ГоловнаАрхів АстрологіяСтрілець: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

Знак Стрілець має гороскоп і таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл. Серпень буде значно легшим за попередній місяць. Мало того, серпень 2019 року буде дуже вдалим практично у всіх сферах життя представників цього знаку Зодіаку.

Стрілець: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, астрологічний прогноз

З 2 серпня Меркурій повернувся у нормальний стан з ретроградного, і Стрільці зможуть активно займатися справами, пов’язаними з фінансами. Удача чекає і в сфері спілкування, оформлення необхідних документів.

Астролог Анжела Перл зазначає, що місяць почнеться активно, тому не варто втрачати часу дарма.

Юпітер, покровитель Стрільців, з 11 серпня, також повернеться з ретроградного положення, що обіцяє везіння і удачу у всіх починаннях.

Після Повного Місяця 15 серпня, Стрільці зможуть завести корисні знайомства, завершити важливі справи і налагодити особисте життя.

Стрілець: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад карт Таро

Передбачення карт Таро для Стрільця на серпень 2019 року підготувала Анжела Перл.

Згідно розкладу, Стрілець матиме надзвичайно успішний період в останній літній місяць. У Вас дуже гарний прогноз для бізнесу і роботи: Стрілець буде контролювати все і виходити переможцем з будь-яких ділових перепитій.

Самотні Стрільці можуть зустріти свою другу половинку в серпні 2019 року.

Стрільці, які вже перебувають у стосунках, можуть відправитися у романтичну подорож  чи відпустку зі своєю другою половинкою. Також, ймовірна приємна звістка про родину.

Які Дні сили в серпні 2019 року.

Ви не можете копіювати текст