ГоловнаАрхів АстрологіяЩо принесе ретроградний Плутон в 2023 році кожному знаку зодіаку?

З 1 травня і по 10 жовтня 2023 року планета Плутон розвернулась у зворотній напрямок руху і це, безумовно, матиме серйозних вплив. Що принесе ретроградний Плутон в 2023 році кожному знаку зодіаку? На які сфери життя повинен зосередити увагу кожен знак, щоб трансформація відбулася.

Ретроградний Плутон 2023: період перебування в знаках зодіаку та на що впливає ця планета

Плутон розвернувся й став ретроградним 1 травня 2023 року. Планета змін та неймовірних трансформацій готуватиметься до повторного входження в знак Козерога 11 червня 2023 року. В прямий напрямок руху Плутон розвернеться 10 жовтня 2023 року, тобто вийде з ретрограду.

Ретроградний Плутон 2023

  • з 1 травня по 10 червня в знаку зодіаку Водолій
  • з 11 червня -10 жовтня в знаку зодіаку Козеріг.

Потім він знову повернеться в знак Водолія і залишиться там до 19 січня 2044 року.

В астрології Плутон відповідає за все, що може вважатися найбільш масштабним та фундаментальним у житті людей. Енергія Плутона простежується там, де відбуваються події, що кардинально змінюють сталий, звичний устрій.  Плутон вважається досить агресивним перетворювач енергії та трансформатор. Ретроградний Плутон може відрізнятися за своїм впливом в різні періоди й це залежить від першого дня ретроградності тобто має значення розташування планет та зірок в цей період. Цьогорічний ретроградний Плутон покаже теми останніх двох десятиліть, надавши нам безліч можливостей закрити багато питань й поставити в них крапку.

Плутон перемикатиметься між знаком Водолія та Козерогом до листопада, коли він назавжди увійде до Водолія. Це буде підштовхувати нас до більшого зростання та виконання більшої внутрішньої роботи. Але знаки зодіаку вже проходили ці транзити, тому цього разу ми матимемо більше підготовки.

Як ретроградний Плутон 2023 вплине на знаки зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

Плутон хоче, щоб ми стали експертами і досягли успіху в тій галузі, де в натальних картах представників кожного знаку зодіаку відбуваються перетворення.

Овен

Знайти своє місце під сонцем тепер стало простіше, оскільки Плутон вселив у представників Овна впевненість, необхідну для того, щоб відстоювати свої права. У вашій кар’єрі та в колі друзів можуть статися серйозні зміни. Вони будуть відчуватися ще раз, коли Плутон стане ретроградним, готуючись знову увійти на знак Козерога (11 червня).

Що може очікувати Овен від ретроградного Плутона?

Невирішені теми останніх 18 років нарешті завершаться. Дружба може закінчитися або розпочатися наново. Робота принесе нові знання. Ви можете побачити зміни у вашому середовищі, коли вам, можливо, доведеться взяти на себе більше обов’язків і взяти на себе роль лідера, але ви готові прийняти будь-який виклик, який вам представиться.

Телець

Підкорення вершин буде незмінною темою цього транзиту Плутона для Тельця. Необхідно встановити баланс між тим, як ви віддаєте свою силу, та тим, як ви можете створювати межі. Плутон в знаку Водолія змінить амбіції та цілі знаку зодіаку Телець. Ви будете більш зацікавлені в досягненні бажаного. В період, коли Плутон повертається в знак Козерога, Телець переглядатиме свою філософію та план своєї кар’єри та майбутнього.

Що надасть транзит Плутона Тельцю?

Транзит Плутона допоможе знаку зодіаку Телець отримати впевненість, необхідну для спілкування, та знайти музу, яка може подарувати натхнення.

Близнюки

Плутон допоможе Близнюкам любити себе і приймати себе таким, яким ви є, дозволить вам почуватися набагато сильнішим у цьому транзиті. Плутон у знаку Водолія спонукає Близнюків вийти зі своєї раковини та бути у більшій гармонії зі своїми творчими здібностями. У цей період ви можете зрозуміти свої сильні сторони і вирішити зосередитися на майстерності.

Що принесе ретроградний Плутон 2023 знаку зодіаку Близнюки?

Ретроградний Плутон дозволить вам бути більш терплячим та розуміючим себе, своє внутрішнє «Я», щоб досягти того, чого ви хочете.

Рак

Навчання та зростання Рака пов’язані з цим транзитом, оскільки Плутон в знаку Водолія вже заклав підгрунтя для пошуку вашого внутрішнього воїна. Є багато тем, які повторюватимуться з транзиту Сатурна, який відбувався декілька років тому. Тим не менш, тепер у представників Рака більше розуміння та довіри до себе.

На що може очікувати Рак від транзита Плутона?

Ретроградність Плутона дозволить вам почуватися комфортніше, розриваючи зв’язки в романтичних відносинах, які не служать вам, а також набуваючи незалежності.

На що впливає ретроградний Плутон з 1 травня по 10 жовтня 2023, на які сфери життя повинен зосередити увагу знак зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон

Прийнято вважати, що ретроградний Плутон несе негатив. Проте фахівці кажуть: не приймайте негативні аспекти ретро Плутона як даність, нейтралізуйте їх за допомогою порад.

Лев

Для багатьох представників харизматичного знаку зодіаку Лев ретроградний Плутон принесе позитивні трансформації. Плутон змінює ваші стосунки на наступні декілька десятиліть і підштовхує вас до розвитку відносин з вашими партнерами – чи то в романтичних ситуаціях, чи то в діловій сфері. Оскільки Плутон стає ретроградним, готовим знову увійти до знаку Козерога, ви побачите, як ваша динаміка на роботі знову зміниться з деякими сюрпризами.

Порада знаку Лев на період ретроградного Плутона 2023

Намагайтеся випереджати свої плани та графіки. Успіх прийде до вас легко в той момент, коли ви почнете отримувати визнання, на яке цілком заслуговуєте.

Діва

Для Діви може стати несподіваним те, що вона пробачить своїх «колишніх» під час цього транзиту. Оскільки Плутон готується повернутися до Козерога, Діва зрозуміє необхідність відпустити минуле, щоб рухатися вперед.

Якщо ви самотні, ви можете впасти у старі стереотипи під час побачень, тож цей транзит дозволить вам побачити сувору правду. Однак для сталих відносин це може принести період хвилювання і нестабільності, особливо, коли Плутон проходить транзитом по вашому Дому партнерства.

Терези

В залежності від знаку зодіаку, в якому перебуває ретроградний Плутон 2023, він по-різному впливатиме на Терези:

  • коли ретроградний Плутон в знаку Водолія (з 1 травня по 10 червня), цей транзит слугуватиме оновленню романтичного життя Терезів;
  • однак Плутон в знаку Козерога (з 11 червня – 10 жовтня), це змусить Терези зосередитись на балансі обов’язків щодо домівки.

Тепер вам нагадують про те, що потрібно дбати про себе, бути терплячим та прощати себе. Плутон може підняти деякі теми з минулого, але у Терезів є сили, щоб досягти успіху. Хоча у вас може бути більше обов’язків та відповідальності, Терези можуть спокійно впоратися з усіма ситуаціями.

Скорпіон

Дуже потужний аспект для Скорпіона, оскільки ретроградний Плутон, ще раз нагадує про необхідність робити більше дій, коли справа доходить до вашого самовираження. Плутон хоче, щоб знак зодіаку Скорпіон відчував себе комфортно у своїх думках та словах. Плутон закликає вас досліджувати та зосередитися на вивченні ваших улюблених тем.

Порада для Скорпіона на період ретроградності Плутона в 2023 році

Не губіться у своїх думках; натомість використовуйте їх, щоб привнести більше творчих ідей, які допоможуть вам трансформуватися та зцілитися.

Що принесе ретроградний Плутон в 2023 році знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

У багатьох може виникнути питання, чому так багато уваги приділяється цій темі? А все тому, що Плутон – це планета фундаментальних відносин та несподіваних відкриттів, трансформації та змін.

Стрілець

Плутон покаже Стрільцю, що він по-справжньому цінує. На початку ретроградності, коли Плутон знаходиться в знаку Водолія, планета відкриває двері та відкриває нові перспективи. За цей час Стрілець відчує себе набагато більш прив’язаним до роботи і оточуючих його людей.

З 11 червня, коли Плутон переміститься в знак Козерога, буде представлена концепція самооцінки Стрільця. Знову знайшовши себе, Стрілець навчиться ставити себе на перше місце. Оскільки цей транзит підштовхує його до розвитку, Стрілець повинен навчитися сяяти незважаючи ні на що.

Козеріг

Поки Плутон готується знову увійти до Козерога, представники цього знаку зодіаку можуть переосмислити свою систему цінностей. Козеріг відчує зрушення найбільше, оскільки ретроградний Плутон з 11 червня по 10 жовтня знаходиться в цьому знаку. Плутон змінив вас і те, як ви думаєте та уявляєте себе. Тепер ви побачите, які частини вашої незалежності ставляться під сумнів, а де вам потрібно бути більш дипломатичним. Як тільки Плутон знову увійде в знак Водолія ( з 11 жовтня), ваша впевненість буде перевірена, а також перевірятиметься те, як ви ставитеся до себе.

Порада для Козерога

Пам’ятайте, що ви сильні та непереможні.

Водолій

Важливий аспект для Водолія, адже Плутон – не тільки ретроградний, довгий час перебуватиме саме в цьому знаку зодіака. Тепер, коли Водолій відчув смак Плутона у своєму знаку, він побачить, як цей транзит сформує наступні два десятиліття. Оскільки Плутон готується знову увійти в знак Козерога влітку, Водолій може почуватися менш напруженими, з меншими зобов’язаннями. З цим транзитом у Водолія буде достатньо часу, щоб перезарядитись і побачити, як Плутон принесе трансформації у наступні кілька десятиліть. Знак зодіаку Водолій переживає період, коли виявить, наскільки важливо піклуватися про себе та бути в гармонії з собою.

Що важливо для Водолія в період ретроградного Плутона 2023?

Настав час озирнутися на уроки, викладені в період Козерога, і скористатися ними.

Риби

Для знаку Риб є всі шанси отримати підтримку вірних друзів. Динаміка ваших відносин може змінитись під час цього транзиту. Ретроградне становище Плутона дозволить вам побачити, наскільки цінними є певні зв’язки у вашому житті. Це час відновлення старої дружби, і ви навіть можете побачити, як зароджуються нова. Ви почуваєтеся впевненіше, заводячи нові та більш значущі дружні стосунки. Виконання роботи має для вас пріоритет зараз, коли ви повернетеся назад, перегляньте свою філософію та закладете міцний фундамент із друзями. Пишайтеся тим, у що ви вірите, а також своїми цілями та мріями, щоб вони могли розцвісти, коли Плутон піде прямо і знову увійде до знаку Водолія.

Популярний астролог Анжела Перл звертає увагу кожного знаку зодіаку на вплив цієї астрологічної події.

Ви не можете копіювати текст