ГоловнаАрхів АстрологіяСонячне затемнення 14 грудня 2020 року у знаку Стрільця повертає минулі події...

Сонячне затемнення завжди відбувається, коли Молодик або Повня. Сонячне затемнення 14 грудня 2020 року відбудеться у самому позитивному знаку Зодіаку – у знаку Стрільця, на молодика. Дана астрологічна подія має свої особливості, на які слід зважати. Через перебування вузла минулого в період затемнення, воно ніби поверне минулі події і людей, пережиті колись емоції.

Сонячне затемнення у знаку Стрільця 14 грудня 2020: астрологічні особливості

Як вже зазначалося, сонячне затемнення у знаку Стрільця, проходить на Молодика. Фахівці відзначають, що за добу-дві до Молодика відчувається метушня, це напружений період. В ці дні настрій дуже нестабільний і тому можливі сварки і непорозуміння. Особливо перепади настрою будуть відчутні напередодні – 13 грудня.

День після Молодика напруга спадає і люди відчувають полегшення і очищення від клопотів. Це чудовий час, щоб формувати своє майбутнє. В цей час багато людей відчують внутрішню впевненість, бажання діяти і бути героями, навіть у повсякденних речах. Буде відчуття, що тебе ніби переповнює енергія, всі справи даються легко і приносять задоволення.

Сонячне затемнення у знаку Стрільця: найбільше відчують вплив даної астрологічної події Стрілець, Лев, Овен

Достатньо позитивно дана астрологічна подія позначиться на Близнюках, Діві, Скорпіоні, і, можливо, на представниках Козерога.

Сонячне затемнення 14 грудня 2020 року: вплив Марсу на події

Особливість сонячного затемнення 14 грудня – потужний вплив Марсу, який являється енергетичним джерелом. Тобто Марс додає сил і енергії, люди починають відчувати величезний потенціал і готовність до активних дій.

Крім цього, не можна забувати, що Марс – це завойовник. Тому не виключені різні прояви агресії, нетерпимості.

Завдяки активному Марсу у період затемнення 14 грудня (і кілька днів до і після) буде прискорення в обговоренні і вирішенні сміливих робочих пропозицій. Хоча при цьому не виключені агресивні дискусії. Проте вони будуть конструктивними – це важливо.

Енергія, якою наділяє в ці дні Марс, направлена на те, щоб робити щось тут і зараз. Не на майбутнє, а на кілька днів в період сонячного затемнення.

Через вплив планети Марс, який буде дуже активний на в ці дні, багато хто відчує безсоння, тому що їх переповнюватиме енергія, сильні емоції на даватимуть заспокоїтися.

Сонячне затемнення у знаку Стрільця 14 грудня 2020 вкаже на важливі моменти минулого

Сонячне затемнення 14 грудня 2020 року відбувається під впливом вузла минулого. Це говорить про те, що енергія, яка з’являється в ці дні, може бути пов’язана з якимось досвідом з минулого. Наприклад, це може бути згадка про події чи ситуації, які відбувалися з Вами десять років тому. І теперішні відчуття, енергія, під час цієї астрологічної події – нагадують ту давнішню кипучу енергію.

Вузол минулого в дане сонячне затемнення у знаку Стрільця може відновити, ніби повернути до життя проекти або події, які були

  • у 2006-2007 роках,
  • у 2016-2017 роках

і, навіть ті, які були у серпні 2021 року. Тобто вузол минулого може залучати Вас у ті події (програми) чи до людей, з якими Ви спілкувалися у вказані періоди.

Важлива порада і застереження астрологів на сонячне затемнення у поєднанні з вузлом минулого

Крім того, що вузол минулого повертає якісь події, людей, емоції, не обов’язково означає, що є ресурс для просування у майбутнє. Тобто, всі програми (проекти), які народжуються в період впливу затемнення (з 5 по 17 грудня) – дають відчуття безперспективності. Мається на увазі, що, наприклад, коли Ви досягаєте якоїсь мети, саме це досягнення і вбиває мету – все завершено і більше немає до чого прагнути. Сонячне затемнення 14 грудня у Стрільці приносить відчуття вичерпності, завершення. Тому, якщо у Вас є відчуття, що можете зробити якийсь прорив – робіть йогу тут і зараз! Не можна відкладати, щоб не втратити шанс на прорив.

Що принесе сонячне затемнення 14 грудня 2020 року для знаку Стрільця

Що принесе сонячне затемнення 14 грудня 2020 року для знаку Стрільця
Стрілець відчує підтримку і потужний шанс для кроку в майбутнє

Зважаючи на те, що сонячне затемнення відбувається у Вашому знаку – воно буде значущим для Вас. Особливо для тих представників Стрільця, хто народився 13, 15 а особливо – 14 грудня.

По-перше, це сонячне затемнення пов’язано з вузлом минулого. Це означає, що відійде якийсь стиль життя. Зникає якась реальність із життя – щось, що застаріло – буде відкинуто.

По-друге, ця астрологічна подія наділяє Стрільця колосальною енергією. Ви почуватиметеся впевненими, будуть сили, щоб зробити ривок. Стрілець відчує себе сильною людиною, від якої все залежить. З іншого боку, вузол минулого може створити відчуття, що Ви «зависли» у минулому. Ретро-рух у минуле. Але не варто зосереджуватися на цьому відчутті – прорив для Вас важливіше.

Дане сонячне затемнення говорить Стрільцю – у Вас  є сила і Ви можете використати її тут і зараз! Це може стосуватися як роботи, навчання, так і сфери особистого життя. Тож використайте шанс, який надає сонячне затемнення 14 грудня 2020 року, і зробіть потужний ривок!

У грудні 2020 року відбувається ще кілька важливих астрологічних подій, які будуть мати довгостроковий вплив на життя всіх знаків Зодіаку.

Ви не можете копіювати текст