ГоловнаАрхів АстрологіяСтрілець має гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл підготувала гороскоп на вересень 2019 року для зодіакального знаку Стрілець. В своєму астрологічному передбаченні астролог виклала основні тенденції прийдешнього місяця та вказала на особливості періоду, які спричинені розташуванням зірок і планет у Домах гороскопу Стрільця. Ознайомившись з гороскопом на вересень, Стрілець може краще планувати своє справи, щоб зробити своє життя більш щасливим і радісним.

Стрілець має гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл з 1 по 14 число

Перші два тижні вересня чотири планети: Сонце, Меркурій, Венера і Марс перебувають у 10 Дому гороскопу Стрільця. Десятий Дом – це Дом кар’єри, статусу, досягнень. Це чудовий час, щоб проявляти себе в цих сферах життя і мати успіх. Анжела Перл вважає, що дуже ймовірно Стрільця очікує підвищення на посаді в цей період або просування по кар’єрі. Якщо Ви не працюєте, то зміниться Ваш соціальний статус: Ви одружитесь або Ви станете батьками, можливо Ви були студентом, а тепер Ви почнете працювати, можливо, Ви захистите дисертацію.

Стрілець буде пишатися досягненнями як своїми, так і своїх близьких людей.

Гороскоп на вересень 2019 року не виключає, що Стрілець матиме службовий роман у перші два тижні місяця. Це спровокує пара планет – Венера і Марс.

З 1 по 14 вересня фокус справ Стрільця повинен бути направлений на досягнення своєї мети.

Стрілець має гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл на Повний Місяць

Повний Місяць 14 вересня 2019 року перебуває 4 Домі гороскопу Стрільця. Четвертий Дом – це місце нашого проживання, нашої сім’ї, людей, з якими ми живемо і вважаємо своєю родиною.

Анжела Перл підказує, що всі важливі питання сфери нерухомості будуть добре вирішуватися на Повний Місяць 14 вересня.

В цей же день там буде Нептун у поєднанні з Повним Місяцем. Нептун – планета води, тому, ймовірно, Стрілець поїде відпочивати на море, або Ви вирішите придбати ділянку або дачу біля річко чи озера. У Стрільця ймовірна емоційна зустріч з членами родини, тому що Нептун ще й планета емоцій.

Для Стрільця тема психології і креативу дуже сильно проявиться на Повний Місяць 14 вересня, тому що Нептун, який приймає участь у цьому Повному Місяці – це креатив, творчість.

Важливо, щоб Стрілець вдома відчував емоційну безпеку і психологічного спокою. Можливо, Ви створите вдома офіс. Будете займатися йогою, духовними практиками, або консультувати клієнтів як психолог.

Повний Місяць – це кульмінація, завершення, крапка. Можливо, Ви приймете рішення щодо переїзду або продажу будинку (квартири), або родичі вирішать роз’їхатися і жити своїми сім’ями.

Якщо Стрілець підшукує приміщення для бізнесу, наприклад, для салону або офісу, то в районі 14 вересня Ви можете знайте те, що Вам потрібно.

Анжела Перл застерігає Стрільця: через присутність Нептуна на Повний Місяць, слідкуйте, щоб не було затоплення сусідів, або, наприклад, щоб з сантехнікою нічого не сталося.

Стрілець має гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл з 15 по 31 число

Венера і Меркурій 15 вересня входять у Ваш 11 Домі гороскопу Стрільця. 11 Дом це Дом соціуму, спільноти, соціальних мереж, інтернету. Стрілець почне більше спілкуватися з друзями та однодумцями, стане виступати публічно і такі виступи будуть дуже вдалими для Вас.

Бізнес, який Стрілець просуває через інтернет, буде активно розвиватися. Онлайн-проекти будуть успішними, наприклад, Стрілець створить свій сайт, який матиме успіх.

Перебування Венери і Меркурія у Вашому 11 Домі вказує на ймовірність зустріти кохання свого життя, на романтичні зустрічі. Також, Стрілець буде знайомитися з новими людьми, багато з яких можуть стати друзями і однодумцями. Такі знайомства можуть надихнути, Стрілець знайде нові цікаві ідеї для своїх інтернет-проектів.

З 15 вересня дуже гарний період для реклами як Вашого бізнесу, так і Вас самих – Ваших проектів, талантів, планів.

Сонце 24 вересня входить в 11 Дом Стрільця. Гороскоп на вересень передбачає, що у Стрільця можуть з’явитися певні обов’язки стосовно друзів і партнерів. Наприклад, Стрілець буде займатися організацією важливого заходу для друзів.

Сонце – планета професіональна, планета бізнесу. Можливо, Стрілець наважиться відкрити щось нове, наприклад, свій Ютуб-канал чи почне вести Влоги.

Стрілець має гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл, Молодик

Молодик у вересні буде 28 вересня 2019 року також у Вашому 11 Домі. Сонце там поєднається з Місяцем і народиться нова енергія, яка дасть зростання новим стосункам у соціумі, або в онлайн-бізнесі, чи у відносинах з близькими і не дуже людьми. Дуже добре, якщо Стрілець веде, наприклад, вебінари чи семінари, курси – все отримає додатковий поштовх і ці напрямки діяльності будуть активно розвиватися.

З 28 по 30 вересня Стрілець відчує зростання бізнесу, який пов’язаний з великою кількістю людей. Це вдалий період для реєстрації бізнесу (фірми).

Анжела Перл радить представникам знаку Стрільця використати час з 15 вересня, щоб рекламувати себе і свій бізнес, бо це матиме великий успіх.

Стрілець має гороскоп на вересень 2019 року від Анжели Перл розповість про вплив деяких планет

Астролог  Анжела Перл радить нічого не планувати на 18 вересня 2019 року, тому що Сатурн розвертається з ретрограду. Сатурн повільна планета, це планета карми, зусиль, роботи, перепон. З 29 квітня цього року перебував у Вашому фінансів. Через це могли бути затримки у виплаті зарплати чи премії, можливо Стрілець не міг знайти роботу з достойною оплатою.

Стрілець, через ретроградний Меркурій відчував певні фінансові проблеми з 29 квітня. Але вже, починаючи з 18 вересня, всі ці моменти почнуть вирішуватися і справи, які пов’язані з фінансами, зрушать з місця. Стрілець відчує полегшення у матеріальній сфері. А ще легше стане з 3 жовтня, тому що Плутон в цей день також зробить розворот з ретрограду у Вашому фінансовому секторі.

Юпітер у вересні 2019 року перебуває у 1 Домі гороскопу Стрільця. Він буде допомагати всім представникам Стрільця, тому що Юпітер – планета удачі і везіння. Але більш за все у вересні Юпітер буде допомагати тим Стрільцям, у яких день народження з 7 по 12 грудня

Гороскоп на вересень 2019 року для Стрільця вказує, що

перші два тижні зосереджені на роботі;

14 вересня Повний Місяць – фокус на сім’ю;

З 15 вересня – сили будуть зосереджені на громадській діяльності і соціальній активності.

Ви не можете копіювати текст