ГоловнаАрхів АстрологіяСтрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Астрологічні прогнози Анжели Перл завжди складаються на основі астрологічних подій та їх впливу на Всесвіт і життя людини. Прийдешній 2020 рік буде багатий на затемнення, рідкісні поєднання великих планет – це викладено в календарі астрологічних подій на 2020 рік. Стрілець має гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл, в якому астролог пояснила, які астрологічні події відбуваються та як вони впливають на життя представників цього знаку.

Прийдешнього року буде 6 затемнень, зазвичай їх – 4. Затемнення символізують прогрес, зміни в житті. В 2020 році відбувається досить рідке астрологічне явище – одразу три з’єднання великих, повільних планет, 2 з яких будуть у фінансовому секторі Стрільця

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл розповідає про затемнення у фінансовому секторі гороскопу Стрільця

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Анжела Перл розповіла про затемнення у фінансовій сфері життя Стрільця

Затемнення у фінансовому секторі гороскопу Стрільця принесуть зміни у фінансовий і матеріальний стан представників цього знаку Зодіаку.

10 січня 2020 року відбувається затемнення у 10 Дому фінансів гороскопу Стрільця. За цим затемненням Стрілець може отримати спадок або взяти кредит, можливі інвестиції у Ваш бізнес. Не виключено, коли Стрілець почне отримувати дохід від своїх попередніх інвестицій.

21 червня 2020 року відбувається таке ж затемнення, як і на початку року. в цей період стане питання чужих фінансів, які будуть стосуватися Стрільця. Тобто мова йде не про зароблені гроші, а отримані «зі сторони» – банківські кошти, аліменти, стипендії, страхові виплати.

5 липня 2020 року буде останнє затемнення у циклі фінансових, яке завершує коригування Вашого фінансового стану, наводить там лад. Якщо існує фінансова ситуація, яка Вас дуже напружує, то з цим затемненням вона завершиться в цей період. Якщо у Стрільця йдуть судові чи юридичні розбори, пов’язані з фінансами, то вони також вийдуть на фініш в районі 5 липня 2020 року. Наприклад, поділа майна, або навпаки – Стрілець починає спільне життя з партнером і це полегшує фінансове навантаження (сплачуєте оренду житла разом, харчуєтеся разом – це зменшує витрати кожної окремої людини).

Затемнення 5 липня вказує на гроші, які заробив сам Стрілець, або продав щось вартісне і отримав прибуток, наприклад, авто.

Анжела Перл підкреслює, що у першій половині 2020 року фінансова ситуація представників знаку Стрільця точно зміниться і здебільшого – на краще, якщо Ви прикладете до цього зусилля.

Порада астролога Анжели Перл: Стрілець повинен навести лад у своїх фінансових справах у першому півріччі, щоб Ви спокійніше себе почували. На цьому наполягають і затемнення у Ваших фінансових Домах гороскопу. Це дуже важливо, бо два з трьох з’єднань великих планет цього року будуть також у Вашому фінансовому секторі.

Тема фінансів буде дуже потужною протягом всього року. На думку Анжели Перл, що, якби не було такого тиску з боку планет гороскопу на фінансову сферу, то Стрілець не знайшов би себе. 2020 рік можна вважати роком народження Стрільця, фінансового оновлення. Цей рік може стати значущим для Стрільця, коли він наважиться показати собі і всьому світу, яким він є насправді.

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл: вплив затемнення у Вашому знаку Стрільця

5 червня 2020 року проходить затемнення у Вашому знаку Стрільця у 1 Домі гороскопу. Такий цикл затемнень буде і продовж 2021 року. Тому Стрілець повинен уважно поставитися до справ, які відповідають за Дом гороскопу, в якому відбувається затемнення.

Коли затемнення відбувається у Вашому знаку і в 1 Домі гороскопу – це вказує на зміни у всьому Вашому житті. В астрології 1 Дом гороскопу означає – починання, новий цикл життя, нові ідеї, нові значущі події у житті. Наприклад, шлюб, народження дитини, переїзд в інше місто чи, навіть, в іншу країну. За таким затемненням у 1 Домі гороскопу, Стрілець може прийняти рішення займатися зовсім новою справою у новій для себе сфері. Тобто в якійсь сфері життя Стрільця, обов’язково буде починання.

Також, 1 Дом гороскопу – це як ми себе презентуємо у соціумі, яки ми виглядаємо. Тому Стрілець може змінити імідж, почне інакше ставитися до себе, до своїх досягнень. Зміни можуть стосуватися як зовнішності, так і внутрішніх духовних трансформацій Стрільця. Анжела Перл наголошує, що це дуже гарне затемнення для Тільця – у Вас все вийде.

