ГоловнаАрхів АстрологіяСонячне затемнення 21 червня 2020 року дасть змогу очиститися від негативної енергетики

Сонячне затемнення 21 червня 2020 року дасть змогу очиститися від негативної енергетики

Астрологи вважають, Сонячне затемнення – одне з самих небезпечних астрологічних явищ. Затемнення нашого світила, яке відбувається 21 червня 2020 року, проходить у знаку Рака. Астрологи вважають, що це затемнення несе не лише негатив, але й дасть змогу очиститися від негативної енергетики.

Сонячне затемнення 21 червня 2020 року: як провести цю добу радять астрологи

У неділю, 21 червня, коли відбувається Сонячне затемнення, астрологи рекомендують провести час на самоті, зосередитися на своїх внутрішніх переживаннях, відчуттях, проблемах. Це не означає, що треба забути про оточуючих, але головною темою повинні стати думки і сподівання саме про себе.

21 червня буде кільцеве Сонячне затемнення, це означає, що Місяць не повністю закриє диск Сонця.

На думку астрологів, у такі моменти можна очиститися від негативно енергетики, яка накопичилася. Тобто все, що поганого назбиралося у душі і в житті за зиму і весну 2020 року, можна звільнитися. В цей день можна позбутися невдач, переживань, всього зайвого, що заважає щасливому життю.

Сонячне затемнення 21 червня 2020 року: як очиститися від негативної енергетики

Астрологи зазначають, що дане Сонячне затемнення відкриває так званий канал скидання – можливість обнуління негативу. Але це можливо лише у разі, якщо Ви знайдете можливість побути наодинці. Одночасне знаходження і Сонця, і Місяця у знаку Рака, вказує на те, що комунікації з людьми можуть бути складними, занадто емоційними. Тому усамітнення – найкращий варіант провести цей день, адже так можна зменшити ризики виникнення сварок і непорозуміння з рідними і друзями.

Очиститися від негативної енергетики можна вже з ранку 21 червня, тому розпочати день варто з чогось особистого. При цьому треба намагатися не порушувати чужий особистий простір і не впускати нікого у свій. Найкраще зосередити свою увагу і думки на собі, на своїх переживаннях, проблемах, потребах і мріях. Важливо провести цей день так, як зручно і як подобається саме Вам.

В цей день не варто спілкуватися з токсичними людьми, тому що вони можуть зіпсувати настрій, навіяти погані думки.

Астрологи рекомендують в цей день відпустити образи і вибачити людям, які причинили Вам неприємності. Не можна накопичувати у собі образи, тому що вони лише посилюють і зміцнюють погану енергетику.

Щоб очиститися від негативної енергетики на Сонячне затемнення, дуже добре провести прибирання. Це не обовёязково повинно бути генеральне прибирання, достатньо просто протерти пил і прибрати речі. Також, важливо позбутися мотлоху, адже він здатен притягувати негатив у домівку.

Обнулити негативну енергетику допоможуть духовні практики – медитації, мантри тощо. День Сонячного затемнення 21 червня сприятливий для роздумів, усвідомлення помилок і пошуку виходу зі складних ситуацій. Астрологи радять не шукати пригод і ризикувати, не відвідувати гучних вечірок. В Сонячне затемнення 21 червня варто зосередитися на тому, що по-справжньому Вас хвилює.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст