ГоловнаАрхів АстрологіяСприятливі дні січня 2024 року підсилюють нас завдяки позитивним астрологічним подіям

Сприятливі дні січня 2024 року підсилюють нас завдяки позитивним астрологічним подіям

Сприятливий день в астрологічному сенсі – це день сили, коли Всесвіт позитивно налаштований до нас через астрологічні події. Коли ж найбільш сприятливі дні січня 2024? Які точні дати та які поради на ці дні сили дають астрологи?

День сили 2 січня 2024 – вихід Меркурія з ретрограду

Астрологи вважають, що коли припиняється ретроградний рух Меркурія й він розвертається і йде прямо, це позитивно позначається на всіх сферах життя. Саме тому такий день називають день сили.

Особливо сприятливо це позначиться на інтелекті, подорожах та фінансах – всім цим опікується Меркурій. Звісно, не без зусиль, але подолати проблеми та виправити помилки ретроградної фази Меркурія цього дня й в подальшому буде цілком реально.

Перехід Марса в знак Козерога 4 січня 2024 входить в сприятливі дні місяця

Цього дня, 4 січня, активний Марс стає максимально сильним. І це чудовий момент, тому що ця планета подарує всім бажання жити, активно працювати та рухатися вперед. Такий стан і настрій дуже важливі на початку року. 4 січня більшість людей матимуть гарний настрій, інколи навіть піднесений. Астрологи прокоментували, що Марс сам по собі активний та сильний, проте в період  з 4 січня по 13 лютого 2024 він буде найсильнішим за весь цей рік. Тому астрологи рекомендують зібратися й зробити те складне та важливе, що ви відкладали або не наважувалися на якісь дії. Сильний Марс допоможе вам.

14 січня 2024 Меркурій переходить в знак Козерога

Ще одна планета – швидкий Меркурій, переходить в знак зодіаку Козеріг. Ця астрологічна подія відбувається 14 січня і цей день буде днем сили, дуже позитивним днем. В цьому знаку Меркурій добре почувається, але на щось яскраве сподіватися не варто. Просто багато хто з нас цього дня відчує бажання добре працювати, буде прагнення стати кращим духовно та інтелектуально.

Венера змінює знак на Козерога 23 січня 2024

І знову знак Козеріг приносить позитив, точніше перехід Венери в цей знак зодіаку. Річ у тім, що планета кохання , краси та грошей Венера краще себе почуває в Козерозі, ніж в Стрільці. І не дарма астрологи назвали сприятливий день 23 січня днем сили. Адже завдяки Венері ми відчуватимемо зростання сил, тіло буде готове до більших навантажень. Проте не можна забувати, що сили не безмежні і тому слід регулювати свої витрати енергії.

Сприятливі дні січня 2024 року підсилюють нас і такий день сили припадає на 27 січня

Складний та неоднозначний день 27 січня. І хоча сьогодні відбувається небезпечне поєднання Меркурія та Марса, проте все ж таки астрологи віднесли 27 січня в сприятливі дні, тому що Уран виходить з ретроградного руху. Й ця астрологічна подія – вихід Урану з ретрограду, не лише компенсує негатив цього аспекту (з’єднання Марса та Меркурія), а й вплине на нас дуже позитивно. Астрологи попереджають, що в цей день сили багато подій будуть відбуватися випадково й непомітно. Тому не треба гнівити долю, якщо не помітите нічого доброго – все відбувається згідно розпорядку Всесвіту.

Ось такі сприятливі дні в січні 2024 прогнозують астрологи. Й на щастя, в перший місяць поточного року в нас всього 2 небезпечні дні, коли треба бути пильними та уважними.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст