ГоловнаАрхів АстрологіяПоради кожному знаку зодіаку на ретроградний Марс 30 жовтня 2022 по 11...

Поради кожному знаку зодіаку на ретроградний Марс 30 жовтня 2022 по 11 січня 2023 року

Войовнича планета активностей Марс буде ретроградний з 30 жовтня 2022 року по 11 січня 2023 року. Астрологи дали поради кожному знаку зодіаку, щоб вони знали, що варто робити, а чого слід уникати будь-що. Даний період ретроградного Марса досить небезпечний, тому слід зважати на застереження астрологів

Ретроградний Марс 30 жовтня 2022 по 11 січня 2023 року: поради знаку зодіаку Овен, Телець, Близнюки та Рак

Ретроградний Марс 30 жовтня 2022 по 11 січня 2023 року

Під час ретроградного руху вплив планети в ретрограді можуть відрізнятися один від одного. Теперішній ретроградний рух Марсу досить небезпечний.

Овен

Представникам Овна – підопічним Марса, астрологи радять бути активними в фізичному сенсі – більше рухатися та займатися спортом. Астрологи пояснили, що під впливом ретроградного Марса люди цього знаку зодіаку стануть більш агресивними, вони будуть накопичувати в собі негативну енергетику. Щоб позбутися її, астрологи і радять фізичну активність, адже заняття спортом допоможуть «випустити пар» – негатив і допоможуть контролювати емоції.

Телець

В період ретроградного Марса для Тельця вкрай небезпечними будуть лінощі та прокрастинація (перенесення справ, небажання щось робити зараз). Тому представникам Тельця усіма силами треба уникати бездіяльності. Не менш важливо, щоб Телець намагався позбуватися апатії, безпідставних страхів. Якщо люди цього знаку зодіаку відчують душевний неспокій, потрібно стати більш активними в справах – це допоможе подолати негаразди і внутрішнє тремтіння. Якщо Телець буде втомлюватися, потрібно обов’язково виділити час для відпочинку та зміни обстановку.

Близнюки

Представникам повітряної стихії – Близнюкам, не можна зривати свій настрій на оточуючих. Близнюкам важливо не шукати «крайнього», якщо щось піде не так, а шукати причини негараздів в собі, а не в близьких людях чи в колегах. Разом з тим, астрологи радять, щоб Близнюки не надто заглиблювалися в самоаналіз, тому що такі самокопання можуть спричинити підвищену тривожність Близнюків та зниження в них самооцінки.

Рак

Астрологи радять представникам Рака наприкінці осені та на початку зими більше уваги приділяти своїм близьким. Навіть найменші прояви егоїзму з боку Рака в період ретроградного Марса можуть спричинити скандали та неприємності в родині чи на роботі. Знак зодіаку Рак повинен навчитися просити вибачення та визнавати свою провину.

Поради знаку зодіаку Лев, Діва, Терези та Скорпіон на ретроградний Марс з 30 жовтня 2022 по 11 січня 2023 року

Ретроградний Марс 30 жовтня 2022 по 11 січня 2023 року: поради кожному знаку зодіаку, що варто робити, а чого слід уникати всіма силами

Хоча ретроградний Марс може принести багато негараздів, але маючи поради астрологів, можна мінімізувати цей негатив. І, навіть, за сприятливих обставин, можна спробувати повернути ситуацію собі на користь

Лев

Яскравий підопічний нашої зірки Сонця -знаку зодіаку Лев, наприкінці року під впливом  ретроградного Марса може стати менш об’єктивних у спілкуванні. І це буде дуже дратувати близьке оточення Лева – і родичів, і друзів, і колег. Астрологи радять представникам цього знаку зодіаку не з’ясовувати стосунки і менше сперечатися. Таким чином можна мінімізувати кількість сварок і негативні наслідки від них. Отже, в період ретроградного Марса, Лев не повинен проявляти зарозумілість і пиху.

Діва

Головним чином поради астрологів на ретроградний Марс спрямовані для самотніх представників знаку зодіаку Діва. Головна порада для самотніх Дів: ні в якому разі не варто починати нові відносини з 30 листопада 2022 по 11 січня 2023 року. Фахівці не забороняють нові знайомства, флірт, але серйозні відносини заводити не варто. Короткі романи і недовгі яскраві побачення будуть створювати настрій. Загалом в цей період без любовних думок Діви будуть більш продуктивними.

Терези

Певні обмеження любовної сфери стосуються і знаку Терези. Точніше – Терезам не варто шукати пригод в коханні і тим більше – в фінансовій сфері. В період ретроградного Марса Терезам не радять сперечатися з керівництвом, змінювати місце роботи, починати новий бізнес. Астрологи вважають, що на ці місяці краще все залишити, як є.

Терези повинні слідкувати за тим, що говорять, тому що необачне слово може спричинити чимало проблем.

Скорпіон

Найкращий маніпулятор всього зодіаку – Скорпіон, не повинен привертати до себе увагу. В період ретроградного Марса Скорпіону краще залишатися в тіні, діяти таємно, обережно та продумано. Якщо не зважувати кожен свій крок, Скорпіон може зрушити цілу лавину проблем, які будуть постійно накопичуватися і відкриють двері в темну полосу життя.

Ретроградний Марс 30 жовтня 2022 по 11 січня 2023 року: поради знаку зодіаку Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби

Ретроградний Марс 30 жовтня 2022 по 11 січня 2023 року: поради кожному знаку зодіаку, що варто робити, а чого слід уникати всіма силами

Вплив ретроградного Марсу різноплановий. Тому астрологи радять, прислухаючись до порад, змінювати ситуації на позитивні.

Стрілець

Знак зодіаку Стрілець повинен мінімізувати контакти з ворогами та недоброзичливцями, щоб не накликати на себе неприємності. Стрільцям варто уникати конфліктів, краще не читати погані новини та не дивитись важкі репортажі. Представникам Стрільця наприкінці осені цього року та на початку нового, 2023 року, треба відсторонитися від всього, що псує настрій.

Козеріг

В період ретроградного Марса представникам Козерога слід зберігати спокій, а будь-які рішення можна приймати тільки зважено, без емоцій. Якщо так не діяти, на Козерога чекає цілий ряд проблем.

В сфері кохання Козерогу краще діяти в залежності від ситуації, не намагаючись прогнозувати поведінку другої половинки. Слід зважати, що інтуїція Козерога ослабне в грудні, що негативно впливає на прийняття рішення.

Водолій

Інтелектуал Водолій через свої необдумані кроки може залучити невдачу в своє життя.  Поки Марс ретроградний, представникам знаку зодіаку Водолій краще уникати ризиків, не займатися марнотратством. В цей період для Водолія важливо залишатися відповідальним, коректним та готовим до будь-якого розвитку подій. Щоб уникнути негативу, Водолій повинен прагнути бути спокійним та розміреним в листопаді, грудні та на початку січня наступного року.

Риби

Представники Риб повинні бути обачними, тому що в період ретроградного Марса, в їх оточенні можуть знайтися люди, які будуть намагатися завадити Рибам вирішувати їх завдання та йти до своєї мети. Через це у Риб часто будуть зриватися плани. Проте астрологи кажуть, що Рибам не варто надто засмучуватися, тому що інші нічні світила намагатимуться нівелювати негатив і хаос, породжені ретроградним Марсом.

Знаки Зодіаку: дата народження, стихія, планета, символ і головні риси характеру

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст