ГоловнаАрхів АстрологіяСкорпіон: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

Скорпіон: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл

Скорпіон отримав гороскоп і таро-прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл. Останній літній місяць буде вдалим для Скорпіона, якщо не забувати приділяти увагу роботі і поточним справам.

Скорпіон: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, астрологічний прогноз

Популярний астролог Анжела Перл радить Скорпіону отримувати насолоду в останній літній місяць. Проте, щоб не спровокувати проблеми, не варто забувати про справи.

В серпні Скорпіон матиме підтримку планет і зірок. Вихід Меркурію з ретрограду 2 серпня, надасть сил та позитиву. Всі відкладені раніше справи і питання, зрушать з місця і будуть вирішуватися.

Перша половина серпня буде сприятлива для професійної сфери і кар’єри. Анжела Перл передбачає покращення матеріального стану представників знаку Скорпіон у серпні.

Повний Місяць 15 серпня буде вдалим часом для облаштування житла, прийняття відповідальних рішень і отримання важливої інформації.

У цьому місяці Скорпіони зможуть подолати будь-які труднощі, якщо будуть відповідально ставитися до своїх обов’язків і не стануть квапити події.

Скорпіон: гороскоп на серпень 2019 року від Анжели Перл, розклад карт Таро

Прогноз карт Таро для Скорпіона на серпень 2019 року від Анжели Перл вказує на Ваш бойовий настрій. Ви будете відстоювати свої інтереси, позицію, світогляд.

Порада Анжели Перл для Скорпіона на серпень 2019 року по розкладу Таро: не провокуйте сварки чи конфлікти, не варто подавати судовий позов. Скорпіону краще не витрачати на це енергію і час, а забути негатив і почати нове життя.

Дні сили в серпні 2019 року.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст