ГоловнаАрхів АстрологіяСонячне затемнення грудень 2019 року: що принесе для Стрільця

Астрологічні події впливають на життя знаків Зодіаку. Популярний астролог Анжела Перл розповіла, що принесе для Стрільця Сонячне затемнення, що проходить наприкінці грудня 2019 року. Затемнення – це завжди значуща подія. Затемнення вказує на прогрес, поштовх до дій, відкриття нових можливостей. 26 грудня 2019 року відбувається Сонячне затемнення у знаку Козерога. Коридор затемнення триває до 10 січня 2020 року.

Сонячне затемнення грудень 2019 року: що принесе для Стрільця у фінансах

Для Стрільця дане сонячне затемнення програється по фінансам, доходам, ресурсам – за 2 Домом гороскопу. Найбільше це затемнення відчують ті Стрільці, хто народився 27 листопада. Але, звичайно, й інші представники цього знаку попадають під вплив енергії сонячного затемнення.

У Стрільця може з’явитися нове джерело доходу або у Вас з’явиться ідея, як заробляти. Якщо у Вас вже була ідея, то сонячне затемнення додасть Вам сміливості і рішучості, щоб розпочати її втілювати у життя. Це чудове затемнення, в період дії якого варто розпочинати свою справу, бо вона має всі шанси бути успішною.

Анжела Перл наголошує, що дане затемнення може принести і звільнення, бо тут втручається аспект Урана до Сонця і Місяця. А Уран – планета сюрпризів і несподіванок перебуває у Вашому секторі роботи і кар’єри. Астролог вважає, що звільнення за цим затемненням, може бути на краще для Стрільця, бо інакше Ви ніяк не зможете наважитися на самореалізацію. ел Уран може принести й іншу неочікувану звістку – Ви можете отримати несподіване підвищення на посаді або зростання зарплатні.

Стрілець може розпочати справу наприкінці грудня цього року за сонячним затемненням 26 числа і вже в липні 2020 року, отримати фінансовий результат – про це свідчить гороскоп для Стрільця на 2020 рік від Анжели Перл.

Сонячне затемнення грудень 2019 року: що принесе для Стрільця, як для особистості

Затемнення Сонця 26 грудня 2020 року повинно принести Стрільцю підвищення самооцінки і впевненості в собі. Це може проявлятися у більшій впевненості на співбесідах чи у публічних виступах, Ви можете підняти ціни на послуги, які надаєте. Ваша більш певна позиція може принести нове джерело доходу, або Ваша справа стане більш прибутковою, завдяки тому, що Ви вже не соромитеся казати: «Так, я вмію це робити, роблю це добре і тому моя праця коштує більше».

Сонячне затемнення грудень 2019 року: що принесе для Стрільця – ресурси і підтримка

У Стрільця відбудуться зімни і матеріальних ресурсах. Це може полягати у тому, що, наприклад, раніше Вам надавали підтримку батьки, а зараз вони вже не зможуть цього робити. Або Ви мали виплати від держави – аліменти, стипендії, а тепер такої підтримки не буде. Можливо, у бізнесі у Вас були інвестиції партнера, проте він відмовиться продовжувати вливати кошти або інтелектуальні ресурси у справу. Але, Анжела Перл вважає, що це також не надто погано для Вас. Адже затемнення – це поштовх, щоб Ви розвивалися, вчилися покладатися на себе і свої сили. У Стрільця чудові шанси зробити це легко, бо Юпітер – планета великого щастя і удачі, приймає участь у цьому затемненні і буде допомагати Вам. Якщо Ви по цьому затемненню почнете свою справу, Юпітер забезпечить швидке зростання і її розвиток і надасть швидку віддачу.

Сонячне затемнення грудень 2019 року: що принесе для Стрільця 2 Дом гороскопу

2 Дом гороскопу це ще Дом «голосу». Ви можете розпочати читати лекції, вести вебінари, записувати відео. І це чудово поєднується з можливістю ідеї своєї справи, якщо Вам є чому навчити, чим поділитися – все це може бути успішним старт-апом. Багато людей не знають свої таланти, а можливо голос і є тим знаряддям, яке допоможе Вам більше заробляти, подумайте над цим.

Для Стрільця, на думку Анжели Перл, Сонячне затемнення 26 грудня 2019 року буде гарним і потенційним для власної справи і для самореалізації Стрільця.

Ви не можете копіювати текст