ГоловнаАрхів АстрологіяРік Білого Металевого Щура 2020: коли настає і що несе

Ми святкуємо настання Нового року в ніч з 31 грудня на 1 січня. Згідно східного календаря, Новий рік настає у різні дати. Рік Білого Металевого Щура настає 25 січня 2020 року, коли Жовта Свиня передасть новій тотемні тварині всі права управляти подіями і людьми. Що несе покровитель року – Білий Металевий Щур у різних сферах життя і як краще діяти, щоб не втратити його підтримку, докладно розповіли астрологи.

Рік Білого Металевого Щура 2020: загальна характеристика тотемної тварини і її уподобань

Господарем року з 25 січня 2020 стає Білий Металевий Щур. Він відкриває зодіакальне коло, яке складається з 12 фаз, кожною з яких керує свій тотемний символ. Ця тварина відрізняється розумом, обережністю, бажанням накопичувати (збагачуватися), може без особливого напруження впоратися з багатьма справами.

Головні речі 2020 року, які більш приємні для Білого Металевого Щура:

головний колір – білий;

кольори 2020 – білий, срібний, синій, зелений.

стихія – метал;

талісман – гранат;

сторони світу – захід і північний захід;

цифри – 2 і 3, а також різні комбінації з ними.

Білого Металевого Щура 2020: що несе – передбачення для всіх

Фахівці вважають, що рік Білого Металевого Щура принесе багато радісних моментів і неймовірних зустрічей. Робота у 2020 році почне приносити віддачу, що позитивно позначиться на фінансовій складовій життя. У східних народів ця тотемна тварина є таким собі талісманом фінансового добробуту. Вважається, що Щур приносить успіх і допомагає в труднощах з грошима. Тому є надія, що 2020 рік не засмутить великими проблемами матеріального характеру.

Завдяки Білому Металевому Щуру в 2020 році у життя увійде спокій і гармонія. Господар року всіляко уникає ризику і будь-яких махінацій. Він вважає за краще детально продумувати план дій, розраховуючи виключно на власні сили. Внутрішні резерви він витрачає дуже розумно і зважено розумно.

У житті кожної людини можливі зміни у 2020 році. Якими вони будуть, залежить від її принципів, поглядів на життя і професійну діяльність.

На що можна очікувати в особистому житті у рік Білого Металевого Щура 2020

В особистому житті Рік Білого Металевого Щура може принести багато сюрпризів: самотнім людям доля подарує зустріч зі справжнім коханням, а у сімейних парах будуть панувати гармонія і ніжність. Рік подарує знайомства, які можуть стати корисними у майбутньому.

Такі якості тотемної тварини року, як завищена самооцінка, хаотичність в діях, амбітність повинні стати застереженням про необхідність дотримуватися обережності у всіх сферах життя. Доля не раз може послати Вам випробування, великий ризик серйозних помилок.

Що несе Рік Білого Металевого Щура 2020 у діловій сфері

Тотемна тварина року буде сприяти практичному підходу, впевненості у свої діях і відповідальності. На тих людей, хто проявить ці якості у 2020 році в діловій сфері, очікує успіх. Хто хоче просування по кар’єрі, потрібно діяти без поспіху і метушні. Ваші дії повинні бути фаховими і вивіреними, тоді Ви можете отримати той результат, на який розраховували.

Східний гороскоп на 2020 рік радить не втрачати шанс розпочати свою справу, якщо доля його Вам надасть. Ця справа має гарні фінансові перспективи у майбутньому.

Астрологи застерігають: потрібно остерігатися конкурентів і підлабузників – лестощі можуть завести у пастку. Тому будьте обережними з колегами.

Робота взимку і навесні

Гороскоп на 2020 рік попереджає, що у загальному вигляді зорі і планети взимку і навесні принесуть певні складнощі, які допоможуть подолати мудрість і обачність – риси, притаманні тотемній тварині року. Якщо не опускати руки, то буде можна зайти вихід з будь-якої ситуації. Згідно астрологічному прогнозу, зміни у діловій сфері особливо ймовірні в останній тиждень квітня і наприкінці червня – тоді буде гарний час для зміни роботи.

Літні місяці і ділова сфера

Літо 2020 року передбачається особливо успішним і продуктивним в діловій сфері. Почнуть окупатися проекти, над якими довго і наполегливо працювали. Але не варто розслаблятися, як раз влітку варто проаналізувати, що привело до успіху, щоб продумати подальші кроки. Останній літній місяць – серпень, астрологи радять присвятити планування на осінь і зиму 2020 року.

Що принесе для роботи осінь і зима 2020?

Астрологи вважають, що вересень стане дуже результативним навіть для тих проектів, які  вже здавалися безперспективними і навіть – безглуздими. Тим, хто старанно і наполегливо працює, Щур принесе фінансове благополуччя. З’являться цікаві думки з приводу отримання додаткового доходу.

Рік Білого Металевого Щура 2020: що несе фінансова сфера

Серед усіх тотемних тварин зодіакального кола у Східному гороскопі – Щур вважається самою бережливою і розважливою твариною, яка розуміє істинну цінність грошей, тому не буде бездумно їх витрачати.

Гороскоп на 2020 рік рекомендує збирати гроші, щоб уникнути фінансової кризи. Проте, якщо Ви зробите вартісне придбання саме з накопичень, Щуру це сподобається, адже тотемна тварина 2020 року дуже любить затишок і зручність в домівці.

Удачу прийде до тих, хто займається підприємництвом і торгівлею. Білий Металевий Щур буде прихильним до тих, хто шукатиме додаткове джерело заробітку, намагатиметься уникати боргів. Тоді на Вас чекає стабільність і матеріальне зростання.

Загалом астрологи застерігають – у 2020 році не варто брати кредити чи гроші у борг. Існує ймовірність в середині року отримати спадок чи виграш у лотерею, тому варто прислухатися до своєї інтуїції.

Рік Білого Металевого Щура 2020: коли настає і що несе
Тотемна тварина 2020 року принесе багато енергії і сил

Рік Білого Металевого Щура 2020: що принесе у коханні

Східний гороскоп вважає Щура по-справжньому здатним на емоції – якщо він кохає, то неймовірно і шалено. Обранцем повинна бути достойна людина, яка не терпить фальшу.

Астрологічний прогноз на 2020 рік передбачає багато романтичних зустрічей. Проте не всі вони закінчаться серйозними стосунками або весіллям. Багато з них принесуть яскраві емоції швидкоплинного роману, але не варто через це сумувати. Самотні люди отримають багато позитиву від таких зустрічей, а деякі – винесуть урок свого життя про довіру, вірність і порядність. Що також дуже важливо для особистості.

Сімейні пари східний гороскоп на 2020 рік попереджає про суперечки і сварки. Уникнути розладу у шлюбі допоможуть філософський підхід до життя і почуття гумору. Проте, на жаль, деякі сім’ї розпадуться, незважаючи на спроби замирення сімейної пари з боку родичів і закликів до здорового глузду.

Тотемна тварина року Білий Металевий Щур буде намагатися зберегти сім’ї всіма можливими засобами. Але в першу чергу, все залежить від бажання людей, їх вміння знаходити компроміси, іноді ігноруючи навіть власні інтереси. Гороскоп радить стримуватися від різких висловлювань, щоб не розпалювати конфлікти. Якщо людина завжди намагається нав’язувати тільки свою думку, як єдину правильно, то ризик залишитися на самоті досить великий.

Ті закохані, які вирішили взяти шлюб у 2020 році, східний гороскоп передбачає зміни не лише у побутовому плані, а ще є у власному характері. Тобто молоде подружжя буде вчитися враховувати побажання свого партнера у побудові дружньої сім’ї. Сприятливі дні для взяття шлюбу допоможе обрати Місячний календар весілля на 2020 рік.

Рік Білого Металевого Щура 2020: здоров’я і самопочуття

Гороскоп радить прислухатися до свого самопочуття, щоб залишатися здоровим і бадьорим. Не варто хвилюватися через дрібні застуди, але не можна безтурботно ставитися до здоров’я. Тотемна тварина 2020 року любить правильне харчування по режиму і привітна до тих, хто займається спортом – будь-які фізичні навантаження вітаються в залежності від Вашого бажання. Але головне в рік Білого Металевого Щура 2020: не забувати про відпочинок. Кожна людина сама може обрати найкращий варіант для себе. Корисними в 2020 році будуть заняття танцями, йогою, сценічним мистецтвом, особливо, якщо у Вас є явні схильності до цього – не потрібно їх ігнорувати.

Загроза для здоров’я у 2020 році полягає у нервовому перенапруженні. Тому східний гороскоп радить зміцнювати свій психологічний стан. Бо можливі стреси, порушення сну і депресивний настрій. Під час відпустки неодмінно потрібно відпочити, наприклад, на морському узбережжі або на карпатських полонинах, щоб відволіктися від проблем і вдосталь помріяти, отримати заряд позитивних емоцій.

Рік Білого Металевого Щура: важливі рекомендації на 2020 рік

Східний гороскоп на 2020 рік прогнозує приплив енергії, ентузіазму і впевненості у своїх силах.

Важлива порада на 2020 рік: не бажайте занадто багато, щоб зберегти баланс своїх можливостей і прояву сили Всесвіту. Стримуйте надмірну емоційність і намагайтеся діяти спокійно і безконфліктно. Білий Металевий Щура застерігає від поспіху у діях і прийнятті рішень. Варто бути обачними і діяти згідно плану, інакше не досягти бажаного.

Для покращення фінансової ситуації і збільшення матеріальних статків потрібно бути чесним у всьому, не можна приймати участь в авантюрах і намагатися задурно і легко отримати гроші. Якщо хтось намагатиметься хитрувати, то Білий Металевий Щур швидко розпізнає брехню і позбавить своєї прихильності таку людину, що може призвести до краху всіх планів.

Рік Білого Металевого Щура буде прихильним до Вас, якщо Ви будете пам’ятати про справедливість, відповідальність за свої слова і вчинки і будете дивитися на життя з оптимізмом.

Астрологи порекомендували талісмани для кожного знаку Зодіаку на рік Білого Металевого Щура

Східний гороскоп для Овна на 2020 рік

Східний гороскоп для Близнюків на 2020 рік

Гороскоп для Рака 2020 за роком народження

Східний гороскоп для Водолія на 2020 рік

Ви не можете копіювати текст