ГоловнаАрхів АстрологіяСкорпіон: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл

Гороскоп на липень 2019 року для Скорпіона підготувала астролог Анжела Перл. В ньому вона виклала передбачення можливих подій, які зумовлені двома астрономічними й астрологічними подіями: затемнення Сонця і затемнення Місяця. Анжела Перл вважає, що на Скорпіона очікує дуже цікавий липень 2019 року.

Анжела Перл підготувала більш детальний аналіз ситуації для Скорпіона під впливом сонячного затемнення, яке відбувається 2 липня 2019 року.

Скорпіон: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл з 1 по 7 липня

З 2 по 16 липня буде коридор затемнення. Анжела Перл радить не приймати ніякі важливі рішення у цей період. Астролог вважає, що краще плисти за течією подій, щоб зоряний пил від затемнень осів, щоб ситуація прояснилася і вляглися наші емоції. Це важливо, адже Скорпіони більш емоційні люди, ніж представники багатьох інших знаків.

Місяць розпочинається великою подією – сонячне затемнення 2 липня, яке буде відбуватися у 9 Домі гороскопу Скорпіона. 9 Дом – це Дом пошуку сенсу життя, філософський дім, пов’язаний з «закордоном». Така розстановка планет у сонячне затемнення може свідчити, що у Скорпіона може бути подорож за кордон, яка може змінити Ваш погляд на світ.

На думку Анжели Перл, дуже ймовірне знайомство з іноземцем. Можливо у Вас з’являться клієнти з іншої країни чи Ви будете розширювати свій бізнес і за кордоном. В будь-якому випадку, це дуже добре, адже у Скорпіона з’явиться можливість, бо затемнення часто нам дає можливості для реалізації амбітних планів.

Проте не варто реєструвати компанії 2 липня, а ще краще – всі важливі кроки робити вже після 3 серпня 2019 року.

Багато представників Скорпіону вирішать підвищувати свій рівень освіти: отримувати вищу освіту, можливо, навіть другу чи третю. Чи Ви можете розпочати викладати студентам.

Анжела Перл попереджає представників Скорпіона, які приймають участь у якихось судових процесах. Вони можуть затягнутися до червня 2020 року, коли закінчиться дія затемнень. Будьте готові до тривалого юридичного випробування.

2 липня 2019 року активний Марс ввійде у Ваш 10 Дом гороскопу – це кар’єра і робота. Марс спровокує бажання Скорпіона активно працювати, розробляти нові проекти, Ви буде багато працювати. Але будьте готові й до можливих конфліктів в колективі чи до перевірки державних органів.

4 липня Венера – планета кохання, краси, грошей і гарних новин, входить у 9 Дом гороскопу Скорпіона, туди, де у Вас було сонячне затемнення. У своєму гороскопі на липень 2019 року для Скорпіона, Анжела Перл передбачає ймовірність чудової подорожі, можливо у Вас буде роман з іноземцем. Венера принесе Вам дуже приємні емоції та гарні новини.

Скорпіон: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, вплив ретроградного Меркурія

Ретроградний Меркурій буде з 7 липня по 2 серпня 2019 року. А коли Меркурій ретроградний, він має тенденцію робити так, що події потім повторюються, тобто доведеться переробляти те, що вже було зроблено раніше.

Меркурій 7 липня буде у 10 Домі гороскопу Скорпіона. Тому тема кар’єри і роботи буде дуже важливою для Скорпіона у липні 2019 року. Скорпіон може отримати пропозицію з нової роботи чи підвищення у посаді, можливо Ви вирішите піти з роботи, чи створити свій бізнес, щоб працювати на себе. Гороскоп на липень передбачає, що Скорпіон знайде новий напрямок діяльності, Ви вирішите змінити професію.

В період ретроградного Меркурія з 7 липня по 2 серпня 2019 року не варто приймати важливих річшень, робити дорогі плокупки.

Анжела Перл звертає увагу Скорпіона, що липень 2019 року несприятливий період для цінних покупок, невдалий час для шлюбу, для планових хірургічних операцій через вплив ретроградного Меркурія.

Скорпіон: гороскоп на липень 2019 року від Анжели Перл, з 16 по 31 липня

16 липня 2019 року Місячне затемнення буде проходити у 3 Домі гороскопу Скорпіона. 3 Дом – це Дом контактів, спілкування, близьких родичів, поїздок. Анжела Перл вважає, що тут у Скорпіона можуть бути новина про Вашу сестру чи брата, Ви будете приймати участь у житті Ваших родичів. Ймовірні знайомства, які стануть у майбутньому важливими діловими контактами для Скорпіона.

Місячне затемнення зазвичай це кульмінація, завершення етапу, крапка. Тому, можливо на 16 липня чи біля тої дати, Ви закінчите якісь курси – іноземних мов, по управлінню автомобілем, отримаєте диплом чи сертифікат. Це місячне затемнення може дати поштовх деяким представникам Скорпіону до переїзду.

23 липня 2019 року Сонце входить у Ваш 10 Дом гороскопу – кар’єри і роботи. сонце символізує роботу, авторитетних людей. При заходження в 10 Дом Скорпіона, Сонце може висвітлити ситуацію, тобто Вам стане більше ясності і розуміння як краще діяти на роботі чи в бізнесі.

29 липня Венера прийде в цей же 10 Дом. Венера може означати гарні новини, пов’язані з кар’єрою, можуть бути додаткові фінанси, премія, цінний подарунок.

Анжела Перл у гороскопі на липень 2019 року для Скорпіона не виключає службовий роман. Тому будьте обачні, якщо Ви перебуваєте у шлюбі – не піддавайтеся на чари колег.

В кінці липня 2019 року у 10 Домі кар’єри і роботи гороскопу Скорпіона збереться 4 планети: Марс, Меркурій, Сонце і Венера. Це вказує на хороші зміни в робочій сфері. У Вас буде нова можливість і нові перспективи і діловій сфері.

Якщо Ви не працюєте і Вас ця тема не турбує, то така конфігурація планет в 10 Домі може свідчити про обрання Скорпіоном нового напрямку в житті, нові цілі, до чого Ви намагаєтесь прямувати.

Важливими для Скорпіона в липні 2019 року будуть карї’єра і робота, навчання і подорожі.

 

 

Ви не можете копіювати текст