ГоловнаАрхів АстрологіяРак: місячне затемнення 16 липня 2019 року, передбачення Анжели Перл

Затемнення, як сонячне та місячне, приносять корективи у стан справ знаків Зодіаку. Місячне затемнення 16 липня 2019 року, згідно передбачення Анжели Перл, висвітлить важливі речі в житті представників Рака. Акцентувати увагу слід на тих справах, на які вказує Дом гороскопу, в якому проходить затемнення Місяця 16 липня 2019 року. Місячне затемнення 16 липня 2019 року відбувається у 7 Домі гороскопу Рака.

Рак: місячне затемнення 16 липня 2019 року, передбачення Анжели Перл, особисте життя

Сьомий Дом гороскопу – один з найважливіших серед всіх Домів. 7 Дом гороскопу – це стосунки, партнерство. Тому для Рака в місячне затемнення будуть вирішуватися справи, пов’язані з шлюбом: можливо у вашого чоловіка або дружини відбуватимуться важливі події. Можливо Раки дізнаються якусь таємницю, Вам відкриється якась ситуація, що шокує. Анжела Перл у своєму передбачені не виключає ймовірність, що Ви вирішите розлучитися. Адже місячне затемнення це часто кульмінація ситуації, завершення чогось. Можливо, у Вас буде розставання через те, що Ваша друга половинка поїде далеко у тривале відрядження.

Астролог Анжела Перл вказує, що часто по затемненню в 7 Домі буває, що майже одночасно і розлучення, і шлюб.

Вільним від стосунків Ракам, місячне затемнення може принести зустріч, нове знайомство. І людина по цій зустрічі матиме серйозні наміри з перспективою взяти шлюб з Вами. Тобто самотні представники Раку можуть отримати стосунки на довго.

Рак: місячне затемнення 16 липня 2019 року, передбачення Анжели Перл, ділові стосунки

В діловій сфері дане місячне затемнення може принести зміну партнера по бізнесу. Можливо завершення проекту, угоди, над якою Рак наполегливо працював тривалий час; підписання важливого контракту. Також, місячне затемнення може свідчити, що у Вас зміниться клієнтура, аудиторія.

Висока ймовірність, що Раки будуть працювати на велику групу людей. Плутон, який приймає участь у цьому затемненні, вказує на певну публічність: Раки будуть виступати перед великою кількістю людей. Не обов’язково вони будуть одночасно перед Вами – може у Вас буде багато клієнтів.

Рак: місячне затемнення 16 липня 2019 року, передбачення Анжели Перл, внутрішній світ

Астролог вважає, що це затемненням символізує Ваше відношення до себе, як Ви себе бачите і оцінюєте. Це взагалі може змінити Ваш психологічний та емоційний стан і трансформувати Вас як особистість: як Ви будете представляти себе іншим людям, чи як Вас будуть бачити оточуючі.

Анжела Перл радить Ракам на місячне затемнення 2019 року подивитися, що буде у стосунках з важливими для Вас людьми, які події відбудуться. Але саме головне позитивне по цьому місячному затемненню – це нове кохання, яке змінить все Ваше життя. Ви зустрінете людину, яка прийде до Вас як вчитель, котра може змінити Вашу свідомість і зробить Вас сильніше.

Гороскоп на липень 2019 року для Рака від Анжели Перл.

Ви не можете копіювати текст