ГоловнаАрхів АстрологіяРетроградна Венера з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022: поради для...

Перебування планет у ретрограді зазвичай ускладнює життя людей, тому так важливо зберігати спокій і йти наміченим планом. Поради популярного астролога Анжели Перл для кожного знаку зодіаку на період, коли ретроградна Венера – з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022, вкажуть на важливі моменти. Це допоможе кожному знаку зодіаку якнайкраще застрахуватися від неприємностей і залучити в своє життя добробут і успіх.

Ретроградна Венера з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022: поради для Овна, Тельця і Близнюків від Анжели Перл

Гороскоп від Анжели Перл фокус уваги наводить на Дім гороскопу, в якому відбувається певна астрологічна подія.

Овен

Що очікувати Овну від ретроградної Венери

 

В знаку Овна Венера в ретроградному напрямку перебуває в 10 Домі гороскоп. Відповідно, увага представників знаку зодіаку Овен повинна сконцентрується на кар’єрі і його соціальному статусі.

Рекомендація Анжели перл Овну на період ретроградної Венери: до всіх питань, які ви намітили на грудень-січень, слід підійти зважено. Не треба боятися сміливих рішень і змінювати цілі, якщо цього вимагатиме ситуація.

Представники Овна на ретроградну Венеру можуть змінити роботу або робочий графік. також є гарна можливість розпочати свій бізнес, який раніше ви тільки обдумували, є потреба переглянути бюджет, щоб знайти можливість залучати додаткові кошти.

Телець

Ретроградність Венери для Тельця

 

Планета покровитель Тельця – Венера, в період ретроградності з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022, перебуває в 9 Домі гороскопу. Увага Тельця буде прикута до всього, що пов’язане зі словом “міжнародний”: перемовини, оформленням документів чи, наприклад, відповідь по запиту щодо візи тощо.

Анжела Перл рекомендує знаку зодіаку Телець не поспішати з прийняттям відповідальних рішень і не забувати, що вплив ретроградної планети може вимагати додаткових витрат.

Близнюки

Що очікувати Близнюкам від ретроградної Венери

У Близнюків Венера буде у 8 Домі фінансів. Це означає, що Близнюки можуть вкладати свої кошти, перефінансувати кредити чи очікувати на виплати. Вплив ретроградної Венери позначатиметься і на близьких стосунках. У Близнюків особисте життя може піти по двом напрямкам:

  • або представники Близнюків відновлять стосунки з колишніми партнерами
  • або ж Близнюки вирішать припинити спілкуватися.

Поради Анжели Перл для Рака, Лева і Діви на період ретроградної Венери з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022

Планета Венера – це планета краси, кохання і фінансів. Тому основний вплив в період її ретроградності буде в першу чергу, на ці сфери життя

Рак

Поради Анжели Перл для Рака на період ретроградної Венери з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022

Ретроградна Венера у 7 Дому гороскопу Рака впливатиме на сферу кохання, стосунків та шлюбу. На думку Анжели Перл людей цього знаку зодіаку чекають серйозні зміни, пов’язані з початком стосунків або почуттями, що раптово спалахнули.

Астролог рекомендує не поспішати з прийняттям рішень та добре обміркувати свої дії, щоб не помилитись із вибором. Не виключено, що на деяких представників Рака чекає довгоочікуване одруження. Але брати шлюб не можна у січні, краще після 30 січня, коли Венера вийде з ретрограду.

Лев

Поради Анжели Перл для знаку зодіаку Лев на період ретроградної Венери з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022

Ретроградна Венера, перебуваючи у 6 Домі гороскопу Лева, сфокусує його увагу на сфері роботи. Ретроградність планети може змусити людей цього знаку зодіаку щось переробляти, повертатися на місце роботи. Не виключено, що Леви вирішать відмовитися від великого навантаження, змінити роботу або переглянути свій графік, виключивши деякі проекти, які забирають сили та енергію.

Діва

Поради Анжели Перл для знаку зодіаку Діва на період ретроградної Венери з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022

Вплив ретроградної Венери змусить Діву звернути увагу і приділити більше часу коханню. І стосунках. В період ретроградності Венера знаходиться в 5 Домі гороскопу  Діви. У цей час важливо бути обережними із прийняттям відповідальних рішень. Проте, при правильному підході та вмінні оцінювати себе, Діва зможе залучити удачу в особисте житті, розірвати токсичні відносини, які заважають щасливому життю. Також ретроградна Венера вплине на повернення до минулого, і Діва зможе отримати душевний комфорт.

Ретроградна Венера з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022: поради для знаку зодіаку Терези, Скорпіон і Стрілець від Анжели Перл

Досить непоганий астропрогноз на ретроградну Венеру від відомого астролога для наступної трійці знаків зодіаку

Терези

Ретроградна Венера з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022: поради для знаку зодіаку Терези

У представників знаку зодіаку Терези період ретроградності Венери проходить в 4 Дому гороскопу, який відповідає за хатні справи та домашні обов’язки. У цей період Терези зможуть зайнятися облаштуванням свого житла, завершенням або продовженням ремонту, переїздом або перестановкою меблів.

Астролог Анжела Перл радить Терезам з кінця грудня і до кінця січня 2022 року економити сили, тому що справ буде багато. Також важливо планувати відносини з паузами для відпочинку. Не будуть зайвими й практики, що поповнюють запаси енергії.

Скорпіон

Ретроградна Венера з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022: поради для знаку зодіаку Скорпіон

Романтичний період принесе ретроградна Венера Скорпіону, перебуваючи в цей час в 3 Домі гороскопу. Він відповідає відповідає за нові знайомства та контакти. Це можуть бути романи, у тому числі і на відстані, поява важливих зв’язків і набуття вірних друзів.

Астролог Анжела Перл рекомендує Скорпіону не відмовлятися від поїздок, а також не підписувати угод, поки не буде повної впевненості. Дуже важливо для Скорпіона уникати фінансових угод, щоб не втрачати накопичене, піддавшись сторонньому впливу.

Стрілець

Ретроградна Венера з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022: поради для знаку зодіаку Скорпіон

Фінансова складова також торкнеться і Стрільця під впливом ретроградної Венери, яка перебуває в цей період в 2 Домі гороскопу. Стрільцям необхідно зосередитись на справах, пов’язаних з отриманням прибутку, проте отримати нагороду за працю вдасться вже після 29 січня.

У період ретроградної Венери астролог рекомендує ще раз звіритися з планами, виконати роботу над помилками та продовжувати розпочате, щоб досягти успіху у справах.

Поради Анжели Перл для Козерога, Водолія і Риб на період ретроградної Венери з 19 грудня 2021 по 29 січня2022

Астропрогноз для знаків, які завершують зодіакальне коло

Козеріг

Поради Анжели Перл для знаку Зодіаку Козеріг на період ретроградної Венери

Чудовий прогноз на період ретроградної Венери для Козерога: планета знаходиться в 1 Домі гороскопу і дарує красу, гарний настрій та можливість зовнішніх змін. В грудні 2021, січні 2022 року представники знаку зодіаку Козеріг можуть змінити свій образ, переглянути свій спосіб життя – не лише переглянути плани, а й покращити себе. Під час ретроградної Венери можливі зустрічі з минулого, до яких потрібно бути готовими на всі сто.

Астролог вважає, що Козеріг має бути впевнений в собі, щоб подолати випробування.

Водолій

Поради Анжели Перл для знаку Зодіаку Водолій на період ретроградної Венери

Для представників Водолія в період ретроградності Венери, яка буде в 12 Домі усамітнення, розшириться можливість дистанційної роботи чи навчання. Комфорт буде на першому місці, тому Водоліям важливо прислухатися до себе та своїх потреб, щоб робота приносила не лише гарний дохід, а й задоволення. Не виключені контакти з діловими партнерами з-за кордону, коли Водолії розширюватимуть бізнес та шукатимуть нових інвесторів.

Риби

Поради Анжели Перл для знаку зодіаку Риби на період ретроградної Венери з 19 грудня 2021 по 29 січня2022

Останній представник зодіакального кола – Риби, зустрічають ретроградну Венеру в 11 Домі гороскопу – спілкування. Риби можуть відновити стосунки з друзями минулого або зійтись з колишніми партнерами. У період ретроградності планети краси і фінансів, для Риб добре займатися підготовкою до заходів, а також наймати нових співробітників у свій бізнес.

Астролог Анжела Перл рекомендує Рибам зайнятися покращеннями, переробляти бізнес-плани з огляду на ситуацію і йти в ногу з часом.

Ось такі поради для всіх знаків зодіаку на період ретроградної Венери з 19 грудня 2021 по 29 січня 2022 року.

Ви не можете копіювати текст