Вплив цього затемнення особливо відчують ті Стрільці, у кого день народження 7, 8 і 9 грудня.

30 листопада 2020 року проходить місячне затемнення у 7 Домі гороскопу Стрільця. В астрології 7 Дом гороскопу – це всі інші люди: партнер, кохана людина, колеги, друзі, клієнти. Затемнення 30 грудня принесе знайомства, Ви можете знайти свою другу половинку, це пропозиції руки і серця. В діловій сфері будуть підписання партнерських договорів про співпрацю, спільна робота з кимось. Анжела Перл не виключає, що можливе розлучення, тому що вороги і недоброзичливці також ідуть по 7 Дому. Тому уважно озирніться навколо, щоб зрозуміти ситуацію, яку підкреслить це затемнення саме у Вас. Якщо у Вас назріло рішення, то затемнення 30 листопада допоможе Вам звільнитися від нездорових стосунків як в особистому житті, так і в діловій сфері.

Місячне затемнення завжди висвітлює ситуацію, фокусує увагу на самому головному, особливо у партнерських стосунках

14 грудня 2020 року відбувається друге затемнення у знаку Стрільця. Якщо у Вас день народження 14, 15 і 16 грудня, Ви більше інших представників Стрільця відчуєте це затемнення. Хоча, безумовно, його вплив позначиться на житті всіх Стрільців. Це затемнення принесе ніби друге дихання для Стрільця у різних справах. Те, що Ви розпочали у перше своє затемнення 5 червня, в грудні Ви відчуєте прогрес, або вже будуть перші результати.

Гороскоп від Анжели Перл вказує Стрільцю, що вся друга половина 2020 року буде присвячена Вам, Вашій особистості і Вашому оточенню – з ким Ви спілкуєтеся. Друга поливна року гарний час для створення контактів, нових зв’язків, комунікацій, знайомств.

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл розповість про вплив з’єднання Сатурна і Плутона

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл вважає, що січень 2020 року допоможе Стрільцю навести лад у фінансових справах тому. На це вказує поєднання Сатурна з Плутоном, яке проходить 10 і 11 січня 2020 року у Вашому фінансовому секторі гороскопу. Ці планети давно перебувають там – Плутон взагалі з 2008 року тисне на Ваші фінанси. Сатурн – планета дисципліни і карми, перебуває з грудня 2017 року у фінансовому секторі Стрільця і 2020 рік останній, коли він там перебуває і створює серйозні ситуації в фінансах. 18 грудня 2020 року Сатурн надовго полишить Ваші фінанси і Ви з полегшенням можете видихнути.

Поєднання Сатурна з Плутоном на початку 2020 року, змусить багатьох Стрільців змінити фінансову структуру, структуру заробітку, підхід до збільшення доходів. Тому що Сатурн – планета структури, а Плутон – планета трансформації. Перебуваючи у поєднанні у Ваших фінансах, вони створять ситуацію, коли Стрілець буде змушений змінювати, трансформувати справи своїх фінансів.

Сатурн і Плутон останній раз поєднувалися більше 30 років тому – чим рідше астрологічна подія, тим більше значення і вплив вона має на відповідні сфери життя. Виходячи з цього, Анжела Перл вважає, що у зміниться фундамент, база, основа фінансування і Стрілець почне це відчувати вже з початку 2020 року.

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл про вплив поєднання Юпітера і Плутона

Важливе з’єднання Юпітера і Плутона буде відбуватися тричі протягом цього року: весною, влітку і восени. Весняне поєднання проходить 29 березня 2020 року у секторі грошей Стрільця і це велика допомога. Адже Юпітер – це планета великого щастя, удачі, везіння, збільшення і розширення чогось. Юпітер майже весь рік перебуває у фінансовому секторі Стрільця і таким чином надає можливості, шанс і сприятиме гарним заробіткам, прибуткам.

Стрілець має пораду Анжели Перл: якщо хтось Вам запропонує роботу, спільний проект, інвестицію, пропозицію спільного бізнесу, потрібно погоджуватися. Тому що Юпітер у Вашому секторі грошей буває раз на 12 років. Він полегшує ситуацію і це може бути щасливим шансом, яким Стрілець може скористатися. Адже наступний може з’явитися аж через 12 років. Юпітер – планета збільшення прибутку, тому висока ймовірність, що Стрілець почне заробляти більше.

Юпітер буде у 2 Домі грошей Стрільця до 20 грудня 2020 року. Поєднання цих планет можуть дати кілька шансів, наприклад на весняне поєднання ідея, в літнє поєднання Ви почне підготовку до реалізації і старт, а на осіннє поєднання Юпітера і Плутона у фінансовому секторі, є шанс, що Стрілець зможе побачити вже перші результати від цієї ідеї. Велика ймовірність, що її реалізація буде прибутковою.

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл пояснює значення поєднання Юпітера і Сатурна

Дві великі планети Сатурн і Юпітер з’єднаються у 3 Домі гороскопу Стрільця з 20 грудня і до кінця 2020 року. В астрології 3 Дом гороскопу – це контакти, зв’язки, спілкування, навчання, ідеї. Стрілець любить спілкуватися, тому продовжуйте підтримувати контакти. За цим поєднанням Стрілець може розпочати свій бізнес пов’язаний з медіа (різні види ЗМІ, реклама), з комунікаціями – Ви можете започаткувати он-лайн проект. Поєднання може принести Стрільцю нові навички, або Ви навчатимете, поїздки і можливий переїзд в інше місце на роботу.

Гороскоп для Стрільця вказує, що те, що Стрілець розпочне наприкінці грудня 2020 року, створить серйозне підґрунтя для зростання і розвитку цього починання, завдяки поєднанню Юпітеру і Сатурну. Адже Сатурн – дає стабільність і довговічність, а Юпітер – дає зростання і розширення. Тобто Ваш бізнес, Ваша робота або навчання, розпочаті в кінці грудня, принесуть гарні плоди, результати на довгий час у майбутньому.

Поєднання Юпітера і Сатурна – дуже потужне і воно відкриває 20-літній цикл, тому що така подія рідка, вона відбувається раз на 20 років. Попереднє поєднання цих планет відбувалося у 2000 році, цьогоріч закінчується цей цикл і у грудні починається новий на 20 майбутніх років. Тому, якщо у Стрільця з’явиться ідея і він зможе її втілити у життя, вона приноситиме результат найближчі двадцять років, так би мовити «буде годувати» Вас ці роки.

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл пояснює, як Сатурн і Уран впливає на життя

Сатурн вважається планетою перешкод. Він все ніби зменшує, нівелює, тому потрібно, щоб він пішов із Вашого Дому грошей і зняв свої перепони до благополуччя і матеріального зростання.

Сатурн перший раз виходить з Вашого фінансового Дому з 23 березня по 2 липня 2020 року. з цієї дати Стрілець може відчути полегшення або з’явиться відчуття про того, що станеться після 18 грудня, коли Сатурн на десятиліття залишить Вас і Ваші фінанси. 2 липня Сатурн повернеться, щоб Стрілець міг завершити свої важливі фінансові справи і 18 грудня піде назовсім.

Гороскоп на 2020 рік для Стрільця вказує, що планета Уран майже весь 2020 рік перебуває у секторі роботи і здоров’я. Тому у Стрільця можуть бути зовсім несподівані шанси і зміни, які пов’язані з роботою. У деяких Стрільців це може бути навіть звільнення, завдяки якому Ви започаткуєте свій власний успішний бізнес. Анжела Перл радить Стрільцю не перенавантажувати себе, уникати стресів, бо Уран – це планета, що відповідає за нерви, переживання.

Ця планета може принести Стрільцю роботу з більшою відповідальністю, ніж раніше, через що Ви можете сильно нервувати. Анжела Перл радить все одно погоджуватися, бо ця робота може дати величезний поштовх для Вашої кар’єри.

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл розповість про вплив Венери

Венера присутня у 7 Домі гороскопу Стрільця з 8 лютого по 6 березня 2020 року . В астрології 7 Дом прийнято вважати відповідальним за такі сфери: контакти, відносини, партнерство, шлюб, кохання. З 13 травня по 25 червня, Венера перебуває у ретроградному русі і може принести Стрільцю возз’єднання з бувшим коханим, або перемир’я з тим, з ким Ви були у конфлікті. Ретроградна Венера гарний період, коли Вам можуть повернути борг або Ви розрахуєтесь зі своїми боргами. Також, можливо, Стрілець буде переглядати партнерські відносини, розмірковувати чи потрібно це Вам, чи ні, тобто буде певна переоцінка.

