ГоловнаАрхів АстрологіяРиби Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл

Риби отримали Таро прогноз на серпень 2019 року. Розклад карт і їх трактування надала відомий астролог Анжела Перл. Згідно прогнозу карт Таро, на представників знаку Риби очікує цікавий період, який відкриє багато можливостей.

Риби Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад таро

Перша карта Таро для Риб – Шістка Жезлів

Карта Шістка Жезлів  означає успіх, перемогу та публічність персони. Згідно цієї карти, у представників знаку Риби, можливі публічні виступи, наради, семінари. Тобто Риби будуть у центрі уваги. Це карта лідерства і руху вперед. Ви будете надихати оточуючих людей. Ваші думки та рішення будуть авторитетними і значущими для навколишніх, вони підтримають всі Ваші починання і кроки про що б не йшла мова.

Риби можуть отримати перемоги в серпні у конкурсах, змаганнях, тендерах, тому сміливо приймайте в них участь.

Якщо Ви хочете розпочати бізнес, Таро прогноз на серпень 2019 року вважає це слушним часом, який передбачає успіх. Ті справи, які Риби поставили на паузу з якихось причин, почнуть рухатися далі.

Друга карта Таро для Риб – Вісімка Мечів

Карта Вісімка Мечів символізує страхи. Загалом Мечі – це повітряна стихія, думки. Риби будуть переживати, вагатися, вирішувати робити щось чи ні. Цей знак буде боятися вийде в нього чи ні, чи, можливо, в новій ситуації буде гірше, ніж є зараз. Карта вказує, що в серпні, Риби будуть акумулювати ці страхи і невпевненість в собі.

Можливе трактування Вісімки Мечів, коли Риби не хочуть бачити ситуацію, як вона є. якщо Ви від’їжджаєте, а це можливо по карті Шістка Жезлів, то такий розклад позитивний. Бо це означає, що погане Ви залишаєте і їдете від нього до Ваших нових звершень. Але, якщо Ви думаєте, що у Вас не вийде, бо буде гірше, то це надумані думки і небажання щось робити.

Риби можуть видумувати причини, щоб не робити, адже за цією картою, на думку Анжели Перл, Вас ніщо не стримує, крім Вас самих. Реальної загрози для Риб немає, це тільки ілюзія і Ваші думки.

Третя карта Таро для Риб – Рицар Чаш

Карта Рицар Чаш вказує на пропозицію, інформацію. Можливо Риби отримають пропозицію нової роботи чи поїздки. Деякі представники Риб отримають пропозицію руки і серця, а у діловій сфері – пропозиція співробітництва. Пропозиції, які Ви отримаєте в серпні, будуть йти від чистого серця.

Порада астролога Анжели Перл: Вам варто ретельно подумати над отриманою пропозицією, вона може бути дуже корисна для Риб.

Четверта карта Таро для Риб – Колісниця

Колісниця – карта Старшого Аркану, дуже гарна карта. Вона вказує на завершення чорної смуги в житті і початок білої і успішної. Колісниця зрушує життя з місця і Риби тут тріумфатор на що вказує карта Вісімка Мечів.

Колісниця має ще кілька значень. Одне вказує на поїздки та подорожі. Таро прогноз для Риб вказує на можливі поїздки в серпні. Ще Колісниця вказує на контроль. Тобто Ви будете керувати своїм життям, контролювати його. Карта Колісниця вказує на подолання перешкод. Якщо у Вас були перешкоди, Таро прогноз вказує, що Риби подолають їх у серпні.

Карта Колісниця ще більше підсилює дію попередніх карт і вказує про дуже успішну тенденцію, яка передбачається в житті Риб. Тому сміливо дійте.

Риби Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Колесо Року

По розкладу цієї колоди, Риби мають ситуацію, яка їм набридла і вони воліють втекти чи завершити її. Це можуть бути віджиті стосунки, набридливі родичі. Таро прогноз вказує, що в серпні для Риб щось перестане мати значення і Ви позбудетеся цього тягаря і дисгармонії. Ви вирветеся з зачарованого кола непотрібних обов’язків та стосунків.

Анжела Перл вважає, що за картою розкладу – Дев’ятка Мечів, Вам потрібно відкинути все, що Вас дратує, що Вам заважає.

Риби Таро прогноз на серпень 2019 року від Анжели Перл: розклад колоди Ленорман

За передбаченням колоди Ленорман, Ви буде відчувати себе чудово, як риба у Воді,адже випала карта Вашого знаку. Риби будуть щось робити чи приймати участь в тому, що добре знають і вміють.

Астролог Анжела Перл вважає, що в серпні у Риб буде фінансовий дохід, прибуток. Для дівчат і жінок карта Риби часто означає вагітність.

Ви не можете копіювати текст