ГоловнаАрхів АстрологіяСонячне затемнення 20 квітня 2023, що очікувати

20 квітня 2023 настає Молодик і цього ж дня відбувається кільцеве сонячне затемнення в знаку зодіаку Овен. Астрологи розповіли, що очікувати та що може принести ця астрологічна подія. Зважаючи, що вплив цього затемнення тривалий, варто прислухатися до рекомендацій астрологів

Кільцеподібне повне сонячне затемнення 20 квітня 2023 року

Сонячне затемнення відбувається на Молодика, а місячне затемнення – на Повню. Новий Місяць народжується о 7-13 в знаку Овна.

Це затемнення – перше цього року й перше в парі Овен – Терези. Наслідки цієї астрологічної події будуть відчутні ще протягом пів року після самого затемнення.

Сонячне затемнення 20 квітня 2023 року в знаку зодіаку Овен фокусує увагу на особистих планах, підсилює сміливість, незалежність та самоствердження.

Астрологи зазначають, що в першу чергу це означає нові починання в названих сферах життя. Багато людей відчують зміни в роботі й вони будуть довгострокові. Для когось ця астрологічна подія може висвітлити та кинути виклик нашим проблемам із незалежністю та особистою мужністю. Багатьох людей життєві обставини будуть підштовхувати, спонукати побачити, де ми себе зрадили. І тоді багато хто зрозуміє, що зміни чи навпаки – зупинка в чомусь, необхідні для нашого власного зростання. Крім того, астрологи наголошують, що всім будуть дані сили, щоб впоратися з цими речами.

Недоліки, які можуть яскраво проявитися під час затемнення, спонукають щось виправити, переробити або ж починати наново.

Для деяких з нас обставини такі, що нам потрібно приділяти більше уваги цим питанням. Щось закінчується, щоби щось інше почалося заново. Нас можуть закликати відмовитися від чогось, щоб перейти до нового розділу життя.

Як знак зодіаку Овен, в якому відбувається сонячне затемнення 20 квітня 2023, впливає на ситуацію

В період затемнення – в сам день, а також за пару днів до нього і через 2-3 дні після цього – гарний час, щоб зосередитись на конструктивних рисах знаку Овна. Це в першу чергу підприємливість, прямолінійність, щирість, сміливість. Астрологи рекомендують подумати про те, як правильно включити ці якості в своє життя.

Плутон

Молодий Місяць утворює квадрат з Плутоном. Це допоможе усунути деякі перешкоди, поки ми боремося зі своїми страхами та амбіціями.

Юпітер

Поєднання з Юпітером буде заохочувати в людях винахідливість, сміливість. А крім того, допоможе краще відчувати нові можливості.

Марс

Знаком зодіаку Овен опікується планета Марс, що гармонує з Північним вузлом. Це вказує на зростання та вдосконалення, завдяки нашому досвіду та новим проєктам чи ініціативам.

Завдяки цій потужній енергії Овна люди отримають шанс внести важливі зміни у своє життя. І ці зміни сягнуть значно далі за межі цього місячного циклу.

Місячне та сонячне затемнення 2023: точна дата

Ви не можете копіювати текст