ГоловнаАрхів АстрологіяРак отримав таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл

Анжела Перл підготувала таро прогноз на листопад 2019 року для представників сузір’я Рака. Розклад карт таро, який випав, позитивний для Рака. Лише одне застереження показують карти – відкинути емоційні коливання і сумніви і повірити у себе і свої сили. Тоді Рак отримає те, чого бажає.

Рак отримав таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл за класичною колодою

Перша карта розкладу – Лицар (Вершник) Чаш. За цією картою багато чарівних представниць Раку можуть познайомитися у листопаді з лицарем свого серця. Проте Анжела Перл застерігає, щоб Ви були пильними, тому що Лицар Чаш дуже романтична і чуттєва натура, але це не практична людина. Зазвичай з людиною, яка стрінеться за цією картою, стосунки не будуть тривалими. Але Анжела Перл радить просто провести час з цією людиною, бо Ви можете отримати ніжність і романтику, яка Вам може бути потрібною в останній місяць осені.

Карта Лицар Чаш може вказувати і на пропозицію. Якщо Ви таку отримаєте у будь-якій сфері, то Вам потрібно ретельно вивчити її, запитуйте про деталі, не вірте на слово, щоб убезпечити себе від неприємностей. Виключенням буде креатин і творчість, тоді карта Лицар Чаш програється у позитиві.

Друга карта розкладу цієї колоди – Дурень або Блазень. Це нульова карта, яка вказує на можливості. Рак отримає нову пропозицію, можливість, на яку навіть не очікував. Анжела Перл радить обов’язково скористатися наданим шансом. Рак може розпочати все з нуля: як роботу – новий бізнес чи проект, так і нові стосунки – все у Ваших руках і все буде успішним. Єдине застереження від Анжели Перл, якщо Ви будете змінювати щось у житті, не робіть, наприклад, офіційної реєстрації нового бізнесу з 1 по 20 листопада. Бо в цей період буде ретроградний Меркурій.

Таро прогноз на листопад видав третю карту розкладу класичної колоди –  карту дев’ятка Чаш. Це карта виконання бажань, щастя. Анжела Перл вказує, що, якщо у Вас є питання чи збудеться щось, то відповідь на нього – так, збудеться.

Таро прогноз на листопад 2019 року за класичною колодою дуже позитивний – відсутні будь-які причини для фінансових складнощів чи проблем зі здоров’ям. Рак може сподіватися на щасливий плин життя в останній осінній місяць і чатувати на нові можливості, що надає Всесвіт.

Рак може бачити таро прогноз на листопад 2019 року від Анжели Перл по колоді Колесо Року

Випала карта п’ятірка Чаш. Вона символізує розчарування, емоційний спад і сум. Це може бути через стосунки з Лицарем Чаш, про якого йдеться вище. Анжела Перл вважає, що це не горе і не трагедія. у Рака буде розчарування через людину, що Вас засмутить, але не призведе до кардинального погіршення Вашого життя.

Друга карта цієї колоди – Двійка Чаш. Загалом, це гарна карта. У поєднанні з попередньою, таро прогноз може бути наступним: Ви отримаєте те, що хочете (дев’ятка Чаш класичної колоди), але, можливо, не зовсім так, як мріяли – карта п’ятірка Чаш колоди Колесо Року. Наприклад, Ви мріяли поїхати у відпустку в одне місце, а поїдете в інше. Але ж все одно, Ваше бажання здійсниться – у Вас буде відпустка і поїздка на відпочинок. Просто не на Канари, наприклад, а в Турцію. Де Ви також зможете чудово провести час.

Анжела Перл, щоб з’ясувати причину розчарування по першій карті, витягла третю карту колоди Колесо Року. І це карта – Зірка, це досягнення мрії, надії, ніби доторкнутися до зірок.

Таро прогноз показує, що, можливо, у Рака буде розчарування, але потім все владнається, як треба. Хіба що трохи в меншому обсязі, але надалі – Ви отримаєте все бажане за картою Зірка.

Анжела Перл зробила таро прогноз для Рака на листопад 2019 року по унікальній колоді «Королівство зсередини Таро»

Випала карта четвірка Мечів. Мечі – це слова, думки, інформація. Все, що в нас крутиться у голові і через що ми переймаємося. Четвірка Мечів може вказувати, що Рак прокручує в голові, вибудовує прогнози і аналізує ситуацію, коли Ви розчарувалися – карта п’ятірка Чаш колоди Колесо Року. також, Анжела Перл вважає, що ця карта може вказувати на настрій. Адже Місяць являється управителем сузір’я Рак і впливає на настрій і його зміни, на емоційний фон. Четвірка Мечів вказує, що Ви можете різко відреагувати на новину чи інформацію, не так зрозуміти чиїсь слова.

Друга карта цього розкладу – трійка Чаш. Це чудова карта, тому що вона означає святкування перемоги чи іншої важливої події.  Рак може щось святкувати або Вас запросять на святкування. Таро прогноз на листопад не виключає, що Рак може познайомитися на цьому заході  з романтичною людиною (Лицар Чаш). Ви матиме якусь гарну причину, успіх, можливість, що Вам захочеться відмітити.

Таро прогноз на листопад 2019 року для Рака від Анжели Перл за розкладом колоди «Живі легенди Ленорман»

Рак отримав карту Сонця. Сонце – це радість, хороше здоров’я, гарний настрій. Карта Сонце символізує зростання, силу, енергію. Це неймовірно сильна і чудова карта, тому Анжела Перл радить Ракам відкинути всі сумніви, не хвилюйтеся, бо Ваші переживання і емоції Вам можуть тільки заважати.

Карти, які символізують емоції у Вашому розкладі на листопад, тільки збільшують час до здійснення бажання. Анжела Перл радить представникам Раку згідно таро-прогнозу на листопад 2019 року: приберіть із життя емоційні коливання, налаштуйтеся на позитив, будьте оптимістичними. Головне –вірте в себе і знайте, що все буде так, як Ви захочете.

Таро прогноз для Рака на листопад 2019 року, на думку Анжели Перл, дуже хороший.

Ви не можете копіювати текст