ГоловнаАрхів АстрологіяСкорпіон має Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл

Таро прогноз на серпень 2019 року має Скорпіон. Його підготувала і надала трактування випавши картам з трьох колод відомий астролог Анжела Перл. Скорпіон може використати знання і підказки карт Таро, щоб зробити своє життя в серпні більш цікавим та ефективним.

Згідно передбачень Таро прогнозу, Анжела Перл вважає, що серпень 2019 року буде важливим для Скорпіона, коли він може прийняти доленосне рішення.

Скорпіон має Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад таро

Перша карта для Скорпіона – Справедливість

Скорпіон буде наводити порядки. У деяких представників цього знаку, це може відбуватися в суді, в юридичній площині або з опонентами. По карті Справедливість у Скорпіона можливий відкритий конфлікт з ворогами, яких Ви знаєте. Ймовірно, що з’ясування стосунків дійде до суду. Буде рішення, воно буде справедливим і задовольнить Скорпіона.

Іноді карта Справедливість вказує, що буде бесіда з опонентом, Ви будете говорити, що Вам не подобається. Наприклад, на роботі сталася неприємна ситуація і Ви вкажете людині на її місце.

У деяких Скорпіонів можлива ситуація з розлученням. Коли баланс у сім’ї порушено, а карта Справедливість – це баланс, тоді може з’явитися думка, що кожному з подружжя потрібно йти своїм шляхом.

Друга карта Таро для Скорпіона – Башта

Карта Башта має декілька трактувань. По-перше – це структура Вашого життя: сім’я, домівка, робота. Тобто все, з чого складається Ваше життя. Таро прогноз для Скорпіона свідчить, що щось з цієї структури – якась сфера життя дасть тріщину в серпні. Чи це на роботі, чи то – в сім’ї.

Анжела Перл вважає, що в серпні буде ситуація, яка покаже цю тріщину, що вона вже занадто велика і залатати її ніяк не вдасться. Ця сфера життя розвалиться. Але це відбудеться, щоб звільнити місця для будівництва чогось нового і зручного і комфортно для Скорпіона. На думку астролога, ця карта нічого поганого не несе для Скорпіона.

Ще одне значення карти Башта – ізоляція. Можливо, Скорпіон відчуває нестачу свободи, ніби він знаходиться у тюрмі. І Ви зруйнуєте ці стіни, ці кордони, які стримують Вас, щоб вийти на свободу

Розклад двох перших карт передбачає, що Скорпіон буде зважувати і вирішувати (карта Справедливість) чи варто щось руйнувати (карта Башта).

Третя карта Таро для Скорпіона – четвірка Мечів

Четвірка Мечів – це карта роздумів, розмірковування. Мечі – стихія повітря. Скорпіони будуть дуже багато розмірковувати: сказати чи не сказати, зробити це зараз чи потім . Такі роздуми можуть бути спровоковані тим, що Скорпіон не може наважитися вийти із зони комфорту.

Четверта карта Таро для Скорпіона – п’ятірка Жезлів

П’ятірка Жезлів означає відстоювання своєї точки зору. Таро прогноз вважає, що в серпні Скорпіону не підуть на зустріч. Вам доведеться відстоювати свою позицію, щось доводити і для цього Вам потрібні аргументи. І карта четвірки Мечів може якраз і вказувати на ці роздуми, підбір фактів та аргументів.

Розклад перших чотирьох карт Таро вказує на те, що в серпні 2019 року Скорпіони будуть налаштовані войовниче. Ви будете відстоювати свої інтереси, позицію, можливо, фінанси. Якщо у всіх сферах життя у Скорпіона все добре, такий розклад може вказувати, що Ви будете захищати дисертацію або приймаєте участь у тендері чи змаганнях. Скорпіона важко надурити, тому, скоріш за все, все у Вас буде добре.

Скорпіон має Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Колесо Року

Карта – двійка Жезлів

Це досить непогана карта розкладу, за нею Вам може хтось допомагати. Двійка часто означає вибір. По прогнозу Таро, у Скорпіона в серпні буде вибір. Анжела Перл вважає, що у Вас буде два варіанти як по карті двійка Жезлів, так і за картою Справедливість, яка також часто може означати вибір. І скоріше за все, Скорпіон вже знає, який вибір йому зробити.

Скорпіон має Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Ленорман

Перша карта – Якір

Це також двояка карта: хтось захоче кинути якір – «заякоритися» і осісти. А хтось навпаки – пора зніматися з якоря і відправлятися далі. На думку Анжели Перл, ймовірніше, Скорпіон обере звільнитися від якоря, від старих стосунків, справ, світогляду.

Друга карта – Домовина

Анжела Перл вважає, що ця карта дуже характеризує Скорпіона. Він ніби каже: «все, я забиваю у домовину старе життя, знімаюся з якоря минулого і пливу у майбутнє».

Порада Анжели Перл Скорпіону на серпень 2019 року по розкладу Таро: не потрібно Вам  закопуватися у конфлікт, судові розгляди. Скорпіону краще не витрачати на це енергію і час, а поховати, забути і почати нове життя.

Ви не можете копіювати текст