Анжела Перл вважає, що період ретртрограду Венери – з 13 травня по 25 червня 2020 року, невдалий час для взяття шлюбу, бо в ньому буде відсутня Венера – уособлення кохання, краси. У шлюбі може бути мало гармонії і бажання порозумітися. Тому, за можливості, краще перенести цю важливу подію на інший час. Також, час ретроградної Венери – невдалий для серйозних косметичних процедур, заборонено проводити пластичні операції, уколи «краси».

Венера – планета краси, кохання і грошей, перебуває у Вашому знаку Стрільця з 16 грудня і до кінця року. Останні два тижні 2020 року Ви будете випромінювати щастя, харизму, дивуватимете всіх своїм зовнішнім виглядом – все, завдяки Венері у Вашому знаку.

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл, як вплив Марсу позначиться на житті Стрільця

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Марс майже півроку буде давати енергію і сили

Войовнича планет Марс з 29 червня 2020 року практично півроку перебуває у Вашому 5 Домі творчості, закоханості, захоплень. Марс – це планета енергії, сили, змагань, активності. Стрілець може приймати участь у конкурсах, змаганнях, фестивалях. Марс надасть енергію у роботі Стрільця над проектами, мотивує до занять спортом і до фізичної активності. Він буде Вас надихати на нові звершення і нові захоплення. Деякі Стрільці відчують велике бажання закохатися, у Вас будуть романтичні знайомства і зустрічі. Але навряд чи нові стосунки будуть тривалими, адже Марс буде всього 6 місяців к 5 Домі. Але швидкоплинні романтичні стосунки будуть бурхливими і сповненими емоціями.

5 Дом гороскопу ще опікується дітьми. Схоже на те, що Стрілець більше часу, ніж зазвичай, буде приділяти своїм дітям, їх справам і потребам.

З 9 вересня по 14 листопада Марс буде ретроградним. В цей час буде дещо не вистачати енергії. В цей час небажано купувати автомобіль, бо Марс це швидкість, рух і тому автомобіль, умовно, буде погано їздити, що Вам не сподобається. Також, у період ретроградного Марсу не бажано проводити планові хірургічні операції. Потрібно бути обережними через ризик травм, опіків, порізів.

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – Меркурій

Меркурій буде ставити у ретроградний рух тричі протягом 2020 року. В період ретроградного Меркурія не можна розпочинати нові проекти, робити вартісні придбання (квартира, або авто), бо Меркурій змусить передумати або пожалкувати. Періоди ретроградного Меркурія:

  • з 17 лютого по 10 березня 2020 року;
  • з 18 червня по 12 липня 2020 року;
  • з 14 жовтня по 3 листопада 2020 року.

В період ретроградного Меркурія краще не укладати важливі угоди і не підписувати важливі документи.

Стрілець: гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл – кармічні вузли

Кармічні вузли – це перетин орбіт, через які відбуваються затемнення. Це не планети і не зірки, а точки, які являються доленосними, тому їх і називають – кармічні вузли. Вони провокують події, які відбуваються незалежно від нас, нашого бажання і волі. 6 травня 2020 року кармічні вузли змінюють свій знак. Ймовірно, Ваша фінансова ситуація потребувала такого великого фокусу на справи, бо у фінансовому секторі Стрільця перебували кармічні вузли.

З 6 травня кармічні вузли зрушують і переходять у знаку Стрільця і у 7 Дом Вашого гороскопу. Анжела Перл вказує, що з другої половини року і весь 2021 рік, теми стосунків, шлюбу, партнерства, стануть дуже важливими для Стрільця багато представників цього знаку з другого півріччя 2020 року змінять своє положення у шлюбі. Тобто вільні Стрільці зустрінуть нового партнера і можуть виникнути серйозні стосунки. якщо Ви зустрічаєтесь з кимось, то скоріше за все буде наступний крок, наступний рівень стосунків – Ви почнете жити разом, або одружитесь. Ті з представників знаку Стрільця, хто довго очікував – коли зустрінете своє кохання, коли одружитеся, з 6 травня починається Ваш час, Ви маєте всі шанси отримати бажане. Якщо у Вас невдалі стосунки або шлюб, який вже не приносить радості, то скоріше за все Стрілець вирішить звільнитися від таких стосунків.

Гороскоп від Анжели Перл для Стрільця на 2020 рік передбачає багато подій, багато шансів і можливостей, які надасть Вам Всесвіт. Важливо відчути їх і не змарнувати, адже все Вам по силам і у Вас є все, щоб змінити своє життя на краще.

Ви не можете копіювати текст