ГоловнаАрхів АстрологіяСерпень 2022 небезпечні дні, які можуть негативно вплинути на справи

Кожного місяця астрологи називають найкращі та найгірші дні, спровоковані астрологічними подіями. Серпень 2022 має небезпечні дні, коли через певну ситуацію на небі, небесні зорі і планети можуть негативно вплинути на заплановані справи, спровокувати неочікувані проблеми. Дата, на яку випадає небезпечний день, вказана в даній статті – всього таких днів буде п’ять.

1 серпня – з’єднання Марса та Урану

Дві планети Марс і Уран в перший день останнього літнього місяця стануть у напружений та несприятливий аспект – у поєднанні. Це означає, що вони будуть по одному боку від Землі і зблизяться на нічному небі. Такий аспект висвітить усі їхні найгірші сторони.

Цей день буде сповнений різноманітних проблем, переворотів, перетворень та випадковостей через Уран. Марс додасть мастила (напруги) у вогонь, зробивши людей більш імпульсивними. Не варто дуже бурхливо реагувати на те, що відбувається. Щоб ситуація стабілізувалася, краще залишатись у спокої.

11 серпня – день переходу Венери в знак Лева, також входить в небезпечні дні серпня

Зміна знаку зодіаку Венерою і її перехід в знак зодіаку Лев, буде дуже несприятливим. Найбільше проблем буде в сам день переходу 11 числа. В цей четвер люди будуть поводитися егоїстично, владно. Багато будуть проявляти самовпевненість та демонструватимуть безпринципність. Планета кохання Венера створить такі умови, що заводити нові знайомства буде дуже складно. Цього дня бажано не відгороджуватись від своїх близьких і не говорити їм образливі слова. Будь-який негатив буде багаторазово посилений Венерою, яка перебуває під деструктивним впливом стихії Вогню.

12 серпня – супермісяць у Водолії також небезпечний день серпня

Як правило, Повня в знаку Водолія не є великою проблемою чи небезпекою. Проте,  через те, що Місяць цього дня максимально наближений до Землі, ситуація зміниться на гірше. Це останній супермісяць 2022 року.

В цей небезпечний день серпня краще займатися найважливішими справами, які не можна відкладати на потім. Все другорядне – краще залишити на інший день. Нові починання можуть порушити плани, призвести до втрати мотивації. У цей день не можна ризикувати, марнувати час, лаятися з дорогими серцю людьми.

Серпень 2022: перехід Марса в Близнюки входить в небезпечні дні, подія відбувається 20 серпня 

Цей день буде негативним та небезпечним для більшості людей. Найбільшу небезпеку транзит цієї планети становить тим, хто зайнятий в інтелектуальній сфері. Важка і копітка розумова праця вимагає концентрації, але Марс її буде позбавляти. В 3 Домі гороскопу планета Марс перебуває до кінця року, але проблеми з концентрацією будуть актуальні лише наприкінці літа та на початку осені.

Також цей перехід може і позитивно вплинути на деяких людей. Наприклад, у багатьох з’явиться дар переконання. Ймовірніше за все, це буде актуальним для представників таких знаків зодіаку як Лев, Козеріг та Водолій.

24 серпня – початок ретроградного руху Урану

На думку астрологів, ретроградність цієї планети приносить людям найменше проблем. Проте це не дає приводу вважати 24 серпня сприятливим або нейтральним днем. Все одно нам усім потрібно буде дивитися в обоє. Експерти радять займатися спокійними справами, а також уникати депресивних думок. День може бути насичений випадковостями, і, на жаль, переважно неприємними. Тому краще не поспішати з рішеннями і добре пильнувати.

Дні сили в серпні 2022

Ви не можете копіювати текст