ГоловнаАрхів АстрологіяСтрілець: таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл

Стрілець: таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл

Таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл вже має для ознайомлення Стрілець. Відомий астролог і таролог провела розклад на 4 колодах карт таро та дала трактування ймовірних подій від цих старовинних карт для передбачення. Стрілець матиме цікавий місяць, коли багато чого буде залежати саме від Вас. І Ви матимете можливості і сили змінити своє життя у листопаді.

Анжела Перл пропонує таро прогноз на листопад 2019 року для знаку Стрілець по класичній колоді таро

З цієї колоди для гадання береться 3 карти. Вони дали дуже цікавий розклад для Стрільця на Листопад. Радимо прислухатися до ймовірних подій чи ситуацій вашого життя в останній місяць осені.

Перша карта цього розкладу – сімка Мечів. Число 7 у картах таро зазвичай означає те, що ми контролюємо чи можемо приймати рішення – що нам робити. Як правило, сімка Мечів означає, що, якщо Вам не комфортно у якійсь ситуації чи групі людей, то краще піти, вийти з цієї ситуації. Це може бути робота, яка Вам не подобається. Або у Стрільця стосунки, які його напружують.

В негативі ця карта може вказувати на крадіжку або обман. Анжела Перл радить Стрільцю подумати, можливо у Вас ситуація з людиною чи колективом, в якій Вас можуть обманути, тому будьте дуже пильними. За цією картою, Стрілець може безконфліктно вийти з неприємної для нього ситуації.

Таро прогноз передбачає ще один поворот за картою сімка Мечів: хтось щось обговорює за Вашою спиною або розпускає про Вас плітки. Але частіше за все, карта сімка Мечів випадає, коли Ви не хочете знаходитися у якійсь ситуації не тому, що вона надто погано, а тому, що Вам не комфортно в ній знаходитися. Як ілюстрація: Ви познайомилися в Інтернеті з людиною, а на побаченні зрозуміли, що спілкування не комфортне і Ви хочете його припинити.

Друга карта таро прогнозу за класичною колодою – карта Сонця, надзвичайно гарна карта таро для Стрільця. Стрілець – вогняний знак і ця карта вогняна, Ви близькі стихійно. Сонце символізує творчість, натхнення, вона завжди вказує на позитив. Це карта Старшого Аркану. Такі карти вказують, зазвичай вказують, що передбачення збудеться, тому що так повеліває Всесвіт.

Карта таро Сонце – чудова карта для подорожей, для бізнесу. У деяких Стрільців може бути новина про вагітність. По здоров’ю Сонце завжди гарна карта. Якщо Ви хворієте, то ця карта вказує на швидке одужання. Це карта хорошого настрою, оптимізму, прибутку в будь-якому варіанті: гроші, подарунки, діти. Сонце – це перемога, рух вперед.

Третя карта класичної колоди таро прогнозу на листопад 2019 року, що отримав Стрілець – двійка Мечів. Двійки у таро вказують на присутність емоцій. Ця карта вказує на ймовірність вибору, який стане перед Вами. Двійка Мечів може означати, що Стрілець не хоче бачити певні речі, Вам не до душі приймати рішення і робити вибір і Ви закрили очі, щоб не бачити необхідність такого вибору. Тобто Ви будете відкладати це рішення, чи думати, як його уникнути або що саме вибрати, чи як краще вчинити – голова повна роздумів.

У поєднанні з картою сімка Мечів, ймовірно Стрілець захоче звідкись піти і за картою двійка Мечів буде думати, чи варто це робити. А карта Сонце вказує, що якась дуже позитивна ситуація дозволить Стрільцю прийняти правильне рішення.

Підсумовуючи розклад карт таро за класичною колодою, Анжела Перл радить Стрільцю: якщо планується подорож і Ви вагаєтесь – треба їхати. Якщо Ви хочете розпочати свій бізнес, робіть це обов’язково. Тільки одне застереження: не оформлюйте офіційно новий проект з 1 по 20 листопада через ретроградність Меркурія у цей період. По карті Сонце у Вас все вийде в листопаді – вистачить і енергії, і ресурсів, головне, щоб у Стрільця було бажання щось здійснювати.

Стрілець: таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл по колоді Колесо Року

Доля видала знову масть Мечів – Стрільцю випала карта п’ятірка Мечів. Ця карта трактується як втома від боротьби, від конфліктів, війни, суперечок і сварок. Можливо, Стрілець втомився від різних думок і поглядів, адже мечі – це думки і ідеї. Може Стрілець має розбіжності в ідеях з бізнес-партнером, або Ви втомилися від непорозумінь у Ваших особистих відносинах і вирішили піти з цих стосунків.

Стрілець прийме рішення вийти із ситуації, щоб не витрачати свою енергію на пусті розмови, слова, конфлікти. Це може бути й коло друзів. П’ятірка в таро – це криза. В даному випадку, можливо, що це не криза в класичному її розумінні, але це – точна на Вашому шляху, коли Вам треба зробити вибір – куди далі? Стрілець у листопаді повинен буде прийняти рішення або постаратися перемогти.

До речі, п’ятірка Мечів – це карта переможця. Тобто Стрілець може перемогти у конкурсі, змаганнях, конфлікті, суперечці. У Вас буде момент хвилювання і загострення боротьби, але Стрілець вийде переможцем і буде рухатися далі.

Анжела Перл надала таро прогноз на листопад 2019 року для Стрільця по колоді «Королівство в середині Таро»

Стрілець отримав на листопад Туз Пентаклів. Анжела Перл вважає, що поєднання карти Сонця з класичної колоди і Туза Пентаклів з цієї колоди – це початок, поява нового фінансового джерела, поява пропозиції нової роботи, хтось може інвестувати у Ваш проект. Ви можете розраховувати на сторонню фінансову допомогу, яку має великий шанс отримати. Ця карта означає не лише гроші, це може бути покупка нерухомості, авто, спадок – цінне придбання.

Туз Пентаклів – дуже гарна карта фінансових можливостей. Тому, якщо Ви хочете нову роботу, то Ви її отримаєте.

Стрілець: таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл по колоді «Живі легенди Ленорман»

Стрілець має в розкладі карту Роздоріжжя, вибір. Ця карта ще більше підсилює ймовірність вибору або необхідність прийняття важливого рішення для Стрільця, бо раніше була карта двійка Мечів у класичній колоді.

Анжела Перл вважає, що таро прогноз на листопад 2019 року вказує, що Стрілець має місяць прийняття рішень. В такому випадку, Стрілець повинен ввімкнути критичне мислення, відкинути емоції, зважити всі плюси і мінуси.

Якщо Вас щось надихає, Ви зрозуміли, що справа, якою Ви займаєтесь – саме Ваша і до душі, тоді не вагайтеся і йдіть тим шляхом.

Розклад карт таро різних колод каже Стрільцю, що Вам, можливо, треба змінювати своє життя у листопаді 2019 року. Ймовірно, доведеться приймати рішення, над яким Ви вже розмірковували, що це можливо і буде можливість для реалізації. На це вказують карти Сонце і Туз Пентаклів: і фінанси будуть, і можливості будуть, і сили будуть.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст