ГоловнаАрхів АстрологіяСонячне затемнення в липні 2019 року передбачення для Риб від Анжели Перл

У вівторок, 2 липня 2019 року, відбудеться сонячне затемнення. Коридор затемнення принесе певні зміни в астрологічному світі, у тому числі і для представників Риб. Популярний астролог Анжела Перл підготувала передбачення для Риб тих подій і можливостей, які надасть Всесвіт по цьому затемненню. Це затемнення покаже Рибам, як Ви вмієте радіти життю

Сонячне затемнення в липні 2019 року передбачення для Риб від Анжели Перл: особисте життя

Зодіакальний знак Рию буде зустрічати сонячне затемнення 2 липня у 5 Домі свого гороскопу. 5 Дом – це Дом кохання і радості. Це означає велику ймовірність закоханості: це може бути і курортний роман, і роман на роботі, романтичне побачення, тобто ті почуття, які нададуть Вам крила натхнення.

Самотні Риби, які відкриті для нових романтичних стосунків, за цим сонячним затемненням можуть отримати їх. Але Анжела Перл радить уточнювати у Вашої нової симпатії – чи вільні вони у стосунках, адже 5 Дом – це ще Дом коханок і коханців.

Якщо Ви вже перебуваєте у любовному трикутнику, то сонячне затемнення прояснить ситуацію: а що ж далі? Куди ми далі рухаємося? Астролог вважає, що для цього затемнення і потрібні – прояснити ситуацію, щоб це не перетворювалося у багаторічну історію, яка несе багато емоційних проблем учасникам трикутнику.

5 Дом це ще Дом дітей. Ті Риби, хто хоче стати батьками, можуть отримати хорошу новину з цього приводу: можете дізнатися,  що Ви  очікуєте на маля, чи у Вас в житті з’явиться дитини – похресник, племінниця

Сонячне затемнення в липні 2019 року передбачення для Риб від Анжели Перл: робота і бізнес

П’яти Дом гороскопу – Дом творчості і хобі. Це можуть бути нові ідеї, нові ролі, нові творчі проекти. Якщо Риби займаються спортом, ймовірно Ви потрапите на якісь важливі для Вас змагання.

У Риб може з’явитися нове хобі, яке може перерости у свій бізнес. Сонячне затемнення у липні буде сприяти відкриттю такого бізнесу. Проте Анжела Перл радить розпочинати цей бізнес хоча б через 3 дні після самого затемнення 2 липня – 5-6 липня. Чи почекайте місяць і розпочніть справі 5-6 серпня. А поки проведіть всю аналітичну та підготовчу роботу.

Анжела Перл радить Рибам подумати який талант Ви маєте – це може приносити Вам гроші. Також, вона рекомендує приймати участь у конкурсах, особливо творчих – вони можуть дати Вам поштовх, зробити перший крок на великому шляху до Вашого щасливого майбутнього.

Не виключено, що новий бізнес Риб буде пов’язаний з дитячою тематикою, наприклад, Ви відкриєте дитячу студію чи розважальний центр.

Анжела Перл радить Рибам спостерігати за знаками долі, які будуть в районі 2 липня 2019 року, це допоможе зрозуміти як краще діяти далі.

Головне по сонячному затемненню для Риб на думку Анжели Перл – не забувайте ставити себе на перше місце і не забувайте любите себе, тоді і оточуючі Вас полюблять.

Ви не можете копіювати текст