ГоловнаАрхів АстрологіяСонячне затемнення 26 грудня 2019 року, що воно несе і чого потрібно...

Кільцеве сонячне затемнення, яке проходить 26 грудня 2019 року, в кармічному й в багатьох інших сенсах – небезпечне, має кармічний зміст. Останнє затемнення року несе трансформації для багатьох представників зодіакального кола, як розрив зв’язків, так і розширення горизонту можливостей. 26 грудня 2019 року – чудовий день для того, щоб позбутися від усього зайвого, зарядитися потужною енергією і помріяти про майбутнє

Що несе Сонячне затемнення 26 грудня 2019 року у сузір’ї Козерога

Останнє затемнення року 26 грудня викликає певне занепокоєння у астрологів.

По-перше, сонячне затемнення в сузір’ї Козерога саме по собі обіцяє проблеми. Посилення негативних якостей цього знаку Зодіаку може посилити впертість і безкомпромісність у самий непідходящий момент.

Друге важливе явище – аспект Сонця до Нептуна. Нептун, який іноді називають планетою ілюзій, витягне на поверхню весь негатив. Це може обернутися серйозними проблемами.

І третя подія, яку не можна залишити без уваги, – Молодик. Місячна активність буде зашкалювати: в житті можуть відбуватися трансформації, від яких ми намагалися втекти.

Сонячне затемнення 26 грудня 2019 року, які небезпеки воно несе і як краще провести цей день

Знак Козерога, стихія землі, уособлює порядок, владу і контроль. Період затемнення часто підсилює негативні якості, властиві цьому Знаку, будуть заважати всьому зодіакальним колі. Сонячне затемнення торкнеться сфери фінансів, партнерських відносин, приватне життя.

Щоб цей, багато в чому критичний день, пройшов благополучно і не позначився на житті негативним чином, важливо зосереджуватися на хорошому. До ймовірних труднощів цього дня, потрібно поставитися як до переходу на новий виток розвитку.

Правильний настрій нейтралізує негативні події і думки, а значить, з’явиться шанс змінити життя на краще.

Затемнення не обов’язково несе негатив, зазвичай, затемнення – це нові можливості, зміни, поштовхи Всесвіту, щоб людина нарешті прийняла важливе рішення. У такі моменти загострюється інтуїція і неординарні здібності, дар передбачення, так що якщо Ви хочете дізнатися, що пророкує майбутнє, то варто скористатися користуйтеся наданими затемненням можливостями.

Сонячне затемнення 26 грудня 2019 року, поради астрологів, як провести цей день

Астрологи дали загальні поради щодо того, як краще провести цей день, щоб мінімізувати можливі негативні події і скористатися наданими можливостями. Потрібно уникати стресів, бути обережними. Прості поради астрологів допоможуть зробити цей день новим етапом у житті багатьох представників зодіакального кола, для цього варто:

  • приділити час духовним практикам і пошуку гармонії;
  • уникати сварок і скандалів;
  • думати про хороше;
  • навчитися говорити «ні»;
  • побороти в собі страхи і комплекси;
  • очистити карму добрими справами і світлими думками;
  • позбутися від побутового та енергетичного мотлоху;
  • розібратися в своїх бажаннях, розвіяти сумніви;
  • потерпіти з важливими рішеннями і перенести їх на початок січня.

Ви не можете копіювати текст