ГоловнаАрхів АстрологіяСприятливі дні лютий 2024 з астрологічної точки зору, коли ми отримуємо додаткові...

Кожного місяця, завдяки перебігу певних астрологічних подій, ми маємо дні, коли отримуємо велику підтримку Всесвіту. Останній місяць зими принесе всього 2 сприятливі дні, які припадають на лютий 2024. Яка ж дата дня сили в лютому? Які поради дають астрологи на ці сприятливі дні сили?

Дні сили лютого 2024: 02.02 – дзеркальна дата і тому це день сили

Перший день сили припадає на початок місяця, а саме на 2 лютого. Це дзеркальна дата

02.02

Цього дня панує Двійка, що позитивно позначається на справах. Більшість людей будуть почувати себе сильними та завзятими, причому – самостійно, а не в компанії однодумців.

2 лютого ймовірність долати труднощі та бути більш успішними у фінансовій та діловій сфері, вища, ніж зазвичай. Тому важливі справи в цій сфері добре вирішувати саме цього дня.

Загалом астрологи вважають 02.02. непоганий день для відряджень та поїздок, покупок. Можна розпочати щось нове або навпаки, завершити щось дуже важливе. Для цього дня характерні вмотивованість та впевненість в собі.

Сприятливі дні з астрологічної точки зору, що припадають на лютий 2024 – 6 лютого

Цього дня швидкий Меркурій заходить в повітряну стихію Водолія. Це надзвичайно сприятливий день для роботи, покупок, спілкування, подорожей, пошуку нового хобі. Тобто ті справи, якими опікується планета Меркурій.

06.02

6 лютого 2024 в день сили астрологи наполегливо радять не лінуватися і намагатися робити те, що потрібно завершити якнайшвидше або ж треба займатися тим, що вам до душі. Якщо діяти відповідально і сміливо, успіх цього дня гарантований.

Ви не можете копіювати текст