ГоловнаАрхів АстрологіяСтрілець Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл

Таро прогноз на серпень 2019 року для Стрільця підготувала Анжела Перл. Стрілець може ознайомитися з передбаченнями езотеричних карт та трактуванням розкладів відомим астрологом.

Стрілець Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад таро

Перша карта Таро для Стрільця – Колесо Фортуни

Карта Колесо Фортуни – це карта Юпітера, а Юпітер – планета Стрільця. В серпні на Стрільця очікує велика удача, виповниться Ваше бажання. Це можуть бути: виграш у суді, отримання роботи, вдалі іспити до вишу.

Колесо Фортуни карта бажання, ще карта можливостей. Якщо Ви навіть не очікували, але коли відкриється можливість, обов’язково скористайтесь нею – Всесвіт благоволить Вам в серпні. Ця карта являється відповіддю «Так» на всі Ваші питання.

Друга карта Таро для Стрільця – четвірка Жезлів

За цією картою, Стрілець повинен відпочити. Анжела Перл радить поїхати у відпустку або хоча б кілька днів провести без роботи. Ще карта четвірка Жезлів вказує на думки, розмірковування. Ймовірно Стрілець буде перейматися думками щодо бізнесу, роботи, розмірковувати як правильно вчинити, куди вкласти гроші або куди поїхати у відпустку.

Третя карта Таро для Стрільця – п’ятірка Чаш

Ця карта вказує на розчарування, це карта смутку. Іноді ця карта трактується як карта ностальгії.  Сенс цієї карти, на думку Анжели Перл, не зосереджуватися на втратах чи розчарування, а розвернутися, щоб побачити інший ракурс Вашого життя. Ви зациклились на тому, що вже відбулося і не можна змінити.  Скоріше за все, події відносяться до сфери стосунків і почуттів. Тому варто все ж таки подумати і роззирнутися навколо – можливо в серпні Ви побачите щось нове, на це вказує Колесо Фортуни у Вашому Таро прогнозі на серпень. Наприклад, це може бути ностальгічна прив’язаність до місця проживання і Вам запропонують переїхати на нове місце по роботі, а Ви будете обдумувати цю пропозицію.

Розклад цих карт вказує, що не потрібно триматися за старе і звичне (п’ятірка Чаш) і роздумувати над ситуацією (четвірка Жезлів), адже все відбувається на краще (Колесо Фортуни).

Четверта карта Таро для Стрільця – Імператриця

Стрілець не довго буде у нерішучості роздумувати над якоюсь локальною проблемою за попереднім розкладом. Адже карта Імператриця – це карта благополуччя, коли є все, що потрібно: і кохання, і гроші, і комфорт. А ще, це карта прибутку як фінансового, так може бути і немовля, бо це ще карта материнства. Стрільцю випала найкраща карта, яка може бути.

Імператриця – карта легкості досягнення бажаного, коли все буде відбуватися ніби само собою.

Стрілець, по карті Імператриця, може мати в серпні дуже гарну подію в своєму житті, яка пов’язана з сім’єю і материнством. У самотні Стрільців дуже ймовірна романтична зустріч в останній літній місяць.

Стрілець Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Колесо Року

Карта Імператор

Анжела Перл вважає, що всі пазли для Стрільця складені і серпень 2019 року згідно Таро прогнозу буде просто чудовим і дуже успішним.

Самотні Стрільця зустрінуть свою другу половинку.

Одружені Стрільці поїдуть разом відпочивати або будуть проводити багато часу разом, що принесе безліч позитивних емоцій від такого спілкування.

Карта Імператор дає дуже гарний прогноз для бізнесу і роботи – Стрілець буде контролювати все і виходити переможцем з будь-яких ділових перепитій. Це карта успіху і все вийде у Стрільця.

Стрілець Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Ленорман

Карта Дом

Така карта символізує комфорт, зручність, відчуття безпеки. Можливо, Стрілець буде займатися нерухомістю: продавати або купувати, облаштовувати своє житло. Ця карта ще означає батьків і сім’ю. Ймовірно, на Стрільця в серпні очікує дуже приємна сімейна подія

Анжела Перл вважає що Таро-прогноз для Стрільця дуже сприятливий на серпень 2019 року.

Ви не можете копіювати текст