ГоловнаАрхів АстрологіяЩо несе сонячне затемнення 4 грудня 2021 в знаку Стрільця

Що несе сонячне затемнення 4 грудня 2021 в знаку Стрільця

Сонячне затемнення 4 грудня 2021 року проходить в знаку Стрільця о 9-34 за київським часом. Особливість цього затемнення в тому, що наступного разу таке саме буде лише в 2039 році. Що ж несе сонячне затемнення 4 грудня 2021 року стихіям і як це вплине на народжених в них знаки зодіаку? Які можливості відкриваються перед ними?

Сонячне затемнення 4 грудня 2021 в знаку Стрільця, в чому його особливості

Знак зодіаку Стрілець уособлює в собі жагу до навчання, пізнання нового, духовність, передачу знання іншим. Багато людей вже з перших днів грудня відчувають силу цього знаку, підйом сил і енергії. Адже будь яке затемнення суттєво відчувається за енергетикою за три дні до і три дні після настання. А подекуди, вплив енергії затемнення може відчуватися ще протягом кількох тижнів, а то і місяців.

Сонячне затемнення 4 грудня – це єдине повне, яке відбувається у 2021 році. На нього впливає не лише знак зодіаку Стрілець, але й інші учасники небесної акції. І вплив цих небесних тіл дуже важливий і суттєвий.

Під впливом Стрільця можуть виникати радісні моменти, закоханість або прийдуть хороші новини. Якщо з’являються творчі ідеї, то є всі шанси успішно втілити їх у життя. Проте розумна обережність не завадить, оскільки Сонце і Місяць у Стрільці утворюють квадрат із Нептуном у Рибах, що може призвести до помилок через надмірний оптимізм. З іншого боку, вплив туманного Нептуна балансує гармонійний аспект світил із Сатурном у Водолії. Сатурн — мудрий учитель, він не дозволяє поринати у фантазії надто глибоко і налаштовує на серйозний лад.

Свій вплив зробить і швидкий Меркурій, який перебуває у поєднанні з точкою затемнення. Ймовірно прогнозовані зміни будуть стимулювати новини, отримані в дні, близькі до дати 4 грудня 2021 року – десь до 10 числа. Можливо, поїздка або молодша за віком людина, стануть провідником позитивних змін. Випадкові зустрічі та хвилюючі події відбудуться тоді, коли ми найменше на них очікуємо!

Що несе сонячне затемнення 4 грудня 2021 в знаку Стрільця всім знакам зодіаку по стихіям

Багато астрологів з нетерпінням чекають дане повне сонячне затемнення, яке завершує коридор затемнень 2021 року. Велика кількість людей відчує полегшення, в першу чергу в емоційно-психологічному сенсі.

Вогняна стихія – знаки зодіаку Овен, Лев і СтрілецьВогняна стихія – знаки зодіаку Овен, Лев і Стрілець

Люди цих знаків зодіаку завдяки цьому затемненню усвідомлять свою роль у цьому світі та свою реальну цінність. Вони відчують більше впевненості в собі, тому їм буде легше реалізовувати сміливі ідеї.

Стихія Землі - знаки зодіаку Тілець, Діва та КозерігСтихія Землі — знаки зодіаку Тілець, Діва та Козеріг

Ці знаки отримають одкровення про те, як вони можуть заробляти гроші та підвищувати свій матеріальний статок. Потрібно уважно спостерігати за тим, що відбувається, щоб не пропустити вдалих шансів.

Стихія Повітря - знаки зодіаку Близнюки, Терези та Водолій - сонячне затменення 4 грудня 2021Стихія Повітря — знаки зодіаку Близнюки, Терези та Водолій

Сонячне затемнення 4 грудня 2021 принесе повітряним знакам розуміння і можливість  побачити деякі помилки, які були скоєні в минулому. Це може призвести до розчарування, проте дозволить скоригувати плани на майбутнє.

Водна стихія – знаки зодіаку Рак, Скорпіон та Риби - сонячне затемнення 4 грудня 2021Водна стихія – знаки зодіаку Рак, Скорпіон та Риби

Водні представники зодіакального кола помітять, що їм відкриваються нові можливості у найрізноманітніших напрямках. Завдання полягає в тому, щоб вибрати ті, що відповідають їх довгостроковим цілям.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!