитивного.

Анжела Перл по розкладу таро, вважає, що, якщо у Лева існує якась ідея, то саме в жовтні з’явиться можливість її реалізувати. Будь-які починання Лева в жовтні, буде супроводжувати успіх і удача, тому сміливо реалізовуйте свої плани в другий місяць осені. Хороший час, щоб розпочати свій бізнес.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Діви

На Діву очікує змагання чи конкурентна боротьба. Ймовірно це буде співбесіда або конкурс. Тому Діва повинна бути готова до труднощів, Вам доведеться показати себе краще всіх. Таро-прогноз передбачає, що Діві доведеться поборотися, щоб отримати бажане.

Багато подій жовтня у житті Діви буде пов’язано з дітьми. Якщо у Вас є діти, то Вам доведеться прикласти багато зусиль до їх навчання. Якщо Діва тільки планує дітей, то на неї очікує місяць пошуку інформації щодо цього питання.

Діва в жовтні 2019 року може піти на навчання, у Вас буде можливість дізнатися багато нового і отримати цінні знання і навички.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Терезів

Терези зустрінуть своє кохання. Якщо у Вас ще не має своєї симпатії, то в жовтні на Вас очікує приємна зустріч. Терези можуть познайомитися з людиною, яка змінить все Ваше життя.

Жовтень, згідно передбачень таро-прогнозу, стане гарним часом для того, щоб помиритися і договоритися про щось. У будь-якому випадку, перемовини пройдуть вдало і принесуть бажаний результат. Можливо, доля надасть непростий вибір, однак він буде на руку Терезам.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Скорпіона

Неймовірне везіння для Скорпіона передбачає таро-прогноз Анжели Перл на жовтень. На вас очікує удача, везіння і сприятливий результат усіх починань. Можливо, на Скорпіона чекає важлива подорож, яка прокладе шлях подальшому розвитку подій. Таро прогноз передбачає, що ця подорож пройде добре і принесе багато змін у життя Скорпіона.

Жінка-Скорпіон може отримати це везіння у вигляді звістки про вагітність, якщо вона довго мріяла про таку подію. Саме така радісна звістка може прийти у Вашу домівку.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Стрільця

Стрільця, як і Діву, очікує багато клопотів, які пов’язані з навчанням їх дітей. Нічого надзвичайного чи складного, але доведеться прикласти зусиль, щоб допомогти своїм дітям. На Стрільця очікує якась несподівана новина.

Таро-прогноз передбачає досить спокійний і розмірений жовтень для Стрільця. Ніяких кардинальних змін не відбуватиметься. І деякі Стрільці будуть перейматися через це. деякі представники Стрільця будуть почуватися спустошеними і втомленими, тому Вам потрібно обов’язково знаходити час для відпочинку.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Козерога

Козерога очікує велике і цінне придбання. Фінансовий стан і матеріальне благополуччя Козерога покращиться в жовтні. Цей прибуток підніме самооцінку і покращить соціальний статус.

Жовтень стане хороший місяцем для того, щоб розпочати щось нове. Це може бути нова робота чи відкриття власної справи. Таро-Прогноз на жовтень передбачає, що жовтень 2019 року стане початком успішного життя Козерога. Скористайтеся шансом, який надав Всесвіт, адже зорі на Вашому боці.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Водолія

Вересень для Водолія видався доволі складним, однак таро-прогноз передбачає, що у жовтні неприємності скінчаться. Водолій все ще буде почувати себе втомленим, однак всі важливі справи завершені і Водолій має змогу відпочити. Карти таро радять звернути увагу на здоров’я, не нехтувати своїм самопочуттям. Якщо Ви відчуваєте необхідність, то обов’язково робіть перерву у справах.

У жовтні Водолії можуть чекати на гостей. Через це може виникнути багато клопотів і справ, які буде потрібно швидко владнати. Хоча часу для відпочинку буде не так багато, але Водолій не повинен забувати про його необхідність і давати спокій думкам і тілу.

Таро-прогноз Анжели Перл на жовтень 2019 року для Риб

Анжела Перл, виходячи з розкладу карт таро на жовтень 2019 року, радить Рибам переглянути своє життя і все, що відбувається в ньому. Це стосується всіх сфер життя: професійної сфери, особистих стосунків, соціального життя. Не виключено, що те, що Ви вважали самим надійним, дало тріщину. Це може стосуватися відносин, роботи чи бізнесу. Таро-прогноз передбачає, що Риби повинні щось закінчити, позбутися того, що себе віджило. Астролог Анжела Перл радить звернути увагу на своє здоров’я, можливо, змінити режим, переглянути своє харчування.

Риби самі відчують де пішло щось не так. Вам доведеться зібрати всі сили і закінчити щось чи виправити. У житті Риб ніби з’явилась пробоїна, в яку витікає щастя і життєві сили. Щоб все змінити і виправити, потрібно цю пробоїну закрити і йти далі.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст