ГоловнаАрхів АстрологіяСхідний гороскоп 2023 рік Водяного Кролика: щасливі дати та числа, про що...

Після бурхливого володарювання року Тигра, 2023 рік Водяного Кролика принесе спокій – про це розповідає східний гороскоп на 2023 рік. Якому знаку зодіаку східного гороскопу пощастить, сприятливі числа місяця та дні тижня?

Коли настає 2023 рік за китайським гороскопом?

2023 рік за китайським гороскопом починається 22 січня 2023, а завершиться в 9 лютого вже наступного року – 2024. Покровителем нового періоду буде Кролик. Він відноситься до Водної стихії (форма «інь»).

Астрологи вважають, що в 2023 році людям вдасться трохи відпочити, відволіктися на особистий клопіт і все спокійно обміркувати після бурхливого року Тигра. Можна скласти план дій та адекватно підійти до вирішення будь-яких проблем.

Гороскоп на 2023 рік Кролик знаки зодіаку і схід

Згідно прогнозу, в прийдешньому році для кожного в пріоритеті буде своє «я», індивідуальні якості та статус. Бажання досягти більшого і твердо стати на ноги переважає.

Час змін, відповідальності та активної діяльності, ось що чекає у 2023 році. Доведеться вийти із зони комфорту, подумати про близьких та взятися за щось кардинально нове.

Гороскоп на 2023 рік прогнозує, стан умиротворення буде постійно, що ніяк не завадить здійсненню планів або основної роботи. Не бажано кидати справи на півдорозі, але, якщо це станеться, то трагедії не буде.

Фінансові успіхи очевидні, навіть без великих вкладень. Вдало складуться розважальні заходи, зустрічі з друзями.

Про що попереджає східний гороскоп 2023?

Вода у гороскопі Китаю позначена як «Інь». Саме ця стихія пануватиме протягом 2023 року. Форма «Інь» говорить про високу інтуїцію, чіткість думки, вірність і чуттєвість. Якщо в натальній карті у людини є Водна стихія, то у неї розвинуться магічні здібності. З’явиться бажання вивчати окультні науки – так прогнозує гороскоп на 2023 рік.

Інь – символ прийняття помилок минулого, випробувань долі та розвитку інтуїції. У рік Кролика можна очистити карму та сконцентруватися на своєму духовному світі. Добре зайнятися медитацією, створювати ідеї та набиратися досвіду.

Попередження

Гороскоп на 2023 рік попереджає, де слід бути обережнішим! Якщо стихія Води буде в кращій формі чи почне взаємодіяти з іншими стихіями, це погано позначиться настрої, справах і здоров’я. З’явиться нудьга, агресія, депресія та бажання усамітнитися.

Можливі конфлікти та моменти, з яких буде складно вибратися чесним шляхом. Тобто не виключені махінації та авантюрні дії. Ігнорування власного морального вигляду може призвести до кримінальної ситуації.

Гороскоп на 2023 рік – господар Водяний Кролик

2023, як вказує східний гороскопу, буде досить мирним і спокійним. Водяний Кролик принесе більше позитивних новин, аніж попередній покровитель 2022 року Тигр. Він не поспішаючи рухатися вперед, надаючи ритму м’якість і чіткість. У пріоритеті легка поважність, навіть деяка пасивність у діях.

Східний гороскоп підказує, що чекає у 2023 році?

Вирішення старих проблем, але без зайвої метушні та перешкод. Багато знайомств, які призведуть до стабільних відносин, гармонії та примирення з мінусами характеру партнера.

Але пильність не завадить. Особливо, якщо працюєте в колективі. Стримуйте емоції навіть у такі моменти, коли хочеться вибухнути та образити опонента.

Гороскоп на 2023 рік рекомендує, не дозволяйте емоціям розгулятися, бережіться своїх спокус. Тим, хто прагне зробити кар’єру 2023 року, вдасться реалізуватися. Ваші таланти визнають, підтримають у будь-яких починаннях. Інтуїція допоможе розібратися у психології людей, з якими випадково чи навмисно зведе долю.

Гороскоп 2023 – знаки зодіаку, яким посміхнеться удача

У 2023 році відзначають чотири зодіакальні знаки, яким пощастить більше за інших:

  • Свиня, Козел та Кабан, Кролик.

Для людей, які народилися в роки цих тотемних тварин, період правління Кролика принесе суцільні успіхи та радісні події. Такого чудового часу ви ще не мали. Сприятливо складуться фінансові та професійні справи, особистий бізнес, як обіцяє гороскоп на 2023 рік.

Щодо інших знаків східного зодіаку: Півню потрібно бути ввічливішим з Кроликом. На жаль, між ними немає порозуміння, як і міцної дружби. Мудра порада – працюйте, не покладаючи рук. Ось тоді господар 2023 року вас не скривдить. Не виключені неприємні ситуації та хвороби, частіше слід звертатися до стилю життя по фен-шуй.

Східний гороскоп 2023: щасливі дати та числа, кольори в рік Водяного Кролика

Розрахунки китайського гороскопу показали найвдаліші елементи, що ведуть до щастя.

Числа: 7, 5, 9, 47, 35.

Дні місяця: 27, 15 і 30 за прогнозами гороскопа на рік Кролика вважаються вдалими.

Кольори: жовтий, синій, чорний та зелений.

Напрями: захід, північний захід, південний захід.

Місяці: березень. Він перебуває під владою Водяного Кролика.

Ви не можете копіювати